Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:41 14.06.24 
Филмови
   >> Star Wars - George Lucas
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема имам още едно питане....  
Автор Bamfi (WorldWideWeb)
Публикувано01.06.02 20:28



значи, въпросът ми е: Дарт Сидиъс има ли някаква връзка с императора, нещо подобно? и също има ли някакъв по-висш от императора?
да се похваля, че най-после гледах Е2....а и трети въпрос: джедаите могат ли да се женят? ако не могат, какви ги върши Анакин?....



WorldWideWeb


Тема Re: имам още едно питане....нови [re: Bamfi]  
Автор Lord_Vader (Jedi Master)
Публикувано01.06.02 20:40



Еми Императора е Дарт Сидиас а за jedi-тата те ниамат право ваобще да се влюбват камоли да се женят.



Тема Re: имам още едно питане....нови [re: Lord_Vader]  
Автор Bamfi (WorldWideWeb)
Публикувано02.06.02 20:19



а Люк и Лея деца на Амидала ли са???.........та, има ли по-висш от императора?...



WorldWideWeb


Тема Re: имам още едно питане....нови [re: Bamfi]  
Автор Eager (познат)
Публикувано02.06.02 20:31



abe bamfi...
starwars.com - savsem sbita i elementarna informacia za vseki geroi - zemi se zacheti...

inache tuk pitai za detaili kolkoto si iskash ama tova sa si fundamentalni znania...

May the Force be with you. Always!


Тема Re: имам още едно питане....нови [re: Eager]  
Автор Bamfi (WorldWideWeb)
Публикувано02.06.02 20:24



еми да ама се иска време....айде поне един да се жертва моля ви се....не е нужно всички да отговарят едно и също....



WorldWideWeb


Тема Re: имам още едно питане....нови [re: Bamfi]  
Автор Eager (познат)
Публикувано02.06.02 20:25



aide vlez v irc - vizhdam che si online, primerno v #star_wars , i s udovolstvie shti otgovariam - ama ne pylni foruma

May the Force be with you. Always!


Тема Отговори ?нови [re: Eager]  
АвторZen (Нерегистриран)
Публикувано03.06.02 01:29



Лорд Сидиъс = императора. От императора по - висш може и да има, но това е било още по - времето на Републиката. Ако е имало, когато той е бил канцлер, то как не са разкрили планът му ? Относно това дали се женят, доклокото останах с впечатление, уж им е забранено, а как по дяволите се появяват джедаите - непорочното зачатие като Анакин ?!?!? Едва ли ...


Bilieve the lie ?



Тема Re: Отговори ?нови [re: Zen]  
АвторAvisian (Нерегистриран)
Публикувано03.06.02 07:20



Не е задължително джедай да се роди в семейството на джедаи. Много хора имат силата но не са джедаи. Много хора дори преминават началното обучение и пак не стават джедаи. Ей от такива се пръкват самите джедаи.



Тема Re: Отговори ?нови [re: Avisian]  
АвторZen (Нерегистриран)
Публикувано03.06.02 18:16



Всъщност, правилно ! Никой не се ражда джедай .



Тема Re: Отговори ?нови [re: Avisian]  
Автор luke_sw ()
Публикувано03.06.02 21:31



Mai silata si izbira v kogo da se koncentrira.... i posle se obuchavat...
.... ne beshe li taka?

budeshteto idva burzo!!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.