Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:26 28.04.24 
dir.bg
   >> Въпроси и помощ
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема До админите. Някой би ли ми обяснил!нови  
Автор z ()
Публикувано29.01.02 00:05



Каква точно е идеята с тези модератори. Имам предвид клуб Христианство. За тези, които нямат представа за какво става въпрос ще обясня на кратко: наскоро Леос избра за модератори едни сектанти, които обсебиха клуба и не оставят хората да кажат нищо, което се различава от техните възгледи. Все пак официалната религия в България е Православното Християнство и е нормално в клуб Христианство да се говори предимно за това, а не за разни секти.
В клуб "Предложения за нови клубове" някой пуснал предложение за клуб "Православно Християнство". Когато гласувах "за", Леос ми отговори, да не очаквам да го вземе под внимание, защото съм имала много малко постинги в клубовете. Всъщност по-добре отидете там и прочетете какво ми е написал.
Вярно е, че не пиша често, но чета в този клуб и мисля, че имам право да си кажа мнението.
Въпросите ми са:
Кога най-накрая ще измислите по-ефективен начин за избиране на модератори, така че да не се оказват крайно неподходящи?
Не давате ли прекалено големи права на Леос - той вече веднъж сбърка при избора си на модератор, това му е втори по-голям гаф, като на всичкото отгоре се опитва да ги защитава, за да не признае и поправи грешката си.

Ако искате да вярвате на някого,
вярвайте на себе си!


Тема Лъжешнови [re: z]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано29.01.02 09:23



Какво означава : "Не оставят да кажат нищо?" Модераторите трият само спам, псувни и лични обиди и то не насочени против тях. Всеки е свободен да изразява мнението си, даже действа принципа за защитени теми, в които пусналият темата, може да предпочете юзърите, с които да говори. Това се налага поради доста дълбоките доктринални различия.
Чудно, православни, как така не ти пречат спиритисти, окултисти, антихристи, а ти пречат хора, които се грижат за реда.
Толкова си православен, колкото баба ми е трамвай № 5 или си някой, на когото много му се ревне модераторството и се чувстваш засегнат, че не си.
И кой ти дава право да говориш от името на православните в клуба.



Тема Re: Лъжешнови [re: kakata]  
АвторTRl (Нерегистриран)
Публикувано29.01.02 11:52



Всеки има право на мнение, защото сме със свободна воля, по Божие подобие създадени. Не винаги мнозинството, което избира лидерите си, взема правилното решение. А с модераторите не е така.



Тема Защотонови [re: kakata]  
АвторTRl (Нерегистриран)
Публикувано29.01.02 11:58



Мнозинството не вярва, че има Ад и Рай, но това не означава, че това е така - точно обратното. Светът робува на лъжата (прекланя и се) и това, че някой се мисли за праведник и заслужава власт над другите... Спирам до тук.



Тема Не лъженови [re: kakata]  
АвторTRl (Нерегистриран)
Публикувано29.01.02 12:00



Развратиха се човеците и извършиха гнусни престъпления; няма кой да прави добро. Бог от небесата с внимание погледна към синовете човешки, за да види, има ли кой да разбира, да търси Бога. (Псалом 52)



Тема Re: Не лъженови [re: TRl]  
Автор Xypodilec (тъп юзър)
Публикувано29.01.02 14:02



:))))) по-голяма тъпотия от това не бях чувал!



Тема Re: Лъжешнови [re: kakata]  
Автор z ()
Публикувано29.01.02 16:22



Някой да те е питал теб, каката? Ти също си от сектантите, до колкото си спомням.

Ако искате да вярвате на някого,
вярвайте на себе си!


Тема Re: Дай определениенови [re: z]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано29.01.02 20:18



за "сектант", моля.



Тема Хей, Зи!нови [re: z]  
Автор Stephan (глас на гларус)
Публикувано29.01.02 22:28



Не знаеш срещу кого риташ. ЛеоС е нещо като кардинал Ришельо във Френския двор през 17 в. - той е нещо като баща и шеф на всичките (64, ако не се лъжа) модератори - той ги одобрява и сменя. Админите му имат абсолютно доверие - съвсем като във споменатия Фр.Двор - това, разбира се, си е в реда на нещата. И част от тази дружинка си пият питието заедно - трябва ли да ти казвам нещо друго?
А теб, мила, те съветвам да пиеш една студена вода и ако можеш да изживееш нещо приятно в тези клубове - изживей го! Ако не можеш - спомни си, че живеем в БГ и не чакай нищо по-обидно...

Semper Fidelis


Тема Re: Хей, Зи!нови [re: Stephan]  
Автор MУTPA (нерегистриран)
Публикувано29.01.02 23:10



А ти да не си Бирли Бан бе брато?



Ха Ха Ха,

Това с "Кардинал Ришельо" ми хареса!!!!!!! LeoS, много ти порасна работата брато. Ако и с девойките в ДИР-а имаш същите правомощия като Кардинала във Френския двор, направо позеленявам от завист.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.