Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:59 05.07.24 
Градове
   >> Димитровград
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Балотаж  
АвторKalipso (Нерегистриран)
Публикувано17.09.07 12:51





Сигурен балотаж се очертава в Димитровград, където сегашният кмет Димитър Хаджииванов събира 25,84 %, а неговият основен съперник Любомир Богданов е с 22, 47 %. Хаджииванов е независим, подкрепен от БСП, НДСВ и други малки партии, а Богданов е издигнат от широка коалиция от партии и неправителствени организации.

Вълчо Митрушев от ГЕРБ събира 6.18 %, Кирил Андонов от Атака - 3,93 %, а за други кандидати ще гласуват 3,37 %. Неотговорилите са 2,25 %, а няма да гласуват 35,96 %. Смяната на сегашния кмет е желана от 67,2 % от избирателите в Димитровград, а само 17,9 % искат той да бъде избран за трети мандат.

Интересното в Димитровград е, че наложената от „Позитано” подкрепа на БСП за сегашния кмет разцепва редиците на партията и от избирателите, които биха подкрепили неин кандидат едва около 35 % ще гласуват за Хаджииванов, 42 % отиват при Любомир Богданов, 9 % при номинациите на ГЕРБ и Атака, 5 % при Комунистическата партия, а 9 % за други кандидати или няма да гласуват.

Редактирано от Teди на 23.09.07 09:37.



Тема Re: Балотаж: Хаджииванов - Богданов!нови [re: Kalipso]  
Автор Дивa и щacтливa (загадъчна)
Публикувано17.09.07 14:07



То гласувалите пак няма да са много,защото са толкова ограничени и бездушни,че не им пука кой ще е градоначалник.Предпочитат после само да недоволстват



Тема Re: Балотаж: Хаджииванов - Богданов!нови [re: Дивa и щacтливa]  
Авторbiersdorf (Нерегистриран)
Публикувано18.09.07 17:36



Нямам нищо против сбободно изразена воля и разгласяне на лично мнение, дори напротив, но това, което ме потресе е- ти как-чувстваш себе си всеразбираща и безцеремонно слагаш всички под една шапка-как беше "ограничени и бездушни", вместо ти да се превръщаш в това което не харесваш (да мрънкаш), по добре положи усилия да убедиш някой защо е нужно да гласува и остави всеки сам да направи своя избор! А лично мое мнение е, че много хора ще гласуват и приравняването и бездушното отношение към другите са твоя привилегия!
Нищо лично, просто отстояване на позиция!



Тема Re: Балотаж: Хаджииванов - Богданов!нови [re: biersdorf]  
Автор Дивa и щacтливa (загадъчна)
Публикувано18.09.07 17:57



Ако влезеш във форума на www..........com би разбрал на какво мнение съм и че отдавна съм започнала да убеждавам хората да гласуват и да изразят своето мнение,а не да гледат отстрани и да тръзват една майна и да отсечат"-Бах си да ходя да гласувам,за да му се пълнят джоба.И ква ще е мойта файда?"Крайно време е да се упражнява правото на глас,за да кажеш какво искаш.предишният ми пост бе просто едно иронично изказване.Винаги съм гласувала и пак ще отида.Това ми е правото и аз ще си го изпълня.Тръгнали да роптаят против ДПС.Иди пред урните и гласувай,за да има промяна и да има нещо по-добро за бъдещето.В моето семейство всички ще отидем и ще гласуваме,дори и децата ни понеже са пълнолетни и искам да имат щанса да останат в този град и да се реализират.


Махнала съм част от url-то.

Редактирано от Teди на 19.09.07 08:24.



Тема Re: Балотаж: Хаджииванов - Богданов!нови [re: Kalipso]  
АвторДимитpoвrpaдчaнин (Нерегистриран)
Публикувано19.09.07 22:03



Боже, боже, тоя себелюбец се уля да ръси пари за купуване на вестници, кабеларки, са вдига войнишки паметници, да извива хора на мегданите, сега почна да плаща и на социологически агенции! Явно мноо е закъсал

Пред него не бат`Бойко, ами и Бог бледнее! Боже, извини ми светотатството



Тема Re: Балотаж: Хаджииванов - Богданов!нови [re: Димитpoвrpaдчaнин]  
Авторчepнaтa пepлa (Нерегистриран)
Публикувано20.09.07 18:12



Толкова ли сте заблудени всички. Че анализите и "социологическите проучвания" на уж кипърската агенция "Барометър" не фигурират на официалния й сайт. И защо въпросната агенция се развихря само по време на избори? Защото е единствената, която срещу заплащане може да публикува манипулираните си данни, нямащи нищо общо с реалността, в националните ежедневници. Много симпатичен трик. През 2005 година, по данни от тази същата агенция Минко Герджиков водеше убедително по проценти като евентуален кмет на София, следван от Татяна Дончева.



