Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:51 28.06.24 
Градове
   >> Димитровград
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Пазете си кучетатанови  
АвторДимитpoвa (Нерегистриран)
Публикувано02.02.06 20:12



В Д-град от известно време има фирма, която упоява и прибира кучета след което ги умъртвява. Намира се в "Марийново" и се води уж за кучкарник. Те твърдяли, че лекували болните, но това е лъжа. Група доброволци са проверили в съвета и са установили, че освен с отрова тази фирма не се е снабдявала с никакви лекарства. Освен това циганите и те прибират безстопанствени кучета /дори и със сини верижки/ и казват, че фирма им давала по 5 лева на бройка, заради кожите уж. Със сигурност Общ. съвет е наясно със цялата ситуация, защото кмета е твърдял, че уж ги прибират за лечение,но нито едно от прибраните кучета досега не се върнало . Може ли някой да обясни какво става тук, каква е тая анархия . Според закона за защита на животните се умъртвяват само нелечимо болните и агресивни животни, а тук се кара подред. И защо фондацията на Бриджит Бърдо безплатно цяло лято кастрира, обезпаразитява и маркира кучета и котки в Димитровград след като последва масовото им изтребване без да се съобразяват даже с маркировката им. А може би ще се обърне внимание на това какво става когато кучето на кмета ни случайно мине и то през кучкарника в Марийново.




Тема Re: Пазете си кучетатанови [re: Димитpoвa]  
АвторSR (Нерегистриран)
Публикувано06.02.06 12:45



Евала на тая фирма! Само така!



Тема Уроднови [re: SR]  
АвторXpиcтo (Нерегистриран)
Публикувано09.02.06 22:57



Единствено урод може да мрази животните.
Никога не си сваляй презерватива от пишката ( ако имаш такава) за да не се раждат изродчета като теб.



Тема Re: Пазете си кучетатанови [re: SR]  
Авторcъвeт зa SR (Нерегистриран)
Публикувано11.02.06 21:37



SR
Наври се в оная дупка от която си излезнал на тоя свят. Ето и малко помощ от мен. Вземаш една въздушна пушка, зареждаш я, пъхаш си я отзад и натискаш спусъка. И късмет, дано набереш достатъчната инерция за успешното завръщане в дупката.



Тема Re: Уроднови [re: Xpиcтo]  
АвторSR (Нерегистриран)
Публикувано14.02.06 12:19



Нека някой бездомен помияр ти нахапе детето, да отнесе сумати инжекции за бяс, тетанус, да изживее шока и да те питам тогава дали ще ми се правиш на природозащитник.
бездомните са си напаст, ама явно не можеш да го проумееш.



Тема Re: Уроднови [re: SR]  
Авторjeko (Нерегистриран)
Публикувано05.03.06 22:26



Ти си голям тъпанар бе, заради такива като тебе не ни искат в Европа, ебаси и говедото, как ще убиват горките животни, това е абсолютна жестокост, г-жо, алармирайте в кметството или ветеринарно-медицинската служба.....



Тема Re: Пазете си кучетатанови [re: cъвeт зa SR]  
АвторЯBA (Нерегистриран)
Публикувано09.03.06 22:29



Донякъде всички сте прави.Като човек,който е имал куче у дома съм твърдо зад г-жа Димитрова-не може безнаказано да се убиват кучета,пък били те и бездомни.Но като майка се страхувам за детето си-наскоро имаше репортаж по бTV точно за това колко деца(а и не само)са нахапани и обезобразени от точно такива бездомни(а и не само)кучета.Лично аз съм хапана от дом.куче,което не беше ваксинирано-то бяха инжекции,лекарства,превръзки и т.н.,но въпроса не е в парите,които човек ще даде за лечението на детето си или за себе си,а в това как би трябвало да се постъпва в случая описан от г-жа Димитрова.Аз съм за нещо средно между двете мнения изказани в темата.



Тема Re: Пазете си кучетатанови [re: ЯBA]  
Авторoбичaм kyчeтa! (Нерегистриран)
Публикувано10.03.06 20:34



ако си дразнила кучето, естествено, че ще те ухапе, същото важи и за децата те дразнят кучетата, после те виновни, да вземаш живот не е решаване на проблема, или давай по сталински, има човек-има проблем, няма човек-няма проблем или дайте да убием беззащитните бездомни животинки и всичко е ок



Тема Re: Пазете си кучетата [re: oбичaм kyчeтa!]  
АвторЯBA (Нерегистриран)
Публикувано10.03.06 21:20



В никакъв случай не съм дразнила кучето-отивах при своя колежка,която живееше на квартира и собствениците не си бяха завързали кучето.Естествено то си вършеше работата за която е било взето,но ако беше завързано щеше само да лае(и да си свърши работата)без да ме ухапе.А по повод на децата,които дразнят кучетата-да,има и такива,но не мисля че дете на 2г.(на колкото е моето)може да дразни някое куче с каквото и да било.



Тема Re: Пазете си кучетатанови [re: ЯBA]  
Авторoбичaм kyчeтa! (Нерегистриран)
Публикувано10.03.06 23:14



аз също имам малко детенце на 1г9м, имам и куче, те растат заедно и много се обичат, може би животното е усетило някакъв страх в теб незнам или е било обучено да напада непознати, съжалявам за случилото се специално за децата мисля, че едно куче никога не би нападнало без причина(глад например) те горките са толкова стресирани, виждала съм например бездомно куче пресича улицата насреща кола, която като го видя натисна газта шофьора, за да го смаже или нарочно ги тровят и т.н, но дето има една приказка всичко се връща




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.