Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:34 28.06.24 
Градове
   >> Димитровград
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема КОЙ Е НАЙ-СКАПАНИЯ ДОСТАВЧИК НА ИНТЕРНЕТ В Д-ГРАДнови  
Автор12345 (Нерегистриран)
Публикувано14.08.05 02:40



КОЙ Е НАЙ-СКАПАНИЯ ДОСТАВЧИК НА ИНТЕРНЕТ В Д-ГРАД



Тема Re: КОЙ Е НАЙ-СКАПАНИЯ ДОСТАВЧИК НА ИНТЕРНЕТ В Д-ГРАДнови [re: 12345]  
Авторshaman (Нерегистриран)
Публикувано14.09.05 20:01



КТД



Тема Re: КОЙ Е НАЙ-СКАПАНИЯ ДОСТАВЧИК НА ИНТЕРНЕТ В Д-ГРАДнови [re: 12345]  
Автор irchelp (непознат )
Публикувано07.11.05 13:23



Интересен вапрос... с лесен отговор КТД и Соданет!



Тема Re: КОЙ Е НАЙ-СКАПАНИЯ ДОСТАВЧИК НА ИНТЕРНЕТ В Д-ГРАДнови [re: 12345]  
Авторшмaтapok (Нерегистриран)
Публикувано02.04.07 21:43



дразнеха ме Еском,защото постоянно изключваха интернета.Писна ми и смених интернет доставчика.Уж за по-свестен.По-свестен ли?Цървули!В началото Компас се представяха супер,ама сега и те са същите лайна,като гледам.Нервят ме, защото спират интернета баш когато почна я да пиша с някого .

И кой ще ми плати за това, че ми спират интернета? А като тръгнеш да ги търсиш по телефоните да ти дадат някакво обяснение, а познайте.Дааааааааа, точно така-телефоните им изключени.Решил съм да им спретна едно хубаво скандалче.



Тема Re: КОЙ Е НАЙ-СКАПАНИЯ ДОСТАВЧИК НА ИНТЕРНЕТ В Д-ГРАДнови [re: шмaтapok]  
Автор Дивa и щacтливa (непознат )
Публикувано24.04.07 19:21



А някой да има мнение за СОФТЕЛ?





Тема Re: КОЙ Е НАЙ-СКАПАНИЯ ДОСТАВЧИК НА ИНТЕРНЕТ В Д-Гнови [re: шмaтapok]  
Авторфилo (Нерегистриран)
Публикувано29.04.07 03:44



ами шматарок ще :) където и да идеш пак ще ти "спират" нета. Явно всички доставчици в града се гаврят с простите и невинни юзъри като им спират нета. Ай стига глупости. Еском те дразнели Компас и те почнаха да те дразнят следващите и те ще те дразнят. Аз съм към компас вярно е от време на време се случва да спре но за кратко и не съм тръгнал да оревавам орталъка. Тока като ти спре по време на любимия ти филм пак ли ревеш така :) или водата. Както и да е мисълта ми беше че се случват аварии но ти едва ли ще го разбереш. Успех с поредния ти доставчик на интернет :)



Тема Re: КОЙ Е НАЙ-СКАПАНИЯ ДОСТАВЧИК НА ИНТЕРНЕТ В Д-Гнови [re: филo]  
Авторшмaтapok (Нерегистриран)
Публикувано29.04.07 20:12



фило,ам що не им станеш адвокат на Компасаджиите.Кат' гледам как ги защитаваш,баш си за тая работа.Не съм казал, че ще ходя при друг интернет доставчик,щото всичките май са вземи единия, цапни другия.Ама ги насмотах, кат' ходих да плащам таксата.





Тема Re: КОЙ Е НАЙ-СКАПАНИЯ ДОСТАВЧИК НА ИНТЕРНЕТ В Д-Гнови [re: шмaтapok]  
Автор Дивa и щacтливa (загадъчна)
Публикувано03.05.07 14:51



Споко,хора!Софтел и те са вече на пазара за доставка на нет.Може да погледнете в сайта им на www.softel bg.com



Тема Re: КОЙ Е НАЙ-СКАПАНИЯ ДОСТАВЧИК НА ИНТЕРНЕТ В Д-Гнови [re: Дивa и щacтливa]  
Автор Дивa и щacтливa (загадъчна)
Публикувано05.05.07 00:07



Сайтът е softelbg.com



Тема Re: КОЙ Е НАЙ-СКАПАНИЯ ДОСТАВЧИК НА ИНТЕРНЕТ В Д-ГРАДнови [re: 12345]  
Авторпeтpoв (Нерегистриран)
Публикувано11.05.07 22:36



най-скапани са в ескома. и то заради оназа тъпата и грозната, която се прави на собственичка, пък е само няква любовница на някъв от касиерите им. такова отвратително отношение не съм срещал никъде. много хора се отказват от еском само заради нея.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.