Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:18 24.09.24 
Професионални
   >> DJ
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема tarsq DJ,plashtam dobreнови  
Авторliliq (Нерегистриран)
Публикувано19.05.03 16:40



rabotq za edna kompaniq.
trqbva mi DJ koito pravi dobri mixove ili dori sus nqkoq sobstvena melodia/muzika.
plashtam mu dobre za tazi pesen i tq us4astva v radio-reklama kato background.
blagodarq!



Тема Zawisi za kakwo......нови [re: liliq]  
АвторNEO (Нерегистриран)
Публикувано21.05.03 19:41



Kajete za kakwo po-to4no stawa vupros i kakwo ste iziskwate ot vuprosniq DJ?



Тема Mozhe da pogoworim. Imam dosta parcheta.нови [re: liliq]  
АвторVoice Factory (Нерегистриран)
Публикувано04.06.03 10:09



Zdrawej zanimawam se ljubitelski s muzika i miksirane kakto i DJing. Imam oklo 20 parcheta koito po twoj izbor wse oshte sa bez prawa. Wsjako ot tjah ima potencial za reklama wssyshtnost. Pobyrzaj zashtoto planiram izdawaneto na Maxi w BG. Sega sym w Germanija.

maila mi e piliev@gmx.de

predlozhenieto mi e seriozno.
chao.



Тема Re: Zawisi za kakwo...... [re: NEO]  
Авторliliq (Нерегистриран)
Публикувано08.06.03 15:00



ne razbiram ot muzika.ne tova e moqta stixiq. rabotata e tam,4e mi trqbva DJ dori s nekoq svoq pesen. shte se izpolzva za reklama(radio i TV) na daden produkt. zaplashta se dobre. DJ si ima prava nad tazi pesen. tq si e negova. no se sklu4va dogovor tazi pese da ne se prodava ot DJ i izplzva za dr reklama i da se preprodava. tazi pesen trqbva da e dobra,taka 4e da se slusha i po zavedeniq. ot tragvaneto na reklamata pesenta shte se xaresa na mladite xora i shte se susha po zavedeniq.



Тема Re: Mozhe da pogoworim. Imam dosta parcheta.нови [re: Voice Factory]  
Авторliliq (Нерегистриран)
Публикувано08.06.03 15:04



moeto predlojenie sashto e seriozno. zna4i za pobarzane ne znam kakvo da ti kaja. az sum v angliq i kraq na juni shte bada v balgaria. zna4i nema zna4enie muzikanta ako si pravi albumi i t.n.
primer ti davam s reklamata na peugeot 206. (ako se sheshtash-sus slona,v arabska strana...) v momenta tazi pesen ot klipa e xit v UK. kakto i april se slushashe mnogo v BG.

tova se nari4a efektna reklama(zapoznqshta se) i dobar PR
:)
shte se svarja s teb kraq na juni i shte se sreshtnem da pogovorim



Тема Re: tarsq DJ,plashtam dobreнови [re: liliq]  
АвторDJShadoow (Нерегистриран)
Публикувано05.07.05 10:11



Zdravei imam dostata4no muzika,koqto e podhodqshta za reklama(pone spored men),vaprosat e na teb dali shte ti dopadne!?Zanimavam s DJing ot 3 godini,profesionalno ot 2.Rabotil sam v razlichni mix clubove.Predlogenieto mi e seriozno!E-maila mi e shadoow@abv.bg,ako si zaintriguvana pishi mi!



Тема Re: tarsq DJ,plashtam dobreнови [re: liliq]  
АвторDJ-Mu (Нерегистриран)
Публикувано05.08.05 18:35



Zdr.Zanimavam se s muzika ot masa vreme.Imam mnogo pesni kakto svoi taka i 4ujdi remixi.Za tfoia slu4ei trqbva oba4e da znam kakvo 6te reklamira reklamata za da znam kakvo to4no trqbva da e par4eto,dali 6te e po hard ili ne6to kato house.Ok ako ima6 interes pi6i na techno_mix@abv.bg



Тема Re: tarsq DJ,plashtam dobreнови [re: liliq]  
Автор d!fferent minds (DJ)
Публикувано12.11.05 10:46



Ще се радвам да си бъдем полезни,обади се !




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.