Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:53 25.05.24 
dir.bg
   >> Въпроси и помощ
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Сталиннови [re: Иcтopиka]  
Автор 3лo (100% Гад)
Публикувано30.01.02 22:00



Шизо.

________________________________
Смешно е.


Тема А така, е сега ми падна :))нови [re: LeoS]  
Автор Чepнorлaв (стар клубар)
Публикувано30.01.02 22:33



Хайде като си се запознал с толкоз много хора, да те водим и нашата първа клубна сбирка. Все пак каза по една добра дума и за нас (по специално мене де).
Значи понеже ..абе я по-добре ела в GSM и виж темата "Банда - предложение"...



Тема Re: Хъм странно!нови [re: тeлekoм]  
Автор Tequila Sunrise (Tequila №1)
Публикувано30.01.02 23:03



я вземи да разкажеш за две три от тези легенди бе

Crowbar:The ultimate multi-purpose vandalism tool. Can be used to shatter windows...


Тема Re: От модератор на клуб Християнствонови [re: z]  
Автор Vallentin (watchman)
Публикувано30.01.02 23:12



модератори едни сектанти, които обсебиха клуба и не оставят хората да кажат нищо, което се различава от техните възгледи.

Това просто НЕ Е вярно. Не разбирам що за злобно, подправено и некоректно отношение.

ЕДИНСТВЕНОТО нещо, което не оставяме хората посещаващи клуб Християнство да кажат, това са неща нямащи отношение към клуба, което е основно задължение на модератора. Както и псувни и злобни нападки.

Не виждам кой честен човек не би го видял това със собствените си очи. В клуба всеки е свободен да говори и дискутира. Аз например по никой начин не смесвам задълженията си на модератор с личните си възгледи, това просто СЕ ВИЖДА.

Когато пиша аз пиша като човек, който има лични възгледи убеждения и принципи и го правя по-начин който по-никой начин не се различава от това преди да стана модератор.

A когато модерирам аз модерирам на базата на принципни положения, които са заложени във всички клубове, без по-никой начин да прилагам като аршин личните си убеждения. За сведение ако го правех, едва ли щях да оставя и 10% от темите битуващи в клуба по настоящем.

За мен както не веднъж вече се изразих модераторството е нещо като работата на кондуктора в автобуса - да глобява нередовните и да пожелава приятно пътуване на редовните пътници.

Ами то по-тази логика не би трябвало полицаите, кондукторите, данъчните и прочие служители на реда да се назначават само от източно православни, в "православна" България.
По мои лични наблюдения православните в България са една от най-малките религиозни групи в страната. Разбира се има мнозина, които твърдят че са такива, но според православния канон те отдавна трябва да са отлъчени от православието. Несъмнено такъв е и случая с въпросния "z".

Поглед върху това какво е съотношението на изт. православни/ не изт.православни може да се вземе като се сравни броя на членовете в различните "религиозни" клубове. Няколко десетки до няколко стотин не изт. православни срещу 5-6 православни.

Разбира се не отричам правото и желанието на изт. правславните да имат свой отделен клуб, след като окултната фракция си направи какви ли не под-клубове резонна е претенцията да има клуб православие. Това го казвам от гледна точка на съвестта и справедливостта, без да имам някакви лични вълнения свързани с този въпрос било то като член на клуб Християнство, било, като модератор.


Валентин Василев
активен член и модератор на клуб Християнство

__________________

Защото за мене да живея е Христос, а да умра, придобивка


Тема Re:нови [re: Vallentin]  
Автор HeOHeЛ (*)
Публикувано30.01.02 23:43



виж, тъпо е да се връзваш...
просто няма как да стане всекиму да е угодно.
ммм... който има желание - вижда кое е право и кое не.
който няма - каквото и да кажеш - все тая ще е...
което ти каза по-горе си е точно както го каза.
само... единствено иска ми се да вметна, защото ... ами защото така искам.
няма значение колко българи са източноправославни християни, колко са католици, протестанти, хугеноти там, адвентисти, бахайци... копти... незнамсикви още.
всички те са християни, или поне се имат за такива.
никому от нас не е дадено да съди кой е по-християнин от друг.
нито на тебе, нито на "зет", нито на мене (аз се подписах "зъ" по-горе), нито никому. още по-малко да нарича "другите" "сектанти".
значи... ще ми се да ти кажа, че сега ти отвръщаш на "зет", която те нарече "сектант" със същото, почти. а това не е право.
ако ми се стори, че имаш намерение и ти да наричаш някого, който се счита християнин, но не е от "твоята" църква "сектант", както започна да броиш тука кои са болшинство в българия... хм... и аз ще ти се ядосам, така да знаеш.
християнството... хм... само не ми казвай, ама по никакъв начин не ми казвай, че е вид болшевизъм!
глупости са това.

иначе да, съгласна съм с каквото друго каза, във връзка с чистачеството в клуба.
и пак, отново - не се връзвай излишно на злонамерени подмятания. нито ще обясниш на някого нещо, когато той не иска да му бъде обяснявано, нито... нищо. само може да се случи без да щеш и ти да се подведеш, а не бива.
... и ако се подведеш - ще взема пък да се питам дали в този клуб не беше по-сполучливо да бъде назначен за модератор някой "твърд" атеист...
ами така, де, да мете там и тва е, без да взема присърце разни там...
хайде, бъди здрав и... това е



Тема Re: А така, е сега ми падна :))нови [re: Чepнorлaв]  
Автор Cherniq (taliban)
Публикувано31.01.02 01:00



Колега, не бих пропуснал да отправя една покана и към телекомчето
Тамън ше го науча на некои неща като например, че супата не се яде с вилица

Аман от приятели


Тема Ха ха ха..нови [re: Cherniq]  
Автор Чepнorлaв (стар клубар)
Публикувано31.01.02 09:14



той май беше някаква гад или аз се бъркам? нямам спомени от него...



Тема Re: Ха ха ха..нови [re: Чepнorлaв]  
Автор Cherniq (taliban)
Публикувано31.01.02 11:51



Монополистите са гадове и още как
Как не се сещаш за него ве? Тва е тоя пич дето прескачаше трамвайните релси и събираше стотинките от фонтана на Славейков

Аман от приятели


Тема Re:нови [re: HeOHeЛ]  
Автор Vallentin (watchman)
Публикувано31.01.02 13:15



всъщност не съм отвърнал със същото, а именно че съм нарекъл "z" сектант.

Аз смятам, че самото използване на тази дума е некоректно и плод на изкривена съвест. Най-малкото думата "сект" означава "начин на мислене" и в този смисъл е сектант, защото има свой начин на мислене.

Но толкова по въпроса.

Поздрави.

__________________

Защото за мене да живея е Христос, а да умра, придобивка


Тема да : )нови [re: Vallentin]  
Автор HeOHeЛ (*)
Публикувано31.01.02 13:33



поздрави и от мене.
: )




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.