Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:28 20.05.24 
Професионални
   >> DJ
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Znae li nekoi kade da tarsiq Dj za svatbaнови  
АвторMiskinin (Нерегистриран)
Публикувано06.03.03 21:29



taka de tasiq si Dj za svatbata mi,no ne znam kade da go nameriq.



Тема Re: Znae li nekoi kade da tarsiq Dj za svatbaнови [re: Miskinin]  
Авторgagalove (Нерегистриран)
Публикувано06.03.03 21:34



ami zavisi kakva muzika iskash da se puska
az moga da ti preporucham niakoi ot moite poznati spored stila koito predpochitash



Тема Re: Znae li nekoi kade da tarsiq Dj za svatbaнови [re: gagalove]  
АвторMiskinin (Нерегистриран)
Публикувано10.03.03 07:57



Niqkoi koito da sazdava nastroenie i da ne puska chalga.



Тема Re: Znae li nekoi kade da tarsiq Dj za svatbaнови [re: Miskinin]  
Авторgagalove (Нерегистриран)
Публикувано10.03.03 11:27



ami znachi
poznavam niakolko dj-a koito puskat drum and bass i breakbeat...no mislia che tova e tvurde tejka muzika za svatba
moga da ti preporucham edin , koito puska v black label jazz i bossa nova
ako si navit mi kaji nekuv mail na koito da ti dam telefona mu za da ne go puskam v efir
pich puska i po svatbi i horata se kefiat



Тема Re: Znae li nekoi kade da tarsiq Dj za svatbaнови [re: gagalove]  
АвторMiskinin (Нерегистриран)
Публикувано11.03.03 18:52



abe vajnoto e da sazdava nastroenie,e ako ima i niakoe drugo horo stava,dai mi telefona mu.
lonel_y@abv.bg
Mersi



Тема Re: Znae li nekoi kade da tarsiq Dj za svatbaнови [re: Miskinin]  
Автор:P (Нерегистриран)
Публикувано07.05.03 03:24



filchev@abv.bg - prati mi telefon da se sre6nem i 6te ti re6a problema !



Тема Re:Съвет за кандидат-младоженцинови [re: gagalove]  
Автор Magapasa (%#)
Публикувано05.07.03 17:22



Те ибаси и DJ-ите са тези твои познати,щом една сватба не могат да изкарат като хората и се делят на различни музики.Щом си решил да караш сватба трябва да имаш всякаква музика.През по-голямата част от сватбата гостите определят музиката,особено като започнат да поздравяват младоженците,така че трябва да си подготвен за всичко.Много често се получава че младоженците не искат определен стил, а гостите наблягат най-много на този стил(няма значение чалга ли е,черно ли,БГ ли е хора,или каквото и да е)В края на краищата тези хора си ги извикал да се веселят,не да тъпеят по масите и да се прозяват,което е кошмара за всеки DJ.Разбира се не може да се кара през просото,но все пак трябва да има и компромиси.
Че думата ми беше,че на сватбата се пуска по принцип всичко хитово от всички стилове(ретро,денс,БГ,черно,рок и рокендрол,поп-фолк,хора и т.н.),като преобладава любимия стил на младоженците,за да може всеки един от гостите да намери нещо за него и да стане да танцува.А твоите DJ каква сватба ще правят само с определен стил музика?Има бая ругатни да отнесат,или пък през по голямата част от сватбата ще е празен дансинга.
Разбира се и сватбарското водене не е като в клуб или дискотека,за сватбата си има определени ритуали и малко по различен тип водене,повечето пъти има и възрасни хора,баби и дядовци,на които също трябва да им грабнеш вниманието.
С две думи,че много се отплеснах,много внимателно трябва да се подбере DJ-я,за да не се ядосваш след сватбата.Най-добре поискай видеокасета за да видиш как работи и тогава,ако ти хареса прави пазарлъка.
Между другото как вървят цените на сватбите по Софийско?



Тема Re:Съвет за кандидат-младоженцинови [re: Magapasa]  
Автор gagalove (euphoric)
Публикувано06.07.03 00:03



vinagi sum se chudel niama li niakoi da mi obiasni kakva e tehnologiata na dj-te po svatbite

gagalove's cry


Тема Re:Съвет за кандидат-младоженцинови [re: gagalove]  
Автор Magapasa (%#)
Публикувано06.07.03 11:13



Технологията е такава-така трябва да работиш че накрая на сватбата хората да ти платят и да са доволни.
Защото имам познати дето са "много добри DJ-и",дето не само че не са им плащали,ами и бой са яли накрая



Тема Re:Съвет за кандидат-младоженцинови [re: gagalove]  
АвторPako (Нерегистриран)
Публикувано10.07.03 01:48



аз ше ти кажа ква е технологията браточка за да не стане така, както Магапаса каза- да си отидеш или бит или да оставиш младоженци и гости недоволни.
всеки DJ, който води сватби не трябва да е само DJ, а и водещ (или да си има друг водещ/а, което е по-добрия вариант). и кво има една сватба? ми едно посрещане, първи танц, кумско хоро, официалните наздравици на младоженците с гостите, кумските петел и торта, рязане на рит. торта, хвърляне на букет и жартиер, булчино хоро и това са основните ритуали, които навсякъде се правят... разбира се в различните райони на страната има приети и други ритуали, а ако са само тези без да си измислиш някоя игра или нещо, което да поразвесели гостите, то тогава би било малко сухо, ама... това ти решаваш. Важно е никой да не пропуснеш.
е, ми то кво остана? 20-тина минутни сетове танци между изброените ритуали, който между другото са 80% по желание на гостите, поздрави и т.н. разбира се никой не казва, че е толкова лесно, особено когато става дума да угодиш на 150 души, не дай Боже 3-4 да има пияни... е, оправяш се както може...
накрая един хубав финал да разплачеш тези които са останали до края и... току виж и сватбата свършила, на теб ти платили както сте се уговорили а и гостите доволни.. е, много накратко, така изглежда много лесно, но имай предвид, че опита е 90% от воденето на сватба...




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.