Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:31 28.06.24 
Филмови
   >> Star Wars - George Lucas
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Я кажетe какво мислите за Jar Jar?нови  
Автор Meдapko (Рейнман)
Публикувано30.03.01 14:49



Мен ме дразни страхотно. Очевидно маркетинга е в основата на появяването на това недоразумение. Най ме е яд, че го има в списъка с героите и в Епизод 2.



Редактирано от Meдapko на 30.03.01 14:55.



Тема Re: Я кажетe какво мислите за Jar Jar?нови [re: Meдapko]  
Автор 4eHe (..бе тук)
Публикувано30.03.01 18:54



Предварително се извинявам на Медарко, че Jar Jar ме забавлява ;))) Това

дали ще помогне да останем е-другарчета ?

Да си маркетингово недоразумение и толкова cute си е съдба на blockbuster. Предполагам, че има група SW фенове, които ще гледат Епизод 2 и заради него.


Виж и тук http://www.theforce.net/swenc/encyc-j.htm, подредени са по азбучен ред.

Имам подозрения, че "заплесите" не ти допадат по принцип, обаче героят ще има втори шанс да се поправи, пътувайки с Qui-Gon и Obi-Wan Kenobi. Или ?

Подкрепям tashko.dir.bg

Тема за Jar Jar:)нови [re: Meдapko]  
Автор NUT (ot dirbegeria)
Публикувано01.04.01 20:44



mnogo sveja mucuna
nai me kefi...pohodkata mu, kato raper s dalgi ushi...

zashto te drazni?



Тема Re: Я кажетe какво мислите за Jar Jar?нови [re: Meдapko]  
Автор freestyler (tempter)
Публикувано03.04.01 09:48



Стига бе!Джар-Джар прави половината филм!



Тема Re: Я кажетe какво мислите за Jar Jar?нови [re: Meдapko]  
Автор Xypodilec (тъп юзър)
Публикувано03.04.01 10:09



Изобщо не го мисля даже - отврат идея е. И въобще Епизод 1 е много по-ниско от трилогията.



Тема zashto?!?нови [re: Xypodilec]  
Автор NUT (ot dirbegeria)
Публикувано03.04.01 18:56



ruptaesh s/u E1



Тема Алтернативно мнениенови [re: Meдapko]  
Автор Blizzard Bobsan (Лорд на QWERTY)
Публикувано05.04.01 10:22



На мен ми е симпатичен и при това имам чувството, че Лукас има много сериозни планове за този герой. Помнете ми думата - в следващите епизоди Джар-Джар ще еволюира в нещо много повече от поддържащ персонаж. Поне това е моята конспиративна теория

***
We sit together,
the mountain and I,
until only the mountain remains.

Li Po


Тема Ние и така сме си приятелчета :)нови [re: 4eHe]  
Автор Meдapko (отегчаван)
Публикувано05.04.01 13:01



...а пък с този адрес съвсем



Виж сега аз не го харесвам, не защото е заплес, а защото за разлика от Трипио, Чюбака, Боба Фет, Ландо и другите герои "от втори ешелон" той няма на практика никаква функция. Знам, че сега някой ще ми каже, че той бил запознал гънганците с хората от Набу... да, ама джедаите и сами щяха да се справят...

Колкото до Qui-Gon няма да може да пътува с него по простата причина, че той вече "се сля със Силата".



Тема Походката е такава, защото го играе...нови [re: NUT]  
Автор Meдapko (отегчаван)
Публикувано05.04.01 13:10



...наистина рапър - Ахмед Бест и защото главата му е шапка, която е била сложена на главата на актьора и след това човешкото лице е било изтрито и монтирана шията на героя.

Ами защо не го харесвам... към това което казах като отговор на 4еНе мога само да ти кажа, че "просто не ме кефи бе копеле!" ама пак ще има още нещо... Може би съм свикнал в SW смешни да са предимно двата дроида, та затова... не бих могъл да се аргументирам с нещо повече.





Тема Айде бе, не така, чак пък половината...нови [re: freestyler]  
Автор Meдapko (отегчаван)
Публикувано05.04.01 13:17



Аз мисля, че дори недовършения C-3PO и Уато имаха много по-готини лафове, и направиха страшно интересни моменти...

"You will never get me on one of those dreadfull starships..." - безумна ирония от страна на Лукас при положение, че след поглъщането на корелианската корвета на принцеса Лейа от звездния разрушител в самото начало на Е4, първите кадри, които виждаме са с присъствието на Трипио, така че...

Редактирано от Meдapko на 05.04.01 13:26.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.