Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:32 05.06.24 
Филмови
   >> Star Wars - George Lucas
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема interesno mnenie:))нови [re: Mille Petrozza]  
Автор luke_sw (непознат )
Публикувано10.05.02 15:19



... az i bez tova taka reshix........ NIAMA DA RASTA POVECHE.......inache otivam v tamnata strana



Тема Re: Ti si palen profan i kato kino razbirach i katoнови [re: Vladi]  
Автор .SENNA. (необуздан)
Публикувано10.05.02 17:54



Абе Влади... нямаме
Ама това не пречи да знам туй-онуй, да имам информация и представа за каква пущина става въпрос. То и при вас море няма, ама- горе долу знаеш за какво иде реч... нъл` тъй

ТЪМНА НОЩ, ДУХА ВЯТЪР
ЦИГАНИН ОТИВА НА ТЕАТЪР


Тема Re: OFF!!!нови [re: SS Chlen1OOO]  
Автор .SENNA. (необуздан)
Публикувано10.05.02 17:57



Не си доизкусорил изречението

моа ли съм телефонен терорист

аз съм невинен и нямам представа за какво иде реч... модераторе на всички клубове

ТЪМНА НОЩ, ДУХА ВЯТЪР
ЦИГАНИН ОТИВА НА ТЕАТЪР


Тема Re: По молба на Медарко, относно бозата Епизод 1нови [re: Mille Petrozza]  
Автор .SENNA. (необуздан)
Публикувано10.05.02 18:26



Ами пораснал съм...не вярвам ти да седиш недоразвит/а/ от "Завръщането на джедаите" насам. От тогава съм с 15 години по стар, няма как, неизбежно е...само, че за разлика от Епизод 1, ТРИЛОГИЯТА продължава да ме кефи.
Колкото до образователната програма XXL... виж сега, тя наистина е атрактивна, за възрастовата група към която съм принадлежал по време на първата прожекция на "Завръщането....". За съжаление по обективни причини тогава не можехме да се ограмотяваме по този начин, но като си помисля беше добре за практиката... вместо да гледаме таквизи филми, ходихме да гоним Ленчето в парка, заклещвахме Боряна в асансьора, атакувахме Лили в междучасието, на лафката пък натискахме Катето с големите...очи. Нищо в прирадата не се губи. Верно не сме правили такива изпълнения, като на въпросната телевизия, но пък бяхме деца Иначе нищо против XXL... за всекиго по нещо, както са казали хората.
Дали ще гледам новата излагация на Лукас? Нямам представа. Нямам навика да пилея пари на вятъра. Бъдещето ще покаже.
И накрая- не знаех, че всеки който има собствено мнение и то се различава от нечие друго, това автоматично го прави член на тъмната сила. Много нацистко мислене. Нивото на толеранс при вас е силно занижено. Работете над себе си.



ТЪМНА НОЩ, ДУХА ВЯТЪР
ЦИГАНИН ОТИВА НА ТЕАТЪР


Тема Kлючът към всичко !нови [re: .SENNA.]  
Автор J_Council (-0-)
Публикувано10.05.02 19:34



Пействам едно старо мое мнение.

Казвал съм го и преди. Та чак вече ми се повръща от повтаряне. Въобще не е проблемът там ,където се опитваш да го търсиш SENNA - в отделни реплики или епизодчета. И как никой толкова дълго време неможа да разбере ,защо толкова хора се разочароваха от Еп.1. Но явно мисленето в последно време се изразява единствено в изричането на първата мисъл ,която ти идва на ум!
Как може? Не мога да разбера как може болшинството хора да са очаквали Еп.1 ,дори да се доближи до старата трилогия? Това е умствен упадък. Разбира се ,че ще са разочаровани - те са отишли настроени предварително. Аз съм човек ,който буквално е отрасъл с Звездни Войни и въпреки това никога ,ама никога не съм очаквал нещо ПО от трилогията ,независимо от мощната рекламна кампания ,трейлъри ,сайтове и тем подобни щуротии! И съответно отидох съвсем спокоен да го гледам и нямах никакво лошо чувство след това. Дори бях доволен ! Много е важна позицията ,от която изхождаш! Сигурно си спомняш обяснението на Бен Къноби за това как много неща са верни или не ,в зависимост от гледната ни точка! А за това ,че огромно стадо не може да мисли и кара по инерция - това си е лично техен проблем. Общо взето ситуацията е същата - излиза "Кръстникът4"(примерно) и цяла безумна тълпа отива настроена да види поредното чудо на Копола... е да ,ама не... ,щото на всеки здравомислещ човек му е ясно ,че има неща ,които НЕ МОГАТ ДА БЪДАТ ПОВТОРЕНИ! И разсъждава предварително - какво би могъл да очаква!
Е ,ако в тая държава се разсъждаваше мааааалко повече ,то и нямаше да сме на това дередже. А и оптимизмът щеше да... го има!

Епизод 1 никак не е толкова лош ,колкото се опитват да го изкарат ,пък било то и от гледна точка на това колко много ,ама наистина големи бози има на филмовия пазар!



Тема Re: По молба на Медарко, относно бозата Епизод 1нови [re: .SENNA.]  
Автор Mille Petrozza (непознат )
Публикувано11.05.02 09:43



I neka silata bade s teb.......

Na 17.05.2002 v 00.01 sam na blakona 2-ria red ot liavo na diasno 15-ta sedalka
Ste se molia za teb...

P.S. Koga li ste doide vtorata 4ast na Lord of the rings, a treti epizod na Star wars ????????

Time to raise your Flag Of Hate
Destroy the world is our only aim
To strike them down is the only way
To make `em dead and make 'em pay




Тема A kakwo...нови [re: .SENNA.]  
Авторiko (Нерегистриран)
Публикувано11.05.02 13:22



6te kajete za mom4enceto, malko poporasnalo waw wtoriq episod?



Тема Re: По молба на Медарко, относно бозата Епизод 1нови [re: .SENNA.]  
Автор DarthMaul (unknown)
Публикувано11.05.02 17:23



за 1 ден си гледал повече филми отколкото аз за цял месец
то епизода1 си е редка бозичка ама бива ли толко гняв и нерви в мнението и отговорите към хората тука
ми не го гледай повече като не ти харесва То да си отвориш устата ако си намерил с какво да го критикуваш
познал бил че филма е прелюдия към писи игри и като си познал къде си го казал и кога? Тука и толкова време след филма. Браво на момчето абе нов Нострадамус :))
критикуваш неща които Лукас използва отдавна и във великата стара трилогия - има много повтарящи се фрази Английския език и без това е беден.
Говори си не ми пречиш на мен нито на Лукас(той сам вече си пречи)
щом 14 годишно момче вижда колко издиша мнението ти аз кво повече да кажа
И както кравите цел живот пасат трева и не са зелени така и ти цял живот гледаш филми без да израснеш на нивото да говориш за тях. Журналистка му работа за тва и не си купувам вестници




Тема Re: По молба на Медарко, относно бозата Епизод 1нови [re: .SENNA.]  
Автор DarthMaul (unknown)
Публикувано11.05.02 17:38



айде аз сега ще позная - ще гледаш новата "излагация на Лукас" и ще си пропилееш малкото спестени парички за безмислени неща
ти си бил голям плейбой чак свят ми се зави



Тема само питам бре :-)))нови [re: .SENNA.]  
Автор Vladi (Фафлояд!)
Публикувано11.05.02 23:43



инак, да не повярваш, в общи линии съм съгласен с теб :-) ама си трая, шото ше вземе нещо да ми се случи :-)


Running over the same old ground
What have we found ?


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.