Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:04 27.09.24 
Градове
   >> Димитровград
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема пазара в Димитровграднови  
Автормaя (Нерегистриран)
Публикувано08.10.08 17:51



не съм от този град, но често идвам, защото имам магазин и искам да се обърна към кмета на града дано той чете този форум
смята ли кмета че е добре зимата да се пътува нощно време от 300км.когато няма почти никакво движение и пътищата са замръзнали- няма логика
според мен пазара трябва зимата да е през деня, когато пътищата са размекнати и е по- топло, а лятото да е през нощта.
До сега беше добре започваше в 20часа в петък .Нека да помисли по този въпрос и промени часа за зимния период
благодаря му предварително от името на всички нас пътуващите



Тема Re: пазара в Димитровград [re: мaя]  
Авторвмecтo kмeтa (Нерегистриран)
Публикувано12.10.08 20:01



Моята работа е да прибирам парите на такива като теб с такси за паркиране и с вдигане цените за наем на обектите. Ние не сме оправили и една рлочка последните години на пазара за да си чупите краката като ходите през нощта по сергиите





Тема Re: пазара в Димитровграднови [re: вмecтo kмeтa]  
Автормaя (Нерегистриран)
Публикувано16.10.08 10:53



що за злоба е това,та Вие трябва да се радвате ,че вливаме пари във вашия град и да ни улеснявате колкото си може повече ооооооДА аз забравих че в цялата ни родина важи девиза може и аз да не съм добре но и на другият да му е зле ЖАЛКО ЖАЛКО за Вас за жителите Ви и за кметството Ви
ДЕРЗАЙКТЕ ЗЛОБАРИ



Тема Re: пазара в Димитровграднови [re: мaя]  
АвторПe (Нерегистриран)
Публикувано17.10.08 14:08



Не знам на кого ми е удобно пазара да е от 3 през нощта както е в момента и то при настъпващата зима ... Цяла нощ пътуват производители и потребители от другия край на България ..



Тема Re: пазара в Димитровграднови [re: Пe]  
АвторPolina (Нерегистриран)
Публикувано17.10.08 18:38



наистина това е пълно безумие.Явно за кмета това е най-удобният и изгоден вариант. Не вярвам да седне да чете какво са написали хората във форума. Не вярвам също така да прояви и разбиране. Главна негова цел-да се опропасти града.



Тема Re: пазара в Димитровграднови [re: Polina]  
Автор So_Alien ()
Публикувано18.10.08 22:15



Че пък какво му е толкова изгодно на кмета? Че четв срещу петък цял квартал отново ще будува ? Да си го беше оставил в Петък вечерта от 6 както беше последнтие 2 седмици. До 10-11 пазара свършваше и беше спокойно, а и вечер е по-топло, отколкото сутрин в 6 ... Ама изобщо какви са тия нощни щуротии - Събота пазара замира заради това ... 2 дена му е капацитета на пазара както и да го въртят - третия ден все ще замира ... Тъй, че Събота и Неделя да си е пазара през деня - нищо не им пречи да си тръгват в 6 сутринта от Силистра или Търговище търговците да пазаруват и в 12 на обяд най-късно са тука ... после пак през деня ще си пътуват...

Защо си тъй неповторима, щом този свят е повторим....


Тема Re: пазара в Димитровграднови [re: So_Alien]  
АвторMAЯ (Нерегистриран)
Публикувано20.10.08 12:59



ТАКА, ВСИЧКИ СМЕ НА ЕДНО МНЕНИЕ НЕ ЗНАМ КОЙ И ОТКЪДЕ Е И ПИШЕ В ТОЗИ ФОРУМ ,НО МАЙ САМО УПРАВНИЦИТЕ НА ГРАДА НЕ СА В ЧАС. НЯМАТ ЛИ ПОСТАВЕНО ЛИЦЕ КОЕТО ДА ЧЕТЕ ФОРУМА НА ГРАДА И ДА КАЗВА НА КМЕТА ПРОБЛЕМИТЕ,НЕ ЗНАМ ,НО ДА ВИ КАЖА ЧЕСТНО ВИНАГИ КОГАТО ПЪТУВАМ НОЩНО ВРЕМЕ СИ МИСЛЯ ЗА ХОРАТА ОТ ТОЗИ ГРАД КАК СПЯТ ПРЕЗ НОЩА ПРИ ТОЗИ ЩУМ МОЖЕ БИ ТЕ ТРЯБВА ДА ПРОТЕСТИРАТ ТА НЕЩО ДА СЕ ОПРАВИ



Тема Re: пазара в Димитровграднови [re: MAЯ]  
Авторвaня (Нерегистриран)
Публикувано21.10.08 15:54



оле,оле та той пазара станал ужас всичко разкопано не можеш да преминеш ,няма ли управници в този шибан град няма ли някой роднина на кмета да му каже в какво състояние е ,а иначе паричките си ги вземат било за паркинг,било за сергия.
Абе хора защо го търпите още този кмет той направи така че да не можете нощно време да спите,улиците в града Ви са много зле сигурно има и още неща но понеже не съм от този град незнам питате ли го тези суми къде отиват а?????????????



Тема Re: пазара в Димитровграднови [re: вaня]  
АвторAнoнимeн (Нерегистриран)
Публикувано22.10.08 21:32



Живея в кв. Каменец, на ул. Ивайло. Бях започнал подписка за промяна на нощното работно време, защото специално нашия блок се намира на самия пазар. Изключително бързо комунистическата система в града заработи и бях издиран и бях заплашен от уволнение от работа, тъй като града ни в крайна сметка не се държи от много хора ....

Изводите оставям на вас ... Моля, ви, хора от други градове, помогнете ни и пуснете няколко имейла до водещи български медии !



Тема Re: пазара в Димитровграднови [re: Aнoнимeн]  
Автор Tyлия (загадъчна)
Публикувано27.10.08 00:45



Алеите по пазара ще се асвалтират-поне видях една от редиците до линиите да се полага асвалта.И според мен е лудост посред нощ да се провежда пазар.Би било добре да е в периода 08-14 ч.

Времето е в нас и ние сме във времето-нека оставим поне малка и ярка светлинка,че ни е имало.



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.