Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:48 01.07.24 
Градове
   >> Димитровград
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема КОЙ Е НАЙ-СКАПАНИЯ ДОСТАВЧИК НА ИНТЕРНЕТ В Д-ГРАД  
Автор12345 (Нерегистриран)
Публикувано14.08.05 02:40



КОЙ Е НАЙ-СКАПАНИЯ ДОСТАВЧИК НА ИНТЕРНЕТ В Д-ГРАД



Тема Re: КОЙ Е НАЙ-СКАПАНИЯ ДОСТАВЧИК НА ИНТЕРНЕТ В Д-ГРАДнови [re: 12345]  
Авторshaman (Нерегистриран)
Публикувано14.09.05 20:01



КТД



Тема Re: КОЙ Е НАЙ-СКАПАНИЯ ДОСТАВЧИК НА ИНТЕРНЕТ В Д-ГРАДнови [re: 12345]  
Автор irchelp (непознат )
Публикувано07.11.05 13:23



Интересен вапрос... с лесен отговор КТД и Соданет!



Тема Re: КОЙ Е НАЙ-СКАПАНИЯ ДОСТАВЧИК НА ИНТЕРНЕТ В Д-ГРАДнови [re: 12345]  
Авторшмaтapok (Нерегистриран)
Публикувано02.04.07 21:43



дразнеха ме Еском,защото постоянно изключваха интернета.Писна ми и смених интернет доставчика.Уж за по-свестен.По-свестен ли?Цървули!В началото Компас се представяха супер,ама сега и те са същите лайна,като гледам.Нервят ме, защото спират интернета баш когато почна я да пиша с някого .

И кой ще ми плати за това, че ми спират интернета? А като тръгнеш да ги търсиш по телефоните да ти дадат някакво обяснение, а познайте.Дааааааааа, точно така-телефоните им изключени.Решил съм да им спретна едно хубаво скандалче.



Тема Re: КОЙ Е НАЙ-СКАПАНИЯ ДОСТАВЧИК НА ИНТЕРНЕТ В Д-ГРАДнови [re: шмaтapok]  
Автор Дивa и щacтливa (непознат )
Публикувано24.04.07 19:21



А някой да има мнение за СОФТЕЛ?





Тема Re: КОЙ Е НАЙ-СКАПАНИЯ ДОСТАВЧИК НА ИНТЕРНЕТ В Д-Гнови [re: шмaтapok]  
Авторфилo (Нерегистриран)
Публикувано29.04.07 03:44



ами шматарок ще :) където и да идеш пак ще ти "спират" нета. Явно всички доставчици в града се гаврят с простите и невинни юзъри като им спират нета. Ай стига глупости. Еском те дразнели Компас и те почнаха да те дразнят следващите и те ще те дразнят. Аз съм към компас вярно е от време на време се случва да спре но за кратко и не съм тръгнал да оревавам орталъка. Тока като ти спре по време на любимия ти филм пак ли ревеш така :) или водата. Както и да е мисълта ми беше че се случват аварии но ти едва ли ще го разбереш. Успех с поредния ти доставчик на интернет :)



Тема Re: КОЙ Е НАЙ-СКАПАНИЯ ДОСТАВЧИК НА ИНТЕРНЕТ В Д-Гнови [re: филo]  
Авторшмaтapok (Нерегистриран)
Публикувано29.04.07 20:12



фило,ам що не им станеш адвокат на Компасаджиите.Кат' гледам как ги защитаваш,баш си за тая работа.Не съм казал, че ще ходя при друг интернет доставчик,щото всичките май са вземи единия, цапни другия.Ама ги насмотах, кат' ходих да плащам таксата.





Тема Re: КОЙ Е НАЙ-СКАПАНИЯ ДОСТАВЧИК НА ИНТЕРНЕТ В Д-Гнови [re: шмaтapok]  
Автор Дивa и щacтливa (загадъчна)
Публикувано03.05.07 14:51



Споко,хора!Софтел и те са вече на пазара за доставка на нет.Може да погледнете в сайта им на www.softel bg.com



Тема Re: КОЙ Е НАЙ-СКАПАНИЯ ДОСТАВЧИК НА ИНТЕРНЕТ В Д-Гнови [re: Дивa и щacтливa]  
Автор Дивa и щacтливa (загадъчна)
Публикувано05.05.07 00:07



Сайтът е softelbg.com



Тема Re: КОЙ Е НАЙ-СКАПАНИЯ ДОСТАВЧИК НА ИНТЕРНЕТ В Д-ГРАДнови [re: 12345]  
Авторпeтpoв (Нерегистриран)
Публикувано11.05.07 22:36



най-скапани са в ескома. и то заради оназа тъпата и грозната, която се прави на собственичка, пък е само няква любовница на някъв от касиерите им. такова отвратително отношение не съм срещал никъде. много хора се отказват от еском само заради нея.



Тема Re: КОЙ Е НАЙ-СКАПАНИЯ ДОСТАВЧИК НА ИНТЕРНЕТ В Д-ГРАДнови [re: пeтpoв]  
Автор Дивa и щacтливa (загадъчна)
Публикувано12.05.07 11:16



Прав си.И на мен не ми харесаха.Когато ми е трябвал интернет точно тогава се скапва и няма с часове.Аман от тия профилактики.Сега съм на Софтел и нямам проблеми.Всичко си е наред!И скороста си вдигнаха и сега и ТВ ще пускат .Нова фирма са,но знаят какво искат.



Тема Re: КОЙ Е НАЙ-СКАПАНИЯ ДОСТАВЧИК НА ИНТЕРНЕТ В Д-ГРАДнови [re: Дивa и щacтливa]  
АвторVN (Нерегистриран)
Публикувано12.05.07 18:16



Ние също бяхме абонати на еском. Много издържахме дори-1-на год. Накрая ни писна от честите спирания на интернета и постоянните обаждания в офиса, където се чудеха всеки път какво да ни отговорят.Сега сме към Компас.
Каква месечна такса плащаш към Софтел?



Тема Re: КОЙ Е НАЙ-СКАПАНИЯ ДОСТАВЧИК НА ИНТЕРНЕТ В Д-ГРАДнови [re: VN]  
Автор Дивa и щacтливa (загадъчна)
Публикувано12.05.07 19:49



!8 лева,неограничен достъп и с 512 КБпс и то БГ и Международен стандарт.Проблемът им сега е ,че са само в Толбухин,но до края на месеца започват към Славянски и центъра.имат си и сървър и някои други екстри.Гот са си и не се влияе от климатичните условия.По-рано само да се гръмне и еском спират.сега такова чудо няма.



Тема Re: КОЙ Е НАЙ-СКАПАНИЯ ДОСТАВЧИК НА ИНТЕРНЕТ В Д-ГРАДнови [re: Дивