Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:03 19.05.24 
dir.bg
   >> Въпроси и помощ
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Жожко,нови [re: jj]  
Автор nbb (весела)
Публикувано29.07.02 10:28



не съм адвокат на Мулето и съм точно от едната, споменати от тебе групи. Когато някой не ти допада, просто не го четеш и толкова, много ли е сложно за проумяване ?

Вярно е това, в което вярваш !


Тема ще родиш смърт и нищо по-добро не би могла да ....нови [re: jj]  
Автор valsodar (Чародей)
Публикувано29.07.02 10:34



Правилно е казано - докато човек е тленен, за смърт ще се ражда.
Какво толкова ужасяващо има в смъртта?
Ако смъртта е ужасна , то какво тогава е животът, който я поражда?
Как може да сте толкова плоски и праволинейни?!
Буквояди мамини.

Истината е някъде там ! - реплика на очния ми лекар.


Тема Не обръщай вниманиенови [re: jj]  
Автор Чepнorлaв (рекордьор)
Публикувано29.07.02 11:03



на мръсните сектанти. Само като им гледам писанията и ми иде да им откъсна главите.
Ама млад и заблуден народ колкто искаш. Не бива да се позволява на мръсните гадове да си пускат ръчичките из дира.. някои невинни дечица могат да пострадат



Тема Момко,нови [re: Чepнorлaв]  
Автор nbb (весела)
Публикувано29.07.02 12:53



я поясни какво разбираш под " Сектант ", ако обичаш ?

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Виж сега, хората имаха предвид...нови [re: valsodar]  
Автор Meдapko (сънчо)
Публикувано29.07.02 16:28



...че клуба им не се казва "Езотерична бременност" или "Бъдещи алпинистки, посрещащи слънцето".

Колкото до праволинейността, колкото и гадно да звучи, човечеството продължава да съществува и да се развива научно и икономически /забележи, че не казвам социално, че ще почнем едни споровеее.../, благодарение на скучните, праволинейни, патриархални, сковани, лишени от въображение 99% от човечеството. Факт, какво да го правиш?

Когато Л. М. се държи нормално няма последствия. Например, когато дойде в клуб
"Реклама", изплака си душата, каза дежурните реплики, не не прекали и не беше изтрит. Е, наистина в един от постингите изтрих ник на един човек от клубовете, срещу когото той говореше "не особено любезно", но го предупредих, той не повтори и не беше трит. Номера е, че когато човек не прекалява не пречи на никого. Затова и ми се струва чудно от какъв зор толкова дни с такъв език говорите с такъв език тук срещу хората, които дават на теб, мен и на Л. възможност да "обнародваме" великите си умозрения.



Редактирано от Meдapko на 29.07.02 16:27.



Тема Re: За да са уважавани админите...нови [re: valsodar]  
Автор Megan (драка)
Публикувано29.07.02 17:37



За съжаление, часовете в деня на админите са точно 24, както и на всички нас. На теб явно ти стигат. На тях - може би не.



Тема Затова си има и избори за модератори.нови [re: Meдapko]  
Автор valsodar (Чародей)
Публикувано29.07.02 18:39



Хората си избират модератори в някои клубове, за да са сигурни в придържането към тематиката на клуба. Това си е тяхно право и избор, които никой не оспорва в случая. Решили са, че имат нужда от модератор, избират си един от тях да чисти и той си чисти според предварително съгласуваните правила с останалите участници в клуба. Дотук добре.
Но какво се получава, когато в клуб за който е единодушно решено от болшинството му участници ( при това болшинство съставено хем от публикуващи, хем от "легитимирани клубари") , се появи един невидим натрапник с модераторски статут и права??!
И същото това лайненце като бачо ви Кире, започне хем да трие безразборно хем да сипе цинизми срещу участниците в клуба?
Клуба от доскоро спокойно място за моабет се превръща в най-гнусната миязма, при това забележи - изцяло с модераторска и администраторска подкрепа.
Админите на дира съответно - ни лук яли, ни лук мирисали.
Ето срещу това съм против, а не дали някой води нейде война срещу Мулето.
Защото в тази война, водена от година и половина насам единствено мулето е подедител. С десидентството си, щедро дарено му от триещите го.
Една абсурдна битка с тъжно-смешен резултат.

Истината е някъде там ! - реплика на очния ми лекар.


Тема Хехехехехееех...нови [re: valsodar]  
Автор Чyk (о: усмихнат :о)
Публикувано29.07.02 19:00



...хайде по-леко с определенията, моля!


Чук-чук... :))))

Тема Re: Затова си има и избори за модератори.нови [re: valsodar]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано29.07.02 22:26



не разбираш ли, че Муле с поведението си кара хората да въвеждат модератори? сега това стана с "Бъдещи майки" и "Проблемно забременяване", но преди това беше и с други клубове. майките и проблемните си бяха толкова подредени и кротки клубове, че никога нямаше да им хрумне идеята за модератор, но Муле предизвика всичко. нима всички хора са загубени, глупави или заблудени, а само Муле е носител на истината?

Муле е победител само в очите на почитателите му от Беинсата и Окултизъм. оки, това е тяхно право. но право и на мнозинството клубари е да не искат го виждат.

IMAGINE...


Тема Джейн,нови [re: Джeйн]  
Автор nbb (весела)
Публикувано29.07.02 22:30



бива те за манипулаторка, признавам те.
Само не мога да схвана каква е целта на занятието - да не би модераторите да трябва да станат повече на брой от обикновените юзери ?

Вярно е това, в което вярваш !



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.