Тема Re: Балотаж: Хаджииванов - Богданов!нови [re: чepнaтa пepлa]  
АвторБapoмeтъp (Нерегистриран)
Публикувано20.09.07 18:34



Балотаж може да има на другите избори, това е мечта за Хаджикрадлев и дръгата особа, която е щедра само предизборно.



Тема Re: Балотаж: Хаджииванов - Богданов!нови [re: Бapoмeтъp]  
АвторИCTИHATA! (Нерегистриран)
Публикувано21.09.07 01:32



Извадка от материал във вестник 24 часа за мнимата „социологическа” агенция БАРОМЕТЪР ИНФО, предвещала лъжливи резултати в няколко града на България, включително и в Димитровград:

В-к „24 часа”, 19 септември 2007 г., стр.16:

Барометър проникна
в социологията ни

Клонът на агенция от Кипър се появява само по избори

Автори:
Станимир ВЪГЛЕНОВ,
Мила ГЕШАКОВА

Минко Герджиков трябваше да стане кмет на София, печелейки убедително изборите през 2005 г. с 28% от гласовете срещу 15% за Бойко Борисов!
Така прогнозира преди 2 години „Барометър инфо”.
В неделя същата т.нар. агенция съобщи, че Борисов ще спечели на първи тур кметското място в София, а във Варна кандидатът на ГЕРБ Свилен Крайчев води с 17,42% пред Кирил Йорданов- 16,34%. Дадоха данни за всички големи градове и изнервиха познатите социолози. Те не знаят кой изобщо работи в „Барометър инфо”.
Координаторът на агенцията е Николай Николов е на 35 години и е завършил политология в СУ през 2002 година. Офисът в София е на „Гурко” 34, а в Америка- не е ясно. Сайтът на агенцията, който е изцяло на английски, е на адрес www.barometar.info, но на него няма нито едно от т.нар. изследвания на агенцията, не са посочени адрес, телефони и лица за връзка! Самият сайт е регистриран през май 2005 г. на името на Николай Петров, показва справка в регистъра на Whois.
В сайта е посочено, че агенцията е създадена в алианс с регистрираната през 1994 г. в Кипър консултантска компания „Марсело консултинг”
Небезизвестният Юрий Асланов смята, че проучванията на „Барометър инфо” не са далеч от провокацията и целта е да се срине доверието в социолозите.
Управителният съвет на Българската социологическа асоциация обсъжда декларация по последните случаи на публикации на данни от „социологическите” сондажи, научи „24 часа”....

БЕЗ КОМЕНТАР!


Николай НИКОЛОВ, „БАРОМЕТЪР ИНФО”:
„Имаме фирма,
но не мога да
ви кажа името”!

-Г-н Николов, с кого работите в „Барометър инфо”?
-Хората ни не са известни (?!?!), младежи са под 30 години (?!?! – може би на 15-16?). Не може да се каже, че имаме постоянен щат, не можем да си го позволим, действаме само по избори!
-Според търговския регистър в България няма структура с името „Барометър инфо”!
-Така е... само ползваме марката...
-Как тогава извършвате дейност?!?!
-Е, имаме регистрирана фирма, но тя не е с това име...
-А как се казва?
-По друг начин...
-Защо не кажете как?
-В момента не мога, има някои... вътрешни работи, които не мога да ги кажа...
-Кажете все пак с кого събирате тези данни, кои са колегите ви?
-Казах, че не са известни... Няма смисъл да им казвам имената...
-Кажете все пак- еди-кой си работи за нас в Благоевград, в Търново или в Димитровград, например...
-Ще ви кажа по късно...

БЕЗ КОМЕНТАР!


КОМЕНТАРЪТ НА СОЦИОЛОЗИТЕ:
Андрей Райчев, „ГАЛЪП”:

„Може да се нарекат
и „Термометър инфо”!

Тази „агенция” между избори не проявява активност, а на изборите става мощен информационен източник. ВИНАГИ ДАВА СЕНЗАЦИОННИ РЕЗУЛТАТИ, В ПОЛЗА НА НЯКОГО, КОИТО ПОСЛЕ НЕ СЕ ПОТВЪРЖДАВАТ!
Всеки може да направи такова „изследване” и понеже се компрометираха, следващият път може да се нарекат и „Термометър инфо”. Въпросът е, че медиите трябва да се научат да ползват резултатите от агенциите, които членуват в социологическата асоциация. Тъкмо тези професионалисти седят с имената си зад данните, които да произвели! Няма значение за коя фирма работи въпросният Николай Николов, дори и кипърска да е. Въпросът е, че той не е един от общността и може да каже каквото си поиска...


Юрий АСЛАНОВ, „АФИС”:

„Пратиха Беронов на
балотаж с Първанов”!

