Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:50 06.05.24 
dir.bg
   >> Въпроси и помощ
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Моля админите за помощ срещу МУЛЕТО!!!!!!!!нови  
Автор mery__ (брюнетка)
Публикувано27.07.02 07:41



Здравейте!
Преди няколко месеца си създадохме с ваша помощ клуб Проблемно забременяване. Клубът ни е страхотен и всичко вървеше нормално до преди няколко дни, когато се появи това МУЛЕ и поства какви ли не глупости!
Не се издържа вече!!!!
Пречи ни и ни нарича какви ли не!
Обяснете ми как можем да се справим с това изчадие адово???????????
Може ли някоя от нас да стане модератор?
Надявам се да ни помогнете! Този клуб ни е много важен, както и общото ни спокойствие!
Моля ви!

Ето и последната помия
Бременна мравка...????
Автор MУЛE (Нерегистриран)
Публикувано 27.07.02 07:12

Надали сте се замисляли...да направите аналогия между мравките и хората.
Едва ли сте си мислили, че сте ПРЕРОДЕНА МРАВКА - ЕМИГРАНТ.
и да сте правили някъкъв анализ и аналогии, то този анализ е бил подсъзнтелен.
Всъщност ...хората са "мравки"...само че във друга форма.
Формата- униформата на хората е ХУМАНОИДНА
Хората, всъщност, живеят в културта на мравките, която е МНОГО ПО СТАРА И НЕИЗМЕННА- ТОЕСТ.... ПО ИСТИНСКА култура..
С какво НЕ се отличава култрта на "мравките"..от тази на хората?.
-Хората и мравките се раждат и отглеждат от обществата си.
ЗАЩО?
-ОБЩЕСТВО... е ,с водеща и напрееляща, определяща роля.
-Разделя се продукта на съществуванието- "на живота" и оформянето на различни касти,професии и задължения.
Разпределението става не по "принос", а по "право"
-Наличие на майка/РОДИТЕЛ/- "една МАЙКА за мравунака" или сезейството.
При хората , обаче ГОСПОД е първата майка- тя е .. за всеки вид хорски мравуняк или мравуняче- семейство.Група, общество, професия и т.н. при мравките винаги "майката е една"...но при хората не е една- тя е множество.Физическа, духовна, професионална, обществена.
-принудата , НАСИЛИЕТО ,са ОСНОВНИ ЗАКОНИ за изживяване на съществуванието/живота/ и при мравките и при хората.
.............................................................
Мравките са черни.Хората "вътрешно", подкожно също са черни, защото там няма светлина.
Мрвките и хората ,живеят под земята/ в тялото си/... на тъмно, но излизат на слънце.
Мравките бягат на слънцето, ориентилат се по него, но НЕ може да се каже, че ГО ОБИЧАТ.
При тях понятието "обичам" няма смисъл...или смисъла , това е ПРИНУСАТА ЗА ОЦЕЛЯВАНЕ.
Те са принудени да го "обичат"...така , както и хората, СА ПРИНУДЕНИ ДА ГО ОБИЧАТ, ЗАЩТО ...ЗАВИСЯТ ОТ НЕГО......
Мравките се раждат бели, от ларви или яйца, а хората - също.
Мравките се отглеждат , като малки,защото ТЕ СА РАБОТНИЦИТЕ НА ОБЩЕСТВОТО...но нямат индивидуално съзнание.
Хората също си отглеждат деца, защото ОБЩЕСТВОТО НЕ МОЖЕ БЕЗ РАБОТНИЦИ.... БЕЗ ТЯХ- то е зависимо от новите си популации.
Зависимостта и про хората и при мравките се нарича "ОБИЧ"
Мравките са хищници и помияри- така както и хората са такива.
Мравките са жестоки.... и хората са такива.
МРАВКИТЕ СЪЩЕСТВУВАТ В КОЛЕКТИВНОТО СЪЗНАНИЕ, ....И ХОРАТА- СЪЩО СЪЩЕСТВУВАТ В ТОВА СЪЗНАНИЕ- /колективто то съзнание/..
Къде е разликата?????
Разликата е в това , ЧЕ ХОРАТА СА МНОГО ПО СТРАХЛИВИ , ЛЪЖЛИВИ И МЪРЗЕЛИВИ ОТ МРАВКИТЕ
Независимо от всичко....МУЛЕТО Е ТУК, МЕЖДИ ХОРАТА.....
Независимо от всичко,МУЛЕТО ОБИЧА ХОРАТА.... и си играе с тях.
Дори понякога МУЛЕТО ги вози на гърба си,полюшва ги... и им разправя приказки за хората и мравките и ги радва...хе хе хе
.А друг път , ги похапва и пощипва със зъби или ...направо им праска по едно "текме"...по един ритник , с чифтетата си....право по главата....
ХЕ ХЕ ХЕ ХЕ Х ЕХ ЕХ ЕХЕ Х
Някои хора, обичат да се возят на Муле....други НЕ- страх ги е.
Хората са много по страхливи, вредни и жестоки от мравките, ЗАЩОТО ТЕ ГО ПРАВЯТ СЪЗНАТЕЛНО...почти осъзнато....
Да бъдеш емигрант ТОВА Е ПОДСЪЗНАТЕЛНО УСИЛИЕ, да смениш семейството и околните условия....но това не е осъзнато състояние...осъзнание, ДА ПРЕСТАНЕШ ДА СИ "МРАВКА"
............................
[smeq se







