Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:41 02.07.24 
Градове
   >> Димитровград
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Бива ли ги в леглото димитровградските моми?нови [re: Дивa и щacтливa]  
Авторa...тaka (Нерегистриран)
Публикувано05.11.07 15:56



а,пък кмета дето го избра си търси младо булче......ша стане ли заварка..- + ?



Тема Re: Бива ли ги в леглото димитровградските моми?нови [re: kyчkaтa]  
Авторpomiqr (Нерегистриран)
Публикувано05.11.07 16:57



не ти за всеки случай де





Тема Re: Бива ли ги в леглото димитровградските моми?нови [re: a...тaka]  
Автор Дивa и щacтливa (загадъчна)
Публикувано05.11.07 22:15



Не ми се вярва.Мисля,че не са от едно тесто-не сме на неговото ниво.А за избора на зет-това си е работа на щерката.Аз не се бъркам.



Тема Re: Бива ли ги в леглото димитровградските моми?нови [re: Дивa и щacтливa]  
Авторex,чe Дивa (Нерегистриран)
Публикувано06.11.07 11:52



"А за избора на зет-това си е работа на щерката.Аз не се бъркам."
"Не се бутам-диря си зет!"......??????!!!!!!й
...какво може да се очаква от теб?Някои индивиди помнят 3-секунди,но ти
би и тез рекорди ! копирах ти твоите два последователни постинга!
ИСТИНСКА ДИВА ! Фурнаджийска лопата - от врата на Любето - на врата на "Сейфчо"!....коментара за теб..



Тема Re: Бива ли ги в леглото димитровградските моми?нови [re: ex,чe Дивa]  
Автор Дивa и щacтливa (загадъчна)
Публикувано06.11.07 18:18



За това,че диря зет си е истинска шега.Изобщо не бързам да си омъжвам детето.Ще се радвам да завърши и чак тогава да се обвързва.Просто предния пост ме бе провокирал,а и бях настроена за шеги.Нима всеки пост тук го приемаш за чиста монета?Аз не.Тук се забавлявам и разпускам.Когато трябва пиша сериозно,но в тази тема няма нищо сериозно за обсъждане.
Що се отнася за Л.Богданов-не го познавам.В началото бях позитивно настроена,но тогава не се знаеха кои ще са другите кандидати.Стефан Димитров го видях за първи и последен път на предствянето на листата на НДСВ.Мога да кажа само,че е симпатичен мъж и бе облечен с хубав светлосив костюм.След изказването си замина веднага.Не съм член на никоя партия и се водя по интуиция за хората.



Тема Re: Бива ли ги в леглото димитровградските моми?нови [re: Фaнcи]  
Автор cralich (непознат )
Публикувано10.11.08 09:56



Всичко е според цената!



Тема Re: Бива ли ги в леглото димитровградските моми?нови [re: cralich]  
Автор Tyлия (загадъчна)
Публикувано04.12.08 09:37



Айде сега да се похваля,че от месец и половина дъщеря ми се сгоди и като казах по-рано избора си е на нея.Вярно е,че ни изненада изцяло,но поне сега е влюбена до уши и зеря си ми харесва много.



Времето е в нас и ние сме във времето-нека оставим поне малка и ярка светлинка,че ни е имало.

Тема Re: Бива ли ги в леглото димитровградските моми?нови [re: Tyлия]  
Авторшмaтapok (Нерегистриран)
Публикувано04.12.08 13:58



А да ти е честит зетят, дет се казва-зет, кат мед. И, щом се *аресват младите, да се вземат. Та, значи , таз година булка, догодина - люлка. Баба Тулия да се стяга да дондурка внучето ГА дойде.

и да почерпиш . Да са живи , здрави и мнооооооого, мноооооого щастливи . Е, как няма да е влюбена дъщерята до уши-още са младоженци. От къде е зетят?



Тема Re: Бива ли ги в леглото димитровградските моми?нови [re: шмaтapok]  
Автор Tyлия (загадъчна)
Публикувано09.12.08 13:16



Благодаря!!!
Зетят ни си е наше градско чадо.Работливо и добро момче.Сватовете ми са уважавани хора-стойностни хора-нямам напредвид пари и социално положение-това не е важно.
Не съм още баба-трябва да си заслужа титлата.Сватба скоро не планираме.Първо да мине сватбата на сестра му.



Времето е в нас и ние сме във времето-нека оставим поне малка и ярка светлинка,че ни е имало.

Тема Re: Бива ли ги в леглото димитровградските моми?нови [re: Tyлия]  
Авторшмaтapok (Нерегистриран)
Публикувано09.12.08 17:35



от тук насетне от здраве и късмет да не се отърват! Ама, Тулия, имам само една забележка към тебе. Хубава тема си постнала, ама в грешна графа. На такова събитие, се полага отделна тема.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.