(В Димитровградски вариант –
Л.Б. на балотаж с градоначалника
Димитър Хаджииванов – вметка от автора на поста)

„Социологическата” агенция „Барометър инфо” е от най-потайните у нас. Няма сайт, нито физически адрес, чрез който да стигнеш до шефа й.
Господинът, който от няколко дни се развява из медиите НЕ Е ОНЗИ ОТ МИНАЛАТА ГОДИНА! А онзи от миналата година пък НЕ Е ОТ ПО-МИНАЛАТА ГОДИНА!
Когато за първи път се появиха през 2003 г. ми направи впечатление изявлението им, че работили не по български, а по американски методики. В УЧЕБНАТА ЛИТЕРАТУРА НЯМА НИТО ЕДНА НЕАМЕРИКАНСКА МЕТОДИКА!
„Барометър инфо” се появяват от нищото от избори на избори и не съществуват извън тях! Например на местните избори през 2003 г. са предсказали, че в 12 от областните центрове кандидатите на НДСВ печелят от първи тур. По ирония измежду тях не са Кюстендил и Добрич, където НДСВ спечели на първи тур! Миналата година на президентските избори пък дадоха прогноза, че ще има балотаж между Георги Първанов и Неделчо Беронов...

КОМЕНТАРЪТ ОСТАВЯМЕ НА ТЕЗИ,
КОИТО ВЯРВАТ НА ФАКТИТЕ!;))))





Тема Re: Балотаж: Хаджииванов - Богданов!нови [re: ИCTИHATA!]  
АвторOтвpaтeн (Нерегистриран)
Публикувано21.09.07 01:56



Мене ся ми светна що само във вестника на Любо Богданов и кабеларката му бяха поканени от всички останали медии в региона на пресконференцията ан ТЕРМОМЕТЪР ИНФО





Тема Re: Балотаж: Хаджииванов - Богданов!нови [re: Kalipso]  
АвторOпyc (Нерегистриран)
Публикувано21.09.07 17:33



Балотажа ще е между Хаджииванов и Андонов.
Ето и аргументите ми:
При вече известни факти, че Хаджииванов вече е регистрирал омурташките пазарджии плюс незаконно настанилите се скитници и малцинствени групи от цяла България за да може да взимат помощи. Не е тайна, че Димитровград е града, който дава най лесно помощи без да е нужно да си ги отработиш. Това ще даде известен тласък на Хаджито, но пък при него ще му е много трудно на тези избори след, като вече е и под шапката на БСП, от която вече много избягаха. По добрия ход при него беше да не се обвързва отново с БСП. Една независима кандидатура бе по разумна.
Андонов е нова личност за политическото пространство. За него минусите са по-малко от плюсовете макар, че и те не са за пренебрегване. Единствения минус е че е по малко известен. След като атака стъпи в димитровград много хора я пренебрегнаха, но налице е това че на последните избори избута БСП от сцената само с 8 гласа в небезизвестния БСП-арски бастион.
Д-р Митрушев е личност, която ни е позната от докторските среди, но е много слаба кандидатура от щаба на ГЕРБ. Слаба е кандидатурата, защото това е партия, която на последните избори бе на 1-ВО място и се очакваше от нея кандидатурата да е по-силна. Допълнителния недостатък от слаба популярнос, която е недостатък и на другия доктор. Но тук е мястото да отбележа, че Андонов, като шеф на структурата си му вдига рейтинга.
Любомир Богданов няма никакви шансове да спечели изборите въпреки гръмката си предизборна къмпания, ако със същия хъс си плащаше заплати, осигоровки, ипотеки и кой знае какво още може би, но на този етап твърдо НЕ.

Балотаж ще има поради факта, че Хаджииванов е вече втори мандат, но въпреки този факт проблемите на града ни му дишат във врата.
Калипсо ако наистина си обективан ми кажи как ще гласува един избирател за мошенник като Богданов.
За боричкането между докторите, Андонов е определено по силната кандидатура от Митрушев .
1.Андонов - невролог +
Митрушев - ренгенолог -
2.Андонов - председател на партийна структура +
Митрушев- обикнивен член -
Просто за останалите кандидати не е нужно обяснение защото те нямат шансове за борба към 2-ри тур



Тема Re: Балотаж: Хаджииванов - Богданов!нови [re: Oпyc]  
Автор djaks1 (непознат)
Публикувано21.09.07 18:16



i da glasuvate,i da ne glasuvate,pak shte psuvate!vse pak-ANDONOV!