Редактирано от mery__ на 27.07.02 07:46.



Тема съвети за борба с МУЛЕнови [re: mery__]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано27.07.02 11:35



това добиче е напаст Божия. начинът да се справите с нега е следният:

1. да изберете модератор, най-добре двама модератори, които да трият Муле.
2. кажи на хората от вашия клуб да дойдат тук и да си напишат искането за справяне с Муле и че искат модератор.
3. напишете бележка до phpGuru или Spidercho (те са администратори), в която да обясните проблема с Муле и поискайте модератор.
4. пусни тема в клуба с предложението да има модератор. ако повечето хора в клуба се съгласят, започнете в същата тема да предлагате кандидатури. за които кандидатури има най-много гласове, ще бъдат направени модератори. това всъщност е процедурата на изборите на модератори.
5. пуснете бележка до администраторите, че в клуба са проведени избори, посочете темата за изборите и би трябвало избраните до ден-два да получат модераторски права.

след това може новоизбраните модератори да попитат Каката, мен или друг модератор на бележка какво и как могат да правят и изобщо ако имат някакъв проблем.

с това добиче друго оправяне няма. то се развилня наскоро и в клуб "Бъдещи майки" и току що майките си избраха модератори. така че успех и на вас :)

IMAGINE...


Тема Джейн,нови [re: Джeйн]  
Автор nbb (весела)
Публикувано27.07.02 13:14



със сила ли решаваш всичките си проблеми ?
Интересно, но аз намерих начин да се разговоря с Муле преди време и не смятам, че е добиче. Както и с много други клубари, които много хора обявиха за простаци и идиоти.
Та едва ли изборът на модератор и заключването на клуба ще помогнат, май начинът е друг.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема nbb,нови [re: nbb]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано27.07.02 14:45



не решавам всичките си проблеми със сила.

Муле го смятам за виртуален психопат, който може реално да навреди на хората (има такива случаи в клубовете - на хора, които са пострадали тежко от него), но лично на мен не ми пречи. обаче на други хора пречи. щом те не го искат, имат право да направят така, че да го няма. да изберат модератор, а може и да затворят клуба.

никой не ти пречи да общуваш с Муле, колкото си искаш, но освен теб има хора, които не искат да общуват с него. това е тяхно право. а замисляла ли си се, че психиката на бъдещите майки е много крехка и гадостите на този психопат могат да им се отразят зле?

IMAGINE...

Редактирано от Джeйн на 27.07.02 14:44.



Тема Джейн,нови [re: Джeйн]  
Автор nbb (весела)
Публикувано27.07.02 15:08



отговорила съм ти в клуба, да не занимаваме хората тук.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Мулето не е виртуален психопатнови [re: Джeйн]  
Автор Xypodilec (тъп юзър)
Публикувано27.07.02 16:20



той е психопат въобще. А който пострадал - пострадал. Докато има балами да му се връзват така ще е.



