Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:45 13.06.24 
Филмови
   >> Star Wars - George Lucas
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема naistina ne moga da vlizam ot tam!!  
Авторluke_sw (Нерегистриран)
Публикувано19.05.02 19:05



.... mai e nai dobre da vnimavate kvo govorite tuk..
preduprejdavam za vseki sluchai



Тема Re: naistina ne moga da vlizam ot tam!!нови [re: luke_sw]  
Автор luke_sw (новак)
Публикувано19.05.02 19:17



ako niakoi ima ideia ka da si opravia problema da kaje.... shtoto ako i ot nas me blokirat po-dobre e da ne probvam da pisha ot tam.... znam 1000 drugi mesta vse pak...



Тема Re: naistina ne moga da vlizam ot tam!!нови [re: luke_sw]  
Автор Darth Sidious (SITH №1)
Публикувано19.05.02 19:41



я сега обясни спокойно какъв е точно проблема
от кой компютър какво точно не ти дава да правиш и какво съобщение за грешка ти връща..

Darth Vader:
-The Emperor is not as forgiving as I am


Тема Re: naistina ne moga da vlizam ot tam!!нови [re: Darth Sidious]  
Автор luke_sw (новак)
Публикувано20.05.02 10:57



ami dava mi che adresa ot koito pisha e nevaliden.... a ot zali stava:(((
u doma niamame net za izvesno vreme i pishex ot 1 priatel.... sega problemat e na negovia komp. no me e strax che kato pusnem neta u nas i tam she stane taka i zatova pisha ot zali....
spored teb koi moje da e i zashto?!
nali e za fenove tui chudo?!
ako sam stanal dosaden na niakogo, vse pak tuk povecheto sa dosta po-golemi, prosto moeshe da me napsuva... shtiax da se zamislia prosto...
ne razbiram... tova e adski nechestno i gadno...



Тема Re: naistina ne moga da vlizam ot tam!!нови [re: luke_sw]  
Автор Darth Sidious (SITH №1)
Публикувано20.05.02 13:36



както ки казах никой не ти е спирал достъпа .. има някакав технически проблем
има два начина да го разрешиш
отиди в клуб "Въпроси и Помощи" и напиши точно какво ти дава и така нататак. второто е да пуснеш имейл на support@dirbg.com и пак същата процедура...

Darth Vader:
-The Emperor is not as forgiving as I am


Тема Re: naistina ne moga da vlizam ot tam!!нови [re: Darth Sidious]  
Автор luke_sw (новак)
Публикувано21.05.02 10:34



Pisax im i shte vidim kakvo shte stane:))



Тема Re: naistina ne moga da vlizam ot tam!!нови [re: luke_sw]  
Автор Lord_Vader (Jedi Master)
Публикувано21.05.02 18:51



Taka i nerazbrah kakvo e stanalo (ne za problema s vlizaneto)



Тема i az ne razbiram no..нови [re: Lord_Vader]  
Автор luke_sw (новак)
Публикувано22.05.02 11:45



.... ne mislia i che mi se shte da znam veche....
ima neshta koito e po-dobre da ne znae chovek.... snoshti gledax vlastelina na goliam ekran i mi napravi vpechatlenie che sled E2 vsichko mi se vijda ostarialo kato kino... sega me e strax da si pusna dori starite SW diskove:)))
prosto mi se gleda samo E2.... znam che shte e vremenno tova... ili pone mi se iska da e taka.... ama sega ne mi se gleda drugo i ne me interesuva nikoi i nishto...
NIKOI NE MOJE DA MI OTNEME PRAVOTO DA SUM FAN.... NIKOI NE MOJE DA ME NAKARA DA NE GLEDAM TOZI FILM I NAI VECHE NIKOI I NISHTO NE MOJE DA SPRE TOVA KOETO CHUVSTVAM KATO GO GLEDAM.... dajae ne moga da go opisha...
obojavam LUCAS!!!........ i ne mi puka za skapania sviat izvan SW



Тема Вместо да пишеш небивалици...нови [re: luke_sw]  
Автор MeдapkoМодератор (сънчо)
Публикувано22.05.02 22:14



...за това как си станал досаден на някого влез и питай, но нормално! Досега достъпът до тозу клуб е спиран само на един човек и то защото заливаше клуба със спам!

Провери дали компютрите, от които ти дава тази грешка нямат някакъв файъруол /Нортън Интернет секюрити или нещо такова/. Подобен проблем ми се е появявал и на мен. Освен това кажи дали ти се получава само при влизане в този или и в други клубове!



Тема Re: Вместо да пишеш небивалици...нови [re: Meдapko]  
Авторluke_sw (Нерегистриран)
Публикувано23.05.02 00:07



... az sum kazal oficialno che ne sam mnogo v chas s kompiutrite.... ne znam kak se e poluchil problema i shte proveria dali esamo stozi klub...
dnes mi obiasnixa che samo ti mojesh da spirash dostapa, no ne sum i pomislial che e taka.... obvinenieto mi /moje bi e glupavo/ beshe sreshtu edin skogoto se biaxme zaiali neshto... pomislix che me e diskoneknal kato v chat....
dnes edin roker mi obiassni che ne moje vseki da go pravi i t.n.
sega razbrax...
vsushtnost nishto ne mi eosobeno iasno, ama vinata iavno e v kompa koito polzvax naposleduk...
sshte proveria.... sujaliavam za problema prosto ne znam kakvo stava i niamashe koi da obiasni




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.