Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:38 16.06.24 
Професионални
   >> DJ
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Sell: Denon DN-s1000нови  
АвторYasen (Нерегистриран)
Публикувано13.02.07 18:09



Продавам 2 плеъра Denon DN-s1000 - на почти 6 месеца. Като нови са - работили са максимум 20 часа. Имат още гаранция в "Динакорд България". С всичките им книжки, кабели и кутии.

Цена: 1300лв - смятам че цената е добра за практически нови плеъри.

0888 295 807 - Ясен



Тема Re: Sell: Denon DN-s1000нови [re: Yasen]  
АвторYasen (Нерегистриран)
Публикувано14.02.07 22:05



Нова цена 1200лв.



Тема Re: Sell: Denon DN-s1000 [re: Yasen]  
АвторJordy (Нерегистриран)
Публикувано15.02.07 18:28



Аз моите ги дадох на 1400лв и бяха малко по-употребявани от твоите!
Мисля че им търсиш прекалено ниска цена, но ти си знаеш





Тема Re: Sell: Denon DN-s1000нови [re: Jordy]  
АвторAudios (Нерегистриран)
Публикувано16.02.07 11:16



A puk az si mislia, 4e i dvamata ce precakvate kato prodavate tezi playeri!
Ama nema zna4enie kvo si mislia -nali?



Тема Re: Sell: Denon DN-s1000нови [re: Yasen]  
Авторdj Skrech (Нерегистриран)
Публикувано24.02.07 03:31



Neznam ko prodava6 no mu iska6 stra6no mnoo pari ediniq plear struva 4isto nov 399.95 $ okolo 600 kinta vij tuk http://www.zzounds.com/item--DENDNS1000 sigurno gi prodava6 komplekt s teb q stapi malko na zemqta dostavkata e okolo25 dolara i za dvata ako si gi poru4a6 ot saita



Тема Re: Sell: Denon DN-s1000нови [re: dj Skrech]  
АвторYasen (Нерегистриран)
Публикувано24.02.07 16:57



1-во: НЕЗНАМ се пише отделно - НЕ ЗНАМ!
2-ро: Аз съм сложил цена, която според мен е достатъчно ниска за такива плеъри, а и съм ги купил нови за 1633лв.!!!
3-то: Ако бяха в комплект с мен цената щеше да е малко по-голяма от парите, които Ти, майкати и баща ти биха изкарали за цял живот!!!
4-то: Стъпил съм на земята - да си чувал за гравитация??????



Тема Re: Sell: Denon DN-s1000нови [re: Yasen]  
АвторYasen (Нерегистриран)
Публикувано27.02.07 18:01



Все още се продават



Тема Re: Sell: Denon DN-s1000нови [re: Yasen]  
АвторDJ Skrech (Нерегистриран)
Публикувано01.03.07 07:20



alo motiko dvata ti 4upalski pleara struvat to4no 600 leva stari brakmi ne mi razpravqi ti filmi i ne u4i dqdosi na pravopis izluga 4e si gi zel za tolkova pari sled kato ti dokazah 4e novi sa 1200 leva ebi sa v smotaniq guz az sum dj ot 15 godini idi v dinakort i su6tite 4upalki 6te gi zemi6 za 1000 kinta i dvata ima promociq i sa 4isto novo s 18 meseca garanciq taka 4e sled 5 godini pak 6a si prodava6 izmislenite pleari



Тема Re: Sell: Denon DN-s1000нови [re: DJ Skrech]  
АвторYasen (Нерегистриран)
Публикувано01.03.07 18:56



Дядо, правописа ти е като на дете в детската градина! Какво като си DJ от 15 години?!?!?! Сигурен съм, че ползваш някое сватбарско CD и се правиш на професионалист! Ако искаш ще ти покажа гаранцията, но ако пише 1633лв. Ще ми ги платиш и ще ти ги разбия в главата, деденце! И не ми казвай какво да правя, защото такива комплексирани "DJ" кто теб, които цял живот карат с една и съща техника са ми писнали! Смешен си като се вреш в чуждите работи! И в Динакорд НЕ СА 1000лв. - провери малко, дядо! Трай си и си пускай музика от преди 30 години по сватби и това е! Времената са се променили за 15 години, колкото и да не ти се иска... И щом си DJ от толкова време трябва да си на повече от 26-17, т.е. трябваше вече да си се научил как да пишеш и НАЙ - ВАЖНОТО - КЪДЕ КАКВО ДА ПИШЕШ!!! Айде, дядка, трай си малко, измий си устата със сапун и си легни да поспиш! И не ми казвай да се еба в гъза, защото знам какво правя, за разлика от теб, дядка! ;)



Тема Re: Sell: Denon DN-s1000нови [re: DJ Skrech]  
АвторJordy (Нерегистриран)
Публикувано01.03.07 20:00



Abe tup seltak smeshen vie tam na selo i internet li imate veche be ?
Bastun smeshen promociq imalo ela da ti kaja edna promociq na teb ..... promociqta e 18meseca garanciq (shte stoish v gips) 15 godini mi bil dj, koi znae kuv player si i ti ama aide da ne si otvarqm ustata che tuk seki dj mi stanal.... murliovci
Ostavi momcheto da si prodava pleary-te ako shte i po 15 hilki broikata, kakvo spamish samo, qd te e che nqmash tolkova pari za da rabotish na dobri player-i li ?
Smotanqk selski






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.