Тема И кой от тия серсеми phpGuru или Spidercho ...нови [re: Джeйн]  
Автор valsodar (Чародей)
Публикувано27.07.02 18:27



трие в клубове, за които е доказано нежеланото модераторско присъствие?

Истината е някъде там ! - реплика на очния ми лекар.


Тема не са серсеми!нови [re: valsodar]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано28.07.02 00:06



редно е да се отнасяш с уважение към хората, които се грижат за нашето удобство.

не знам дали те трият Муле и, честно казано, не ме интересува.

във всички клубове последна дума имат администраторите - моля да не ги бъркаш с модераторите! - защото те по силата на професионалните си задължения се грижат за клубовете. в крайна сметка, както каза Черноглав в една друга тема, дирът е частна фирма и собствениците му имат право да правят каквото искат. ти си гостенин тук (както и аз). може би са преценили, че Муле е нежелателен и ако е така, имат пълно право да го трият.

лично аз ако бях администратор бих оставила Муле да вършее из Беинсата, може и в Окултизъм, колкото си ще, щом повечето хора там го искат. но бих го зечеркнала от другите клубове, защото сума ти народ е изпищял от него. Бъдещи майки не го щат, Проблемно забременяване също - и напълно ги разбирам.

IMAGINE...


Тема За да са уважавани админите...нови [re: Джeйн]  
Автор valsodar (Чародей)
Публикувано28.07.02 18:45



първо те - (администратори и модератори) трябва да проявят ужажение към пишещите.
Защото, публикуващите в клубовете ги правят такива , каквито са - интересни и посещаеми или скучни и тъпи.
От вида и качеството на пишещите събратя зависи облика на форумите, а не от самозабравили се модераторчета избиващи комплекси за малоценност, бодряшки потупвани от самодоволни админи залъгващи се, че дира си е тяхно царство и господарство.
Да, имат определени права, имат наистина, но имат и не по малки задължения.
А едно от основите задължения е честната игра. По определени за всичките участници ясни правила. ( Досега си мислех, че ги има.)

Цялата патардия в директория "Религия и Мистика" се вдига не от факта, че някой пикльо трие наред, а от това, че админите допускат и насърчават подобен род свинщини, раздавайки безконтролно права на сума ти и самодоказали се като пълни дебили "модератори".
Ако, дебилщината и простащината ще се толерират от ръководството на сайта , то нека да се заяви открито, за да не си създават излишни илюзии посетителите му!

Как можа да се допусне подобно оливане, каквото стана през изминалата седмица, ако админите не са преки съучастници в него?!
Как, цяла една седмица ще се получават сигнали за неправомерно триене и заключване на постинги, в клубове за които е доказано, че модераторите не са желани и няма да ма нито една официална реакция?!
И кой ще е този администратор, който цяла една седмица няма да го забележи, освен ако с бездействието си не го поощрява?!

И после тези хора да ги уважаваме???!
Че с какво са спечелили уважението ни?
- "положителните мисли са вредни за вашето здраве!
за вашия мозък
за вашето тяло
за вашето аз


те ги правят съвсем положителни
правилни
квадратно
изправени


светли дотам
че светлината я няма
защото няма
пукната сянка


изпепеляващи..... " - Поздрави!
Истината е някъде там ! - реплика на очния ми лекар.

Редактирано от valsodar на 28.07.02 19:01.



Тема Re: Джейн,нови [re: nbb]  
Автор jj (offline)
Публикувано28.07.02 18:59



нбб, вече не знам кой твой пост чета в защита на мулето. Ако очакваш дете или пък имаш проблем с малкото си и прочетеш, че "ще родиш смърт и нищо по-добро не би могла да направиш" - сигурно би отреагирала по някакъв по-адекватен начин. Никоя жена, била тя млада майка или имаща проблеми със забременяването, не е споменала, че е против това да се отърве от силно излишната си комуникация с Мульо.

Ако случайно изпитваш някакви аспирации към него - срещу прозореца на хола ми се намира офиса му. Мога да ти дам координати.

Елементарно, Уотсън!


Редактирано от jj на 28.07.02 19:03.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.