Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:52 23.05.24 
Филмови
   >> Star Wars - George Lucas
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема ДА СМЕНИМ ЗАВЕДЕНИЕТО!!!нови  
Автор Qui-Gon Jinn (jedi warrior)
Публикувано28.11.01 00:37



Това вече е прекалено грубо! Бих желал да изразя огромното си разочарование и яд от една днешна случка. Не се отнася само до нея... всъщност.
Така... Първо: Вече сбирките на клуба стават все по-малобройни. Всъщност, събираме се само готините хора. Това не е лошо. Само че... "Ботуша", както мислят и някои други сериозни и точни членове на клуба, вече не става за нищо. Не стига, че яйцата с майонеза са гнусни, пък и снежанката и тя!
Днес... Тази вечер, сестра ми се прибра разплакана. И то защо?! Защото си "позволила" да помоли бармана да пусне песента на Bomfunk MC's "Super Electric" и той и управителя започнали да я базикат как може една металка да слуша такава музика и т.н. Питали я що, тя казала, че слуша всичко, което е хубаво, те я питали дали слуша чалга и некви такива. Мамка им и шибаните селчяндури!!! Ако те са прости и ограничени, дали ние сме?!
Е, много се извинявам, но тя ми е сестра! И аз въпреки всичко си я обичам адски много! И ме боли когато е тъжна и разстроена! Освен това и ние металите сме хора!
Писна ми!

"Знам какво ми е - промърмори си той, сядайки край вратата. - Пуши ми се!"


Тема Re: ДА СМЕНИМ ЗАВЕДЕНИЕТО!!!нови [re: Qui-Gon Jinn]  
Автор пopaзявaщaтa pъka (Спящия Бик)
Публикувано28.11.01 00:58



аз съм за...това ми е на много неудобно място, а и не ме кефи толкова...

ама аз и без това все по-рядко ще идвам :( така че вие решете...


и нека Зората огрее твоя път

Тема Re: ДА СМЕНИМ ЗАВЕДЕНИЕТО!!!нови [re: пopaзявaщaтa pъka]  
Автор Qui-Gon Jinn (jedi warrior)
Публикувано28.11.01 01:22



Какво да ти кажа. Не ми пука за мястото. И в Цацеровци да е - пак щях да ходя! Заради яките хора дето идват! Заради идеята! Само дето то се видя, че истински фенове сме хора под бройка. Примерно Медарко, той си е супер фен... И ти, ти си яка фенка... И що няма да идваш?
Въпреки това сбирките станаха малобройни както отбелязах. Така че нищо не ни пречи да намерим друго заведение. Не е заради случката. Просто няма смисъл да се тъпкаме там дето ни гледат на кръв, дето храната е кофти, пък и бирата, яко гадост... Само сервитьорките са точни, за тях ще ми е мъчно, но това е съдба. А и ми омръзна в това кръчме. Помислете! Който е с мен, с мен е! Който не, много го уважавам и него, прав му път.
Искам купонът да бъде като преди. Помислете, пак ви казвам...
Ами това е.

"Знам какво ми е - промърмори си той, сядайки край вратата. - Пуши ми се!"


Тема Re: ДА СМЕНИМ ЗАВЕДЕНИЕТО!!!нови [re: Qui-Gon Jinn]  
Автор Sapa lnka (Инка №1)
Публикувано28.11.01 01:54



1 аз от край време смятам че трябва да сменим заведението
за мен бирарията на петте кюшета е един отличен избор! масите са по дълги , музиката е готина , келнерите са яки - на първата нет среща проведена там ГЪЗЪ беше опръскан с кана вода от една от келнерките !!!

бирата е на по нормални цени и така нататак

може би срещите трябва да са през седмица но това е мое виждане . ако кажете ще продължим всяка седмица да се опушваме взаимно :))))

Течност, потопена в тяло, след 7 години тръгва на училище.


Тема Re: ДА СМЕНИМ ЗАВЕДЕНИЕТО!!!нови [re: Qui-Gon Jinn]  
Автор ss (новак)
Публикувано28.11.01 12:24



Хубу бе! Кат сте рекли сменяме го. Тая измекярщина явно е станала след като си тръгнах. Деби и простаците. В петте кьошета не съм ходил ама не пречи да я пробваме. Според мен срещите трябва да са си всяка седмица и който иска да идва.



Тема Re: ДА СМЕНИМ ЗАВЕДЕНИЕТО!!!нови [re: ss]  
Автор Qui-Gon Jinn (jedi warrior)
Публикувано28.11.01 13:52



Така така... Сменяме значи. И аз мисля, че трябва да си бъдат всяка седмица.
Освен това ако не сте забелязали храната е много гадна в "Ботуша". Поне картофите или както вече казах яйцата с оная гадна майонеза. Вчера сестра ми не беше пила много а се оплакваше, че й е супер лошо на стомаха от точно такива яйца. И да споменавам ли, че джинът мирише на лавандулов спирт?
Аре Нема нужда. Допълнително ще се разберем къде да се видим следващия вторник.

"Знам какво ми е - промърмори си той, сядайки край вратата. - Пуши ми се!"


Тема Re: ДА СМЕНИМ ЗАВЕДЕНИЕТО!!!нови [re: Sapa lnka]  
Автор Qui-Gon Jinn (jedi warrior)
Публикувано28.11.01 13:54



Ами ще ни водиш. Добра идея е според мен.

"Знам какво ми е - промърмори си той, сядайки край вратата. - Пуши ми се!"


Тема Re: ДА СМЕНИМ ЗАВЕДЕНИЕТО!!!нови [re: Qui-Gon Jinn]  
Автор Air Force (дърт юзър)
Публикувано28.11.01 16:55



Съгласен!

     


Ротор, статор, маса, консуматор!

Тема Re: ДА СМЕНИМ ЗАВЕДЕНИЕТО!!!нови [re: Air Force]  
Автор Sapa lnka (Инка №1)
Публикувано28.11.01 17:24



окей
среща 18 часа на НДК пак
или пък ако искате направо на спирката на трамвайте на 5-те кюшета да се чакаме ?

Течност, потопена в тяло, след 7 години тръгва на училище.


Тема Re: ДА СМЕНИМ ЗАВЕДЕНИЕТО!!!нови [re: Sapa lnka]  
Автор Air Force (дърт юзър)
Публикувано28.11.01 17:36



На мен ми е все едно.

     


Ротор, статор, маса, консуматор!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.