Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:54 26.06.24 
Градове
   >> Димитровград
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Едно изчезнало плавателно средство - каика  
Авторnik (Нерегистриран)
Публикувано08.02.08 23:05



Започвам да събирам материали за едно изчезвало плавателно средство - каика.Този вид плоскодънна лодка се е използвала векове наред за плаване в река Марица.Единсвения каик,който видях преди година беше от ... ламарина.Иска ми се и аз да направя такава лодка,но от дърво.Потърсих материали в нета но там нямаше нищо.Ще бъда благодарен на всеки,който може да ми помогне дори и с най-малкото сведение за това изчезнала плавателно средство - каика.



Тема Re: Едно изчезнало плавателно средство - каиканови [re: nik]  
Автор backinblack (Ръси мозък)
Публикувано10.02.08 17:54



По Марица в с. Ябълково имаше доста кайци. Не бих се учудил, ако още има някой годен. Направи си една разходка по реката от местноста св. Врач до бившата партиина хижа.

Всички гениални неща са измислени от хора, които не са знаели, че са невъзможни.



Тема Re: Едно изчезнало плавателно средство - каиканови [re: backinblack]  
Автор Tyлия (загадъчна)
Публикувано11.02.08 09:30



само изчакай да се постопли,за да излязат на риболов.

БИВША Дива и щастлива-стига сте ме взимали на бъзик!


Тема Re: Едно изчезнало плавателно средство - каиканови [re: nik]  
Автор Tyлия (загадъчна)
Публикувано11.02.08 09:39



Няма да ти се наложи да ходиш по Марица.Хващаш влака за Пловдив,слизаш на гарата в селото,минаваш линиите от другата страна и до ракийницата имало изоставен каик.Можеш да се обадиш и на един човек,който имал каик също живее в този район-03937/357-Тодор Панев се казва човека.Успех в начинанието.Ако стане каика ще черпиш едно кафе!



БИВША Дива и щастлива-стига сте ме взимали на бъзик!


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.