Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:05 09.06.24 
dir.bg
   >> Въпроси и помощ
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Ха ха - намерил се кой да го каже!нови [re: jj]  
Автор Гaдняpът (кофти тип)
Публикувано01.08.02 15:10



Психопата JJ от споделено, който освен от своите лични възгледи не се ръководи от никакви правила в модерирането!!! Смях!




п.п. Все се каня да те питам - ти нали си почнал да пишеш в психологията с цел да намериш помощ за проблемите си, защото впоследствие позабрави за какво си влязал и вместо да търсиш помощ почна да "споделяш" психичните с разстройства?



Тема Re: Джейн,нови [re: nbb]  
Автор Haтaли ()
Публикувано01.08.02 15:42



Това Ричард Бах ли е?
Ти къде пишеш и защо не се вясваш из нашите селения?

Можеш да избереш да не осъзнаваш,че си бог,но не можеш да избереш да не бъдеш бог


Тема Да,нови [re: Haтaли]  
Автор nbb (весела)
Публикувано01.08.02 17:22



той е. Откъсът е от " Илюзии".
Напоследък се подвизавам в Психоанализата. Чета и при вас от време на време, но не смея да взема думата, защото сте голяма конкуренция.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Ех,нови [re: злo]  
Автор nbb (весела)
Публикувано01.08.02 17:33



пусти мой късмет. Не можах да привлека нещо противоположно, а то пак подобно привлякох.
Какво да се прави - оказва се, че в живота действат други закони, не като във физиката.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Re: Да,нови [re: nbb]  
Автор Haтaли ()
Публикувано01.08.02 20:43



Не лъжи, че не смееш да вземеш думата от нас. Истината е, че не можеш...
Ами бори се де, и това е борба за оцеляване.

Можеш да избереш да не осъзнаваш,че си бог,но не можеш да избереш да не бъдеш бог


Тема Re: Ха ха - намерил се кой да го каже!нови [re: Гaдняpът]  
Автор jj (offline)
Публикувано02.08.02 00:01



Значи само за хора като тебе си мечтая - откакто съм ти спрял достъпа ти постоянно показваш вместо мен защо съм го направил.


Само не мога да разбера каква ти е тръпката да влезнеш. Досега можеше да си открил най-лесния начин за да го направиш - питай ме "как да вляза в клуб, откъдето съм баннат?" - не отказвам. Но какво ли ще ми щукне вече, такъв психопат....

Елементарно, Уотсън!




Тема За психологиянови [re: Гaдняpът]  
Автор jj (offline)
Публикувано02.08.02 00:19



Имам си емоционални, а не психични проблеми. Тези емоционални проблеми не се самозараждат у мен, а са провокирани от средата, в която живея. Понякога не са поносими и това си личи в клубовете. И ни най-малко по начина ми на модериране. Но това се случва два пъти годишно. Недей да търсиш причината за спирането ти у личните ми способности като модератор, не я търси никъде другаде освен в генерално различните понятия с които боравиш ти и хората, които посещават Споделено, за да изразят слабостите си или просто да помислят.

Дойде ми вдъхновението затова как някой като се опитва да се самовъзпита започва да става активно брутален на въпросната тема, за да си инжектира доза самоувереност, изкуствено поставяйки се в позиция на поддържащ имидж. Въпрос на избор - аз проблемите си ги показвам, не ги избивам. Нямам нищо против правото на останалите да си правят каквото щат с проблемите. Като модератор на клуб Споделено, когато видях, че избиването от твоя страна започва да става прекалено, направих каквото можах. Ненамесата ми би била глупост. А това че вече и аз не знам колко месеца нямаш достъп е лично решение. И пак благодаря, че ме подкрепяш с всеки си пост.

Елементарно, Уотсън!

Редактирано от jj на 02.08.02 00:32.



Тема Re: Жожко,нови [re: nbb]  
Автор jj (offline)
Публикувано02.08.02 01:03



Ми виж, нбб, така мисля нищо няма да постигнем. Оставам си с първоначалните впечатления. Зададох ти конкретен въпрос и най-щеше да е добре да ми беше отговорила конкретно.

И аз мога 5 часа да ти говоря на какво ме е научил живота, но без отношение към темата. Това всеки го може.

Елементарно, Уотсън!




Тема леле - толкова си тъп!!!нови [re: jj]  
Автор Гaдняpът (кофти тип)
Публикувано02.08.02 16:18



че даже не си разбрал, че въпросът е не че искам да ми се махне бана, а защо изпростя и го сложи...!


дреме ми на кура дали мога да пиша в тъпия ти клуб! - ти го обясня на достъпен за теб език!


п.п. Сега да не ти се смъкне самочуствието на BIG BOSS в некакъв си залутан клубец в некакъв си форум в некЪкЪв бг. портал? .... Сори!



Тема Re: За психологиянови [re: jj]  
Автор Гaдняpът (кофти тип)
Публикувано02.08.02 16:24



Не можах да прочета всичко.
Нямаше смисъл да пишеш толкова.
Правиш грешка като взимаш насериозно клубовете.
Не се засягай!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.