Тема Re: Балотаж: Хаджииванов - Богданов!нови [re: Oпyc]  
АвторИзбиpaтeл (Нерегистриран)
Публикувано21.09.07 20:49



С тебе съм, Опус-е, БРАТЕ! Не те познавам лично, а може би да, но наистина СПОДЕЛЯМ ВЪЗГЛЕДИТЕ ТИ И ИСКАМ ДА ТИ СТИСНА МЪЖКИ РЪКА! Има двама, които не бива да допускаме. Хаджито направи каквото можа човека, АЗ СЪМ ЗА АНДОНОВ! И в никакъв случай да не допускаме този мошенник Богданов. Поради простата причина, че играе заедно с Максим Господинов, с николай Колев (настоящия председател на ОбС) както и с Дидо Георгиев - бившия кмет, който изпокраде крада за 6 години и разпродаде всичко! Дано да стигне АНДОВОМ до балотаж, щото ако е друг, няма да гласувам! Не и за кредитни милионери, дето приватизираха под масата хлебозавода и после ипотекираха всичко, а кесаг се опитват да се докопат до общинското имущество, за да си спасят фалиралия бизнес. Богданов 3-4 мандата по 4 години бе местен дпутат плюс това председател на икономическа комисия в законодателния орган на общината! какво направи - НИЩО! Нищо за народа де, за дебе си - МНОГО! сега кмет иска да става! Да ама през крив макарон! ДА СЕ БОРИМ СЪС СТАТУКВОТО, ДИМИТРОВГРАДЧАНИ! ДОЛУ БОГДАНОВ, ХАДЖИТО, МАКСИМ И ДИДЮ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: Балотаж: Хаджииванов - Богданов!нови [re: Kalipso]  
Автор TeдиМодератор (същата)
Публикувано22.09.07 09:13





Моля, поствайте коментари само тук



Тема Re: Балотаж: Хаджииванов - Богданов!нови [re: Teди]  
АвторCтoйчo (Нерегистриран)
Публикувано22.09.07 09:32



Абе... къде е клуба на Атака?



Тема Re: Балотаж: Хаджииванов - Богданов!нови [re: Cтoйчo]  
Автор Дивa и щacтливa (загадъчна)
Публикувано22.09.07 10:58



Офисът на Атака се намира в бившия търговски център,на втория етаж,срещу офиса на вестник Тракия.Може и малко да бъркам за разположението на офиса,но който се интересува ще го намери,но е в тази сграда и на втория етаж.



Тема Re: Балотаж: Хаджииванов - Богданов!нови [re: Cтoйчo]  
Автор Дивa и щacтливa (загадъчна)
Публикувано22.09.07 10:59



Имам им и телефона ако ти трябва.



Тема Re: Балотаж: Хаджииванов - Богданов!нови [re: Oпyc]  
Автор3a Димитpoвrpaд (Нерегистриран)
Публикувано01.10.07 01:21



Що така щедро приказвате глупости, бе хора. Имайте малко уважение към себе си - кви омурташки пазарджии, кви пет лева. Нали се направи и публикува справка от ГРАО-то в общината и излезна, че само един човек от Омуртаг се е регистрирал в общината преди 5 - 6 години .... той ли ще спечели на Хаджито изборите хаха .. смешна работа.

ГЕРБ много се изложиха с тая декларация дето пуснаха за омурташките цигани ... къв кмет ще ми става Митрушев с тия цигански номера... пък после ще разправя, че толеранта кампания щял да води.

Хаджито ще бъде избран, защото нещата в града ни започнаха да се случват именно през мандата му, мои приятели започват работа сега в Била и Техномаркет, отделно още 3 вериги ще отворят врати в следващите месеци, посрещнахме 60 годишния юбилей по един страхотен начин и засенчихме Хасково, имаме прекрасен площад, нов паркове, детски площадки, ново осветление и сметосъбиране в града, нова автогара, пуснаха езерата в Пеньо Пенев, нашата улица се асфалтира ... айде стига изтъркани глупости, че нищо не се правело.

Време е да прогледнем .... вместо да повтаряме изтъркани тези от преди няколко години



Тема Re: Балотаж: Хаджииванов - Богданов!нови [re: 3a Димитpoвrpaд]  
Авторшмaтapok (Нерегистриран)
Публикувано01.10.07 10:02



така, такаааааа, нещата започнаха да се случват при Хаджитооооо и знаеш ли щооооо? Ми то мноооооо просто,бре--щото идат избори. Та треа се опраят доста неща и затова видите ли що нещо направи Хаджито

Напрай, ама що до сега спа , баш като започна кампанията Напрай хуууууубавааа градинка и то дееееее------баш пред кметството-та да се набива на очи .Тц, тц, тц, ум да ти зайде-ам то такива цветя нема нигде в града,ам тоя шадраван......Аааааа, сетих се-там пред "Планетата", даааааа пак градинка . Ем хубуу де.Ама тая статуя там дет е изтипосана, нея не мога си я обясня какво ще да каже . И наш'те кандидати за кметове като сите кандидати -дойдат ли избори и айдее юрууууушшшш, да ходим да агитираме и то къде най-напред----ам то е ясноооооооо, при тия, дето нямат пари.И кои са те-РОМИТЕеееееее. Сите ни кандидат-кметове са един дол дренки, че някои даже и по-натам. Ай да спирам, че се отплеснах



