Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:40 11.05.24 
dir.bg
   >> Въпроси и помощ
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re Ти пък откоганови [re: Stephan]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано30.01.02 00:14



стана шеф на "Бургаското въздържателно дружество" ?
Щом чуеш, че янкой си пие питието с друг, цялото ти същество прекипява от справедливо възмущение. дерзай Стефчо, дерзай мерудийчо.



Тема Майсторке ,нови [re: z]  
Автор Kиpo ()
Публикувано30.01.02 00:26



леос досега не е грешал в избора си на модератор-има само няколко ,макар и за жалост действащи модераторски грешки ,но той няма никакъв пръст в избирането или назначаването им.
Що се отнася до навлизането ти с летящ старт в клубовете ,като ти гледам броя на мненията в регистрацията ,съзирам две възможности-или си някой стар юзър-цирей ,решил да се прави на велик комбинатор ,или си някаква зелена салатка .И в двата случая вземи попрочети малко ,поослушай се ,поогледай се ,пак попрочети ,па чак сетне се плясни тук на мегдана ,белким излагацията ти е със няколко порядъка по-малко !



Тема Re: глей сянови [re: z]  
Авторзъ (Нерегистриран)
Публикувано30.01.02 00:59



в българия първо има свобода на вероизповеданията и второ клубът се нарича "християнство", а не "православно християнство". така че надали имаш право да обобщаваш всички видове части и течения ( или както там им казвате по религиозному) на християнството, които не са православно християнство, като секти.
абе не е честно, разбираш ли.
второ никой не е обсебвал клуба и доколкото аз пък виждам нищо, освен спам, лигавщини, мръсотии и простотии не е трито.
така че - не знам, ако има нещо, което ти знаеш, а пък аз не знам, че модераторите са изтрили, а то е било безценен дар за християнството - казвай.
ама се съмнявам...
трето - верно, отидох и прочетох какво ти е казал леос. е, пак не си честна, джанъм. леос не е наблегнал на това колко мнения имаш, а е обърнал внимание на профила ти, където за свои хобита там, интереси, си изброила "магия, окултизъм, бойни изкуства, йога " и се е посмял с това, че така присърце изведнъж вземаш пък и православното християнство.
посмял се е и ти е казал, че е трудно да бъдеш взета насериозно, а не, че няма да ти бъде обърнато внимание.
абе я най-добре сама иди да си прочетеш пак какво ти е казал.

всъщност знаеш ли пък аз защо ти обърнах внимание - далече не, защото си много интересна, поне не виждам такова нещо.
направих го, защото едно от нещата, които най-много ме ДРАЗНЯТ е да бъде изопачавано нещо така, че и най-добронамерения човек да се отвърне от него.
тъпо правиш, ми се струва.
ама ти си знаеш, де, само не се учудвай после защо ти се отвръща така, а не някак иначе, както може би би ти харесало.



Тема Хъм странно!нови [re: z]  
Автор БaбaИлиицa (дето е баба)
Публикувано30.01.02 02:20



Начи чета си аз: ...наскоро Леос избра за модератори едни...

Та да ти обясня как стават нещата- LeoS ги назначава, обаче ги избират пишештите в клуба. Ако не ти харесва избора- можеш да си дигаш парцалките и да си ходиш. Щом другите така са решили- значи това е за добро на максимален брой хора!

А това LeoS с кого си пие питието не смятам, че е работа на хората по клубовете...

Баба...

P.S. Мисля да си основа секта на бабоилиите- каквоо мислите по въпроса?

Това не е просто гениелно, това е гениално просто...


Тема Re: Хъм странно!нови [re: БaбaИлиицa]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано30.01.02 07:26



Тая секта с кого ще си пие питието, за да й направи клуб, а тебе модератор, м?



Тема Re: Re Ти пък откоганови [re: kakata]  
Автор Air Force (an air of pride)
Публикувано30.01.02 09:53



Не обиждай мерудиите!


...фиуууууууууууууууууууу...

