Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:27 05.06.24 
Филмови
   >> Star Wars - George Lucas
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Според вас, кой е най-добрия майстор на...нови  
Автор MeдapkoМодератор (Mandalorian)
Публикувано27.04.01 12:30



...фехтовка /бой с мечове/ в SW?

Аз мисля, че класацията е следната:
1. Darth Maul
2. Luke Skywalker
3. Darth Vader
4. Obi Wan Kenobi
5. Qui Gon Jinn

Редактирано от Meдapko на 28.04.01 05:35.



Тема Re: Според вас кой е най-добрия майстор на...нови [re: Meдapko]  
Автор hendy_gretel (jedi-master)
Публикувано27.04.01 17:32



това е най-странната класация,която ми е попадала пред очите(а аз що неща съм видяла.....).ако ще говорим от чисто практична гледна точка става нещо такова:
Куай Гон е победен от Дарт Маул
Дарт Маул е победен от Оби Уан
Оби Уан е победен от Анакин
Анакин е победен от Люк.
но ако ще говорим за другата страна-майсторство,изящество и така нататък,гласувам за Оби Уан Дарт Маул и Люк

MAY THE FORCE BE WITH YOU

Аз пак съм щастлива!!!!


Тема Re: Според вас кой е най-добрия майстор на...нови [re: Meдapko]  
Автор V-Пpинцeca нa Mpaka (НейноВисочество)
Публикувано27.04.01 17:34



е за първото място спор няма

по техника ги води от всякъде

но все пак е трудно да сравняваш старите и новите версии ......... атрактивността на боя вече е съвсем различна работа от преди 20г. :)

Only you will make the brightness dark
@--`--,----

Тема Re: Според вас кой е най-добрия майстор на...нови [re: V-Пpинцeca нa Mpaka]  
Автор murzelan (новак)
Публикувано28.04.01 13:29



ama wie sabarwqte mai sa YODA?????:)
hahahaha



Тема Re: Според вас, кой е най-добрия майстор на...нови [re: Meдapko]  
Автор Nameless (непознат)
Публикувано28.04.01 22:48




Аз бих сложил Вейдър последен:)
Доста време е минало и боя в новата серия е доста по-ефектен.

Дж. Лукас беше казал, че иска нови начини на използването на saber-ite:)

Редактирано от Nameless на 28.04.01 22:51.



Тема Re: Според вас, кой е най-добрия майстор на...нови [re: Meдapko]  
Автор National Security Agency (Агенция №1)
Публикувано30.04.01 10:43



Абе май забравяш моя любим император - но човека просто не му се налага да използва неква неонова лампа за да ги размазва
но току виж сме го видели в некой от епизодите да го прави?
та аз гласувам за императора :))))))))))

втори е Darth Maul -всеки играл на онази куест игричка по епизод 1 е изпитал майсторството му

трети за мен си е Darth Vader-чо

___________________________
One Team, One Mission


Тема знаеш ли кво ми казаха?нови [re: V-Пpинцeca нa Mpaka]  
Автор National Security Agency (Агенция №1)
Публикувано30.04.01 10:45



Darth Maul бил барман преди да се захване с тъмните дела



___________________________
One Team, One Mission


Тема Ако си забелязал, Вейдър...нови [re: Nameless]  
Автор MeдapkoМодератор (Vader's nephew)
Публикувано01.05.01 06:02



...не само, че не се движи бързо, той почти не се движи по време на бой с мечове. Е, това си има и практическа страна - и каскадьора, който игра Дарт Мол не би могъл да бъде пъргав в тоя костюм с този шлем и тоя плащ върху себе си.

Въпросът е друг - Лорд Вейдър използва много повече силата и плавни добре разчетени движение по време на бой. Ако се върнем малко във фантазията на Лукас и се разровим в документацията за "Разширената вселена" /Expanded universe/ ще попаднем на едни информации, подкрепени с кадри от Е6... Става въпрос за момента, когато Лорд Вейдър най-накрая се връща на правилната страна на Силата и вдига Палпатайн, за да го метне в шахтата. Тогава чистата енергия извираща от ръцете на Императора го обвива и от време на време в синьо проблясват черепа и скелета - та там се вижда необикновенна структура на ръцете /не само от китката надолу, а целите/ на Вейдър - те са механични. Това е потвърдено и от това, което се показа, когато Люк му клъцна ръката. За справвка вижте следните видкап-ове:



Та, какво означаваше това за темата на фехтовката. Това, че той не подскача като жабок в период на разплод, както прави Дарт Мол, се основава предимно на факта, че механиката в него не му позволява, но един от най-красивите като движения боеве беше този на Оби Уан и Вейдър на Звездата на Смъртта в Е4.

Ако искате да научите нещоповече за това какво човешко /физически/ е останало от Дарт Вейдър и какво точно му се е случило .



Тема Re: Ако си забелязал, Вейдър...нови [re: Meдapko]  
Автор Nameless (непознат)
Публикувано02.05.01 01:19




Абе чак най-красивия...Според мен(доколкото си спомням де)въргала в Е4 беше адски тъп ама разликата в мненията ни сигурно се дължи на различните ни характери:)))
Иначе за другото си прав де(за стила на бой на В.)нямаше да му отива да се върти и подскача като шашаригав:))



Тема Re: знаеш ли кво ми казаха?нови [re: National Security Ag]  
Автор V-Пpинцeca нa Mpaka (НейноВисочество)
Публикувано02.05.01 20:08



ей лиго модераторка
вземи престани с тия БАР-мани защото хората така и не могат да те разберат за кво говориш :РРРРРРРРРРРР

а пък Мулчо ме кефи че мяза на Кийт Флинт - от PRODIGY



Only you will make the brightness dark
@--`--,----


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.