Тема Re: Балотаж: Хаджииванов - Богданов!нови [re: шмaтapok]  
АвторHa бaбa ти фъpчилoтo! (Нерегистриран)
Публикувано01.10.07 13:10



тая статуя пред "Медея", дето не знаеш за къф са я изтипосали там, е по идея на ортака на бати ти Лиупчо Богданов - Николайчо Колев

Идеята за тази "сатуя" е още от времето, когато Колев трееше да отчете че нещо е свършил в тая община. Тогава още имаше надежда "Неохим" да го издигнат за кмет, както беше преди 4 години. И реши да събере съветниците, всеки да даде по 200-300 кинта и да издигнат това ЧУДО ЧУДЕС! ...Дето струвало 10 бондака! (Явно с разликата от себестойността и продажната цена некъде после са си сторили гуляй ) Ама като не стана реч за кандидат-кмет, и се сдушиха с бате любо, та сега е втори в листата му. Така че пак предизборно ще му върши работа де - ще казва къф статуй (с кво ли се римува?!;)) е издигнал за благото на димитровградчани ;)
А за направеното, "дето се набивало на очи", ми артик - ти къде искаш да се стори направеното бе- на къра, на бахчата на баба ти ли, та да не ти изглежда като предизборно?



Тема Re: Балотаж: Хаджииванов - Богданов!нови [re: Ha бaбa ти фъpчилoтo]  
Авторшмaтapok (Нерегистриран)
Публикувано01.10.07 14:24



баси, и ти си бил/а там и 3 дни яли, пили и се веселили.Не може да е на баба ми фърчилото, щото и 2-те ми баби, мир на праха й, ги нееееема вече на белия свят. Ама и дедовците ми и тех ги няма. Значи, стигам до извода, че е на твойта баба фърчилото





Тема Re: Балотаж: Хаджииванов - Богданов!нови [re: шмaтapok]  
АвторHa бaбa ти фъpчилoтo (Нерегистриран)
Публикувано01.10.07 14:41



Шмате, брате мой! Ся, не съм обвинил в нещо на баба ти фърчилото, а мени ми викат На баба ти фърчилото. Така си ми викат! Пише го и на регистразионната табела на ЗАЗ-ката ми, на мястото на четирите 4444-ки с номер Х 4444... Иначе по паспорт съм Ибиса Тудорова

Иначе ни съм вкусила от тея вкусотии на бате Любе и Коле - нази не ни канят на тея тежки софри да чопнем и ний по една свинска кълчица, стига сме карали на кремвирши от тоалетна хартия и кучешки лиги за спойка...



Тема Re: Балотаж: Хаджииванов - Богданов!нови [re: Ha бaбa ти фъpчилoтo]  
Авторлyп (Нерегистриран)
Публикувано01.10.07 15:09



аре да ме светните-каква е историята на този израз/произхода/"на баба ти ф..



Тема Re: Балотаж: Хаджииванов - Богданов!нови [re: 3a Димитpoвrpaд]  
Автор Дивa и щacтливa (загадъчна)
Публикувано01.10.07 16:44



И пак Хаджито ли да изберем?МИсля,че по два мандата стигат на една личност.



Тема Re: Балотаж: Хаджииванов - Богданов!нови [re: Ha бaбa ти фъpчилoтo]  
Автор Дивa и щacтливa (загадъчна)
Публикувано01.10.07 16:49



За площада съм съгласна,че бе крайно нужно да се ремонтира-през зимата си бе много опасно като навали снега.



Тема Re: Балотаж: Хаджииванов - Богданов!нови [re: Дивa и щacтливa]  
АвторKpoтka и нe... (Нерегистриран)
Публикувано01.10.07 21:15



..това ли му е кусура на Хаджито-два мандата?! А мъжо ти,колко мандата кара
с тебе? Няма ли да го сменяш,кат си толкова за промяната,пък каквато ще да е тя? Тези дето често ги сменят...,знаеш!? Я си карай на сигурното...,само така
ще бъдеш-....и щастлива,а не като мен...!



Тема Re: Балотаж: Хаджииванов - Богданов!нови [re: Kpoтka и нe...]  
Автор Дивa и щacтливa (загадъчна)
Публикувано01.10.07 22:48



И закакво да сменям мъжа си сега,когато децата имат най голяма нужда?Кмета няма да им плаща семестрите,а и надали ще им намери после работа.Според мен който и да е политик повече от два мандата не трябва да има.Омръзна ми от едни и същи мутри из листите.





