Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:54 23.06.24 
Филмови
   >> Star Wars - George Lucas
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
Тема Привличайте нови желаещи!нови [re: Meдapko]  
Автор MeдapkoМодератор (сънчо)
Публикувано02.08.01 11:49



Най-горещо и дружелюбно подканям вече записалите се да проагитират своите приятели да участват в разпределението на оставащите герои. Срещу запазените, както може би вече сте видели е написан ника на играча, който ще участва с него.

За тези, чийто любим герой е запазен от някой друг - не се безпокойте, защото в тази игра повечето герои ще си имат свои специални качества, така че може да направите своя герой например по-умел в използването на Силата дори от Императора, Вейдър или Люк.

Малко подсказване: има герои със специални умения като например Джаба, който е "имунизиран" срещу изпозване на силата в негово присъствие. Подобни са и адмирал Траун и Уато /който освен това е и добър търговец, тоест, ако някъде в играта ще се наложи нещо да се купува или търгова по някакъв начин, той ще бъде изключително ценен/.
Други като Мара Джейд, пък имат начални джедайски умения.

Малко предупреждение: При установен опит на някой от участниците да играе с повече от един герой, същият се отстранява от играта и неговият герой със спечелените до момента точки се дава на първия желаещ.

This cold war just got hot!


Тема Минният синдикат на Ландонови [re: Meдapko]  
Автор Пивo (нема бира)
Публикувано02.08.01 12:05



набира работници за новите летящи градове!
Изисквания:
авантюризъм
стремеж към забогатяване
поносимост към несгоди
умения за оцеляване в екстремни ситуации

синдикатът гарантира:
дял в печалбата
изобилие от приключения
възможност за стремителна кариера

Идеалният кандидат е на 25-35г. Има добри инжинерни познания и умения за работа с различни машини и превозни средства и добро владеене на бойните изкуства - стрелба, ръкопашен бой и пилотиране на КК. Авантюристките умения са предимство за добро представяне.

Изпращайте заявленията си на адрес HR@cloud-city.thesyndicate.com

The state is the great fiction by which everybody tries to live at the
expense of everybody else


Тема Ще бъде много яко!нови [re: Meдapko]  
Автор Elven King (jedi warrior)
Публикувано02.08.01 13:16



Тая игра наистина ще бъде много яка. Много се радвам, че ни хрумна да я направим.

Днес съм на линия да обсъдим разгорещено. Ако може само без политически диспути този път, че пречи

И дано седнем на по-нормална маса!

"Знам какво ми е - промърмори си той, сядайки край вратата. - Пуши ми се!"


Тема Това което пише Пиво ме подсеща:...нови [re: Пивo]  
Автор MeдapkoМодератор (сънчо)
Публикувано02.08.01 13:32



...всеки герой, с изключение на Императора може да се съюзява, с когото си иска, но за това ще е необходимо да бъдят изпълнени ред условия, когато се отнася за някого от двете основни сили. Независимите нямат никакви ограничения за съюзи. Детайлите ще бъдат обсъдени днес след 18.30. Сборна точка фонтанът на пл. Славейков.

This cold war just got hot!


Тема Има ли генерал или адмирал...нови [re: Meдapko]  
Автор Fen (... на рефера:)
Публикувано02.08.01 14:43



в Империята, който да носи тъмни очила и да му е гот?

Сигурно не... затова си заплювам Гранд Моф Таркин

МИСЛЕТЕ МУ!



Тема Готово - Гранд Моф Таркин - сатус:...нови [re: Fen]  
Автор MeдapkoМодератор (сънчо)
Публикувано02.08.01 14:49



...запазен от Fen.

Мноооого добър извод. Като започне играта ще разберете защо.

This cold war just got hot!


Тема Re: Това което пише Пиво ме подсеща:...нови [re: Meдapko]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано02.08.01 15:08



Е добре, а до колко часа ще продължи и къде точно ще седнете след това щото аз може и да закъснея малко?! А ми се ще да дойда на място и да видя и чуя!

"Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът."
"На всяка звезда, живот има." - Гьоте


Тема Ще бъдем в ...нови [re: KlD]  
Автор MeдapkoМодератор (сънчо)
Публикувано02.08.01 15:18



бирарията Лучано. Може до по-късно да останем. Ще ни забележиш. Моята снимка я виждаш, ще ни познаеш. Когото и да питаш на "Славейков", ще ти покаже къде се намира бирарията /в един от безистените от страната на Бенетон/.

This cold war just got hot!


Тема ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ВАЖНО!нови [re: Meдapko]  
Автор MeдapkoМодератор (сънчо)
Публикувано02.08.01 15:27



За да може да бъде наистина пъстра вселената на нашата игра правя една "малка" промяна:

След запълване на списъка и заемане на всички посочени в него герои такива ще бъдат приемани само ако съществуват на следния адрес:

!

За тези, които се колебаят какъв герой да си изберат, оттам ще могат да намерят пълния списък с герои от света на SW. Тези пък, които са си избрали, но искат да научат повече, могат да го направят пак там. Тъй като това е официалният сайт и той е единственият меродавен източник на информация, ако има данни в него, които противоречат на останалите, посочени от мен в основната тема, то за последно вярни се приемат тези от .

This cold war just got hot!

Редактирано от Meдapko на 02.08.01 15:34.



Тема Re: нямам представа как точнонови [re: Meдapko]  
Автор Heo (косъм в супата)
Публикувано05.08.01 16:36



ше се тепаме /щот сам прост по и-нет възможностите/, ама ако може Йода да представям ;)))) /и без това ми е наборче.../

--------------
There is no лъжица...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.