Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:00 22.06.24 
Професионални
   >> DJ
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема ????  
АвторH... (Нерегистриран)
Публикувано13.10.02 10:21



Zdraveite,
az sam na 6etsnadeset i kolkoto i tapo da vi zvy4i-me4tata mi e da pyskam i da prodyciram(ako me biva za tova)electronna myzika.No ot dryga stara ne mi pyka na kogo my zvy4i sme6no za6toto tova e koeto iskam!!!No vsi4ki znaete 4e trqbva nqkoi da pokazva i y4i i zatova vi pitam znaete li ne6to za provejdane na kyrsove za djs...Minalata zima znam 4e se e provel takav v Varna no zav bade6te ni6to ne znam...
Blagodarq za vnimanieto i dano ne vi e bilo sky4no!!!



Тема Re: ????нови [re: H...]  
АвторCarter (Нерегистриран)
Публикувано14.10.02 12:41



Vig pich moeto mnenie e che tova ne se uchi na kursove.
Tam niama da tikagat kak i otkude da si namirash muzikata
(dokolkoto vdenah ti iskash da si slogish Dj pred imeto, znachi
shte triabva da polzvash vinil), nito shte ti kagata kak se organizira
parti. Prosto za tazi rabota ti triabva opit i da imash svoia identichnost
kato Dj a ne nikoj da ti kazva puskaj tova smesi go taka.....
Samata tehnika se "krade" ot kolegi postepenno.
No naj vagnoto za edno parti e da se nauchish da useshtash talpata...



Тема kak se prevezhda na bulgarski ...нови [re: Carter]  
Авторfender (Нерегистриран)
Публикувано01.12.02 06:21



vinil?



Тема Не се превежда....нови [re: fender]  
Автор DrGOA (пушещия)
Публикувано19.12.02 21:13



..."vinyl" на български.
По принцип означава "грамофонна плоча". Иначе "винил" е наименование на органично химически съединение, от което се изработват плочите.
Винил се използва като съкратащение на PVC - поли-винил-хлорид.

Ако Глупостта имаше крила, Светът щеше да е пълен с пърхащи Ангелчета.


Тема vij brat mi....нови [re: H...]  
Авторnaso s (Нерегистриран)
Публикувано02.01.03 19:04



edin gramofon technics na staro struva okolo 500lv edin mixer na jemini primerno/6tot vestax-a e mnogo cifri za amatior/ struva 250-300 lv...edna kska/slu6alki/struvat kum 200-500lv....ima6 stapalo/usilvatel/ koeto moje da struva ot 200lv do 2000lv...za koloni e dobre da se izrasi6 pove4ko para ....te sa moje bi nai vajnoto...ostanaloto e da si izbere6 nqkav stil i da si nameri6 podxodq6ta muzika...vse pak tq se podbira osven po stil i po zvu4ene...ne e priqtno da smesva6 edno par4e s izrazeni visoki s par4e s qko niski v nego.....za da se nau4i6 da gi izravnqva6 po beat ti trqbva praktika.......proetta 6te ima istinski kurs za dj i studio operatori/individualno obu4enie,6tot s grupite e qsno 4e tam nqma da nau4i6 ni6to/....no imai predvid 4e na kurs mogat samo da te obi4at da raboti6 samo na technikata na talant nikoi ne te u4i...are 4ao za sega 4e mnoo se razpisax




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.