Тема Re: Балотаж: Хаджииванов - Богданов!нови [re: Дивa и щacтливa]  
АвторKpoтkaтa (Нерегистриран)
Публикувано02.10.07 10:59



...не мога да те разбера...,така си противоречиш в мисли и желания..!?
...излиза,че мъжо ти е омръзнал,от няколкото мандата,ала ще изкараш с него
още 1-2 мандата заради сметка - децата имат нужда!Но за избора на кмет
няма компромис нито пък сметка - НОВ !? Омръзнали ти старите муцуни
от листите,а си за "нов"кмет именно от старите муцуни..?????!!!!
ОБЯСНЕНИЕТО Е:то е както при мъжо- СМЕТЧИЦА !..,ами успех тогава,но знай,
че от лошото има ОЩЕ ПО-ЛОШО! БЪДИ ЩАСТЛИВА ,НО НЕ И БЕЗУМНО ДИВА!
по-кротко,..по- разумно..,трябва ли да смениш мъжа си заради"два мандата",
за да разбереш,че "новият",не струва или е същия,като стария?..ех,избор..
...ама искам "нов",ама млад,симпатяга,ама говори омайно- всичко е измамно на
този свят! Мисля,че си го разбрала,би трябвало на твоите години и опит...!
.....абе,всичко това го знаеш,ами простичко е - някаква сметчица...УСПЕХ !



Тема Re: Балотаж: Хаджииванов - Богданов!нови [re: Kpoтkaтa]  
Автор Дивa и щacтливa (загадъчна)
Публикувано02.10.07 13:57



Не ме разбра.Нямам намерение изобщо да се развеждам.Изборът съм си го направила и нямам нужда от другПоне си знаем кой какво иска,а и не е ревнив-това си е най-хубавата черта за един мъж.Животът е един търг-сметките движат всичко,само дето аз не съм от сметкаджиите,а каквото ми поднесе живота.



Тема Re: Балотаж: Хаджииванов - Богданов!нови [re: Дивa и щacтливa]  
АвторГлacoпoдaвaтeл (Нерегистриран)
Публикувано03.10.07 15:37



Диме, и мъжа ти щеше да е кмет, ама хората не го избраха и предпочетоха Хаджито. Да не говорим, че от 20 години няма друг управник в този град, който може да се похвали с 1/10 от реализираните в програмата си обещания като Хаджито. Още повече - това е първият кмет на Димитровград, който с всяка година от мандата си не само че общинският бюджет излиза на плюс, но и увеличава постоянно общинските приходи! Справка - иди в библиотеката, разгърни местната преса от 15-17 години насам и виж кой завари града и общината във ФИНАНСОВА КРИЗА и кой не само стабилизира общината, но и я изведе на печалба още след година от мандата си! И още една справка: Единият от хората, които довече Димитровград до финансов колапс бе Дидо Георгиев, на когото второто му име е Г-Н КВОТ` ДАДЕШ! Та, Г-н Квот` дадеш сега играе с бате ти Любе-който е шеф на икономическата комисия към ОбС, Максим (кумец на Дидьо) и с Николайчо Колев -досегашният предсезател на общинския съвет. БЕЗ КОМЕНТАР!!!



Тема Re: Балотаж: Хаджииванов - Богданов!нови [re: Дивa и щacтливa]  
Автор Дивa и щacтливa (загадъчна)
Публикувано07.10.07 11:23



До ден два ще пубкикувам и програмата на Стефан Димитров.Някой ако има програмите на някой от кандидатите нека ги постне тук.



Тема Re: Балотаж: Хаджииванов - Богданов!нови [re: Дивa и щacтливa]  
АвторПeшo (Нерегистриран)
Публикувано08.10.07 12:57



На балотаж ще бъдат инж. Димитър Хаджииванов и г-н Любомир Богданов.

На печелившите честито.

На останалите - успех през 2011 година.

Какво ще се случи на балотажа ли?

Нека да има интрига. Ще се случи това, че Хаджо няма да може да плати повторно на циганите и турците от района и които си е докарал от Северна България да гласуват за него и ще се наложи да загуби с около 4-8 %.

Вервайте ми!



Тема Re: Балотаж: Хаджииванов - Богданов!нови [re: Пeшo]  
АвторKмeтee,пeчeлиш ako... (Нерегистриран)
Публикувано08.10.07 20:46



Кмете,нашият квартал/и Ваш също/,пресича ЖП-линиите ТОЛКОВА ГОДИНИ,
за да отиде на пазара!? Но в дъжд и сняг е ужасно да минеш през горичката,
особено между двете линии/Ст.Заг.и Плов/! Хайде,пусни една алейка от баластра,широка поне да се разминат двама души с торби! Нека е временно
решение,но е много нужна!СЕГА МУ Е ВРЕМЕТО,идва и зима!Два мандата не се
ли досети,като и Вие от там минавате? Ето,за стълбичката към рампата на автогарата-БРАВО!!! Сега една алейка и всички сме за теб г-н Хаджииванов!
БЛАГОДАРИМ...И УСПЕХ!!!