Тема Re: Хъм странно!нови [re: БaбaИлиицa]  
Автор Tequila Sunrise (Tequila №1)
Публикувано30.01.02 10:20



а ти Бабе с кой си пиеш кафето почти всяка сутрин а?

за сектата . ще предложа в един университет дето не учим и двамата да открият нова специалност - "Основи на Бабоилийзма и развитието на религията през вековете"

Crowbar:The ultimate multi-purpose vandalism tool. Can be used to shatter windows...


Тема Re: Хъм странно!нови [re: БaбaИлиицa]  
Автор LeoS (прахосмукач)
Публикувано30.01.02 13:28



Бабич, избрах си на теб да отговоря :)

Та значи, модераторите ги назначават админите. Те им дават правата и те са последната инстанция. Един модератор може да бъде оторизиран с права по два начина - или след избори в клуба или да бъде назначен административно. Вярно е, че повече от 60% от действащите в момента 73 модератора аз или съм ги предложил или съм им провеждал изборите, но не съм аз този, в когото е последната дума. Това е добре да се знае от всички, за да не ме качвате на камбанария, на която не съм.
А аз си пия питието само с хубави хора.
Замислих се по въпроса и попреброих на пръсти - до сега съм се запознал на живо с над 60-70 клубари. Не съжалявам за присъствието си на нито една сбирка, на която са ме канили. И ще продължа да го правя, дори с риск това да ми се вмени като най-големия ми грях по тези места :))
Много ми е гот, че и с теб съм си пил питието, Бабич !
С откровени тъпанари не сядам на маса.
Дори съм заявявал в прав текст, че ако случайно попадна в една кръчма с някои от тях, ще ги изритам оттам и ще си изляза и аз. За да останат вътре наистина само хубавите хора.
Това си е техен проблем - не е мой.
И това е добре да се знае от всички ...

| Величието на Сизиф не е в безмислието на труда, а в липсата на отчаяние |


Тема Re: До админите. Някой би ли ми обяснил!нови [re: z]  
Автор Иcтopиka (руски шпионин)
Публикувано30.01.02 20:49



Брей тия сектанти,протестанти и католици много нагли станали.
глейте кво постнал въпросния модератор в клуб Християнство:
"Обявявям,

пускането на така наречените Защитени Теми.

Защитените теми представляват теми при които този който ги пуска може да обяви в самата тема, кои хора не желае да пишат в неговата тема. След което постинги на обявените хора в тази тема ще бъдат изтривани безапелативно."

И как да стане номера.Значи постващия посочва някои никове ,дето не желае да се влкючват в темата му.Съответно модератора прави съответствие между никове и IP адреси и търка мненията на нежеланите никове.Май друг начин няма ,а?
Брех мама му стара ,много правомощия,много нещо.И що ? Много просто,щото модератора е от наште.Пък че ще ги търка субективно е повече от ясно.Той и до сега ги търкал ,пък кво остава като се позовава на "правило" дето изцяло зависи от него.
И съответно неизменната дружинка(дето си пие кафето заедно) от кировци -мировци,каки-маки,леос -меос и прочие колеги модератори идва тук и заклеймява оплакващия се с тъпи подигравки,вместо да отговаря по същество или поне да си мълчи.
На такива с правомощия като Леос, само да забележа че на никой не му пука с кого пие и къде.Важното е да не взема страна на сляпо ,само заради това.
Ето тва "правило" да речем е прецдент.Отделно че за българите основна и официална религия е източно православното християнство .От къде на къде модератор на "Християнство" ще е католик или друг вид сектант?Все едно ако съм ЦСКА-р ,да ме сложат модератор на клуб "Левски".

НАДО БУРЖУЯ БИТЬ!
Федеральная Служба Безопасности




Тема Re: Хъм странно!нови [re: БaбaИлиицa]  
Автор тeлekoм (завърнал се)
Публикувано30.01.02 21:19



А бой де.... а си направил секта, а съм станал шеф на вероизповеданията

А на тебе алкохола понася ли ти... че се носят легенди...

Ако нещо работи, не се опитвай да го поправяш(второ инженерно правило)



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.