Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:15 29.06.24 
Градове
   >> Димитровград
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Резултати от едно допитване до Димитровградчаннови [re: Дивa и щacтливa]  
АвторHOB kмeт (Нерегистриран)
Публикувано30.09.07 09:35



Пет прозрачни урни на ключови места в града, събираха идеите и проблемите на гражданите. Подобно допитване се организира за първи път в Димитровград. Резултатите от него се доближават до необходимия минимум за представителна извадка, който, според социологическите изследвания, е 600 мнения.

Допитването бе осъществено с цел проучване на общественото мнение относно най-наболелите проблеми на града и общината и предложенията за тяхното решаване. То ще продължи идните седмици и в по-големите общински селища.



Тема Re: Резултати от едно допитване до Димитровградчаннови [re: HOB kмeт]  
АвторДoпитвaч (Нерегистриран)
Публикувано30.09.07 09:41



Стига си промивал мозъци и тук бе, г-н Политолог на Л.б.! НЕ ВИЖДАТЕ ЛИ, ЧЕ САМО ВИЕ ПРАВИТЕ ЕВТИНА ПРОПАГАНДА ТУК!

..А къде досега бе бати ти Лиупчо, дека спа, че осем години като общинар не се заинтересува от хорското мнение?! Сега се пусна да харчи хиляди за кампания, защото сам знае, че ако не се пъне, дори общински съветник няма да стане от неговата ВМРО (К) комунисти, след като АТАКА И ГЕРБ ще "изядат" мандатите на малките партийки като неговата...
Тва на бълъци на взехте вече тук, ама...



Тема Re: Резултати от едно допитване до Димитровградчаннови [re: Дoпитвaч]  
АвторHOB kмeт (Нерегистриран)
Публикувано30.09.07 11:30



ооооо, Олга, как си муцка?





Тема Re: Резултати от едно допитване до Димитровградчанинови [re: Дoпитвaч]  
Автордa бe... (Нерегистриран)
Публикувано30.09.07 11:53



как да няма зор бе ..?!..ако общинска парица се налее в "салоните му на изкуствата "или по-точно-изкуствените салони-нема да е зле..,а после...?



Тема Re: Резултати от едно допитване до Димитровградчанинови [re: Дивa и щacтливa]  
Авторшмaтapok (Нерегистриран)
Публикувано30.09.07 12:58



ха така кажи, че като не искам да гласувам, няма да ходя.

Ама с това дето казваш, че щом няма да гласувам, съм доволен от сегашното положение, яснооооо-пак искаш да ме накараш да си дигна задника и да ходя да си дам гласа. Ааааа, не мож ме фана и не ме мож ме провокира.Да предположим, че гласувам- и с какво моят глас ще е решаващ, ако сума ти народ си седи удобно дома/ както и аз смятам да направя/.Имало още 2-ма кандидати. Аз па иииииичччч не ща да ги знам кои са, щото които и да са, все гледат да захапят кокала. Кой е тоя, който е дошъл на власт и не се е облажил, м? И с какво, ако имам нужда,тоя, който е на власт и примерно съм гласувал за него, ще ми помогне, м? Не се заблуждавай, Дива и щастлива, всеки, който иска големия кокал, мисли за себе си.



Тема Re: Резултати от едно допитване до Димитровградчанинови [re: шмaтapok]  
Автор Дивa и щacтливa (загадъчна)
Публикувано30.09.07 13:01



Прав си,че те провокирам и се заяждам,за да има интрига.





Тема Re: Резултати от едно допитване до Димитровградчанинови [re: Дивa и щacтливa]  
Авторшмaтapok (Нерегистриран)
Публикувано30.09.07 13:40



виж как бързо разкрих интригата ти .



Тема Re: Резултати от едно допитване до Димитровградчанинови [re: шмaтapok]  
Автор Дивa и щacтливa (загадъчна)
Публикувано30.09.07 13:42



Да,бе,добре,че сама се разкрих.





Тема Re: Резултати от едно допитване до Димитровградчанинови [re: дa бe...]  
АвторДoпитвaч (Нерегистриран)
Публикувано30.09.07 19:26



Хех, това за "Изкуствените салони" ми хареса!

За съжаление, на наш гръб се пишат такива пишман благодетели, пишман интелектуалци, пишман арабии и едва ли не "алтруисти" ("На никому в угода, на никому напук") като другаря Лиупчо, койт и Дявола би хванал за джуча, за да го тури още 4 годинки я общински съветник, я председател на Икономическа комисия в ОбС, какъвто бе и досега...
...А иначе, бая парици требе да окраде АКО стане кмет (най-вече в сънищата си), за да избие похарчените досега стотици хилядарки за кампанията си. Тук въпросът е следният: Аджеба, посочете ми един нормален българин (и не само), който иначе нема да плаща осигуровки на работниците си, ще ги държи по на 200 кинта месечно, а га наближат избори ще се пише на Майка Тереза и ще дарява и обещава на всекиго и всичко сал да хване властта! Та въпросът е какъв е залогът после, който ще му обезпечи вече похарченото?! Дет` са викаше в един хумор по Татово време: "Питам и отговор не искам!"



Тема Re: Резултати от едно допитване до Димитровградчанинови [re: Дoпитвaч]  
Автордa бe.. (Нерегистриран)
Публикувано30.09.07 21:16



"Та въпросът е какъв е залогът после, който ще му обезпечи вече похарченото?! "......как кой бе Допитвачо-ами работниците му! Ами тез парици
са от недоплатени заплати,що да не ги харчи за тяхното БЛАГО-ами нали
ще ги изядат и изпият! По- добре културни изяви,пък може и да....?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.