Тема Re: Балотаж: Хаджииванов - Богданов!нови [re: Kмeтee,пeчeлиш ako..]  
Авторвepнo бe kмeтe! (Нерегистриран)
Публикувано08.10.07 20:55



Айде,напрви нещо и за махлата,за спомен!



Тема Re: Балотаж: Хаджииванов - Богданов!нови [re: Kмeтee,пeчeлиш ako..]  
Автор Дивa и щacтливa (загадъчна)
Публикувано08.10.07 21:30



И на мен много ми хареса стълбичката-почти всеки ден я ползвам,обаче калта е много.





Тема Re: Балотаж: Хаджииванов - Богданов!нови [re: Дивa и щacтливa]  
Автор Дивa и щacтливa (загадъчна)
Публикувано08.10.07 21:47



НДСВ
Петър Димитров Петров
Милен Бончев Илиев
Милен Божидаров Петков
Мария Петкова Алакушева
Златка Петрова Гочева
Иван Андреев Тенчев
Недялко Жеков Панев
Аделина Иванова Георгиева
Георги Красимиров Зафиров
Иванка Миткова Ззапрянова
Динко Тенчев Господинов
Горян Цветанов Сяров
Николай Иванов Колев
Петя Стефанова Колева
Христо Дянков Султов
Иван Марков Русев
Стилиана Геор .Господинова
Росица Тодорова Чолакова
Антония Делчева Делчева
Таня Георгиева Митева
Величко Димитров Трифонов

Някакви социалдемократи
Татяна Вангелова Ташева
Елена Славчова Колева
Николинка Стоянова Русева
Евгени Пенчев Пенев
Пенчо Танев Пенев
Георги Желев Велев
Тодор Кирилов Лозанов
Юлия Велинова Христова
Стефка Златанова Ангелова
Димитър Генев Карамилев
Гергана Любомирова Богданова
Мария Сотирова Нешева
Зоя Димитрова Сталева
Бончо Атанасов Иванов
Гошо Кунев Тончев
Иванка Кирилова Динева
Мая Иванова Лазарова


Други социалдемократи
Панчо Данев Ванчев
Ванчо Панчев Иванов
Слави Делчев Колев
Георги Маринов Георгиев
Татяна Димитрова Димова
Данаил Тенчев Ангелов
Делчо Стефанов Делев
Гергана Маринова Гочева
Георги Радичев Койнов
Делка Димитрова Георгиева
Стойчо Стоянов Стоев

Демократическа партия
Милко Ангелов Милков
Хикмет Мюмюн Карагьозов
Дианка Христова Искрева
Любомир Георгиев Филипов
Ваня Тодорова Топчиева
Мариана Славова Георгиева
Димитър Димов Димитров
Денка Колева Николова

Листата на коалиция СДС - Гергьовден
1. Петко Колев Петко
2. Атанас Ангелов Капралов
3. Петко Костадинов Петев
4. Ради Митков Радев
5. Веселин Любенов Попов
6. Елисавета Стефанова Иванова
7. Христо Русев Христозов
8. Динко Тонев Господинов
9. Петър Тотев Драголов
10. Атанас Костов Атанасов
11. Милен Яворов Макьов
12. Кръстю Колев Докузлиев
13. Янаки Фотев Янакиев
14. Татяна Антонова Тодорова
15. Велина Христова Ташева
16. Любомир Вълчев Хубенов
17. Димитър Симонов Митев
18. Тенчо Радев Делчев
Това са част от кандидатите за общински съветници.Когато се публикуват и други ще ги постна.



Тема Re: Балотаж: Хаджииванов - Богданов!нови [re: Дивa и щacтливa]  
Автор Дивa и щacтливa (загадъчна)
Публикувано08.10.07 22:42



ПК “За Любомир Богданов”
Любомир Колев Богданов
Николай Стоянов Колев
Иван Цонев Михайлов
Маргарита Жекова Симеонова
Владимир Пенев Пенев
Илза Минчева Недялкова
Милена Петрова Крушарска
Жеко Янев Жеков
Виолета Златева Божанова
Тодор Господинов Боянов

Зелена България
Надежда Антонова Стаматова
Димитър Желязков Димитров
Красимира Стоянова Маркова
Веска Димова Кьосева
Венета Митева Иванова
Атанас Грозев Атанасов
Катя Танева Пенева

АТАКА
Кирил Андонов Андонов
Митко Младенов Димитров
Костадинка Д. Димитрова
Гинчо Атанасов Иванов
Въчо Спасов Делчев
Пенка Ганчева Никова
Лидия Петрова Грозева
Йовка Гочева Киричева
Пенка Стойчева Андонова
Данчо Добрев Георгиев
Марийка Николова Петрова
Слави Денчев Славов
Веселин Христов Караджов
Минка Хараланова Тозева
Силвия Христова Харитова

БСП
Димитър Стоянов Петров
Христо Цветков Христов
Веселин Митев Тодоров
Сашо Вълков Спасов
Никоай Янков Янев
Колю Георгиев Кръстев
Николина Жекова Вълева
Христина Златилова Нохчева
Гочо Лозев Желев
Койчо Николов Вълчев
Надежда Николова Андреевска
Миглена Евгениева Атанасова
Мария Атанасова Янкова
Николинка Иванова Милкова
Владимир Дончев Николов
Атанас Петров Атанасов
Петранка Стоянова Динкова
Ангелинка Жекова Иванова
Георги Желев Пенев
Богданка Петрова Екзарова
Катя Илчева Иванова
Пеньо Недялков Пенев
Данчо Тянков Латев
Мария Иванова Господинова
Тянка Кирилова Иванова
Желязко Костадинов Желязков
Румен Делев Димов
Кольо Делчев Колев
Недка Петкова Ганчева
Петър Делчев Табашки
Стоян Христов Христов
Тончо Михов Тонев



Тема Re: Балотаж: Хаджииванов - Богданов!нови [re: Дивa и щacтливa]  
АвторПeшo (Нерегистриран)
Публикувано08.10.07 22:46



След няколко години ще преминава високоскоростна линия през тази гора и ещ има изградени специални надлези, които ще са не повече от 2 вероятно и тогава ще се говори за алейки и пътечки...:)



Тема Re: Балотаж: Хаджииванов - Богданов!нови [re: Пeшo]  
Автор Дивa и щacтливa (загадъчна)
Публикувано08.10.07 22:50



Това вече го знам и получих инфото.Ще има и ограждения.Сега продължавам със списъците.

ДРОМ
Николай Апостолов Апостолов
Деян Илиев Иванов
Иво Петров Мавров

НОВА ЗОРА
Динчо Иванов Иванов
Валентин Колев Господинов
Антонина Иванова Митева
Атанаска Русева Щерева
Коста Колев Арнаудов
Кремена Проданова Велчева
Данчо Христов Йорданов
Недялка Господинова Минчева
Грозданка Рускова Запрянова
Димитър Георгиев Димитров
Делчо Димитров Делчев

ЗЕЛЕНА ПАРТИЯ
Федя Иванов Димитров
Станил Иванов Станилов



Тема Re: Балотаж: Хаджииванов - Богданов!нови [re: Дивa и щacтливa]  
АвторПД quot;Coциaлдeмokpaтиquot; (Нерегистриран)
Публикувано08.10.07 23:23



НЕ "Някакви социалдемократи", а ПОЛИТИЧЕСКО ДВИЖЕНИЕ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ - Бюлетина No 18


1. д-р Татяна Вангелова Ташева
2. Елена Славчова Колева
3. Николинка Стоянова Русева
4. Евгени Пенчев Пенев
5. Пенчо Танев Пенев
6. Георги Желев Велев
7. Тодор Кирилов Лозанов
8. Юлия Велинова Христова
9. Стефка Златанова Ангелова
10. Димитър Генев Карамилев
11. Гергана Любомирова Богданова
12. Мария Сотирова Нешева
13. Зоя Димитрова Сталева
14. Бончо Атанасов Иванов
15. Гошо Кунев Тончев
16. Иванка Кирилова Динева
17. Мая Иванова Лазарова

И ПАК - НОМЕР 18



Тема Re: Балотаж: Хаджииванов - Богданов!нови [re: ПД quot;Coциaлдeмokp]  
Автор Дивa и щacтливa (загадъчна)
Публикувано09.10.07 00:50



Мерси за уточнението.Така го копнах от димитровградския форум.





Тема Re: Балотаж: Хаджииванов - Богданов!нови [re: Дивa и щacтливa]  
АвторПpизpak (Нерегистриран)
Публикувано23.10.07 18:32



По добре да гласувам за Андонов отколкото за "Мумията" или "Честния" бизнесмен. В димитровград се заговори, че Митрушев е бил партиен секретар на тукашната болница.
Май че само кандидата на АТАКА не е бил партийно обременен досега.



Тема Re: Балотаж: Хаджииванов - Богданов!нови [re: Пpизpak]  
Автор Дивa и щacтливa (загадъчна)
Публикувано23.10.07 22:37



И Стефан Димитров-не е имал време да се намърда там.Млад и амбициозен човек ми се видя.



Тема Re: Балотаж: Хаджииванов - Богданов!нови [re: Дивa и щacтливa]  
Авторшмaтapok (Нерегистриран)
Публикувано23.10.07 22:51



както виждам, той бие Хаджито по броя на общ.съветници. Да им се чуди човек за какво са им толкова много. Както се казва-колкото повече, толкова повече




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.