Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:02 20.06.24 
Професионални
   >> DJ
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Продавам 2 броя CDJ100sнови  
АвторDJ_Vasko_C (Нерегистриран)
Публикувано30.01.07 14:23



Продавам 2 броя CDJ100s В перфектно състояние. Работи ли са почти изцяло в къщи. Много рядко съм ги носил другаде. Само аз съм си боравил с тях, и съм си ги пазил като очите си. Там кадето ряботя си имат служебни стотачки. От както съм ги купил съм залепил цилофанче на дисплея, да не се драска. Наистина перефкти. На по-малко от 2 години са. За това и цената не подлежи на коментар - 1300 лева.

http://store3.data.bg/djvaskoc/My%20Gear.jpg

Edit: Ако някой е навит на пулта - 300 лева



Тема Телефон за връзка [re: DJ_Vasko_C]  
АвторDJ_Vasko_C (Нерегистриран)
Публикувано30.01.07 14:42



Телефон за връзка
0898/35 00 22
Пловдив



Тема Re: Телефон за връзканови [re: DJ_Vasko_C]  
Авторdj_tony_j (Нерегистриран)
Публикувано02.02.07 12:00



Davam 700 lv max za 2ta. Na 2 godini sa s zaminali optiki



Тема Re: Телефон за връзканови [re: dj_tony_j]  
Автор DJFUNKY ()
Публикувано09.02.07 00:13



еми ако предполижим че са със заминали оптики,за кво са ти?оптиките са 6-700 лв за двата,даи още 200 лв и си вземи от магазина нови





Тема Re: Телефон за връзканови [re: DJFUNKY]  
АвторDJ_Vasko_C (Нерегистриран)
Публикувано09.02.07 22:19



Плеарите са произведени 2004г. Купил съм ги нови 2005г. Пускал съм с тях само вкъщи като записавм промо миксове. В клуба в който работя си имам служебни стотачки... Така че има много много хляб още в оптиките. Не случайно им искам 650 лева на плеар. Просто са ползвани супер малко работни часове, нямат дори 1 драскотина и напрактика купувате почти нов плеар аз 650 лева, при условие че в магазина е 840. Вие си решете дали си заслужава да дадете 1680 лева за 2 нови или ще спестите 380 лева за плеари, които наистина са почти нови, ползвани само в дмашни условия. Вярно е че има плеари за по 400-500 лева стотачки на старо, но ако ги купите, гаранция че до 1 месец ще дадете по още 150 лева за оптика.... Да не говорим че на тази цена, плеарите ас с изтъркани бутони, които не всеки път хващат... особено кю-то, щото някои си мислят че играят на покер машинки... Ако бях пускал всяка вечер с моите плеари в продължение на година... щях да им искам по 400-500 лева на плеар, но в този случай..... сори, няма да подарявам нови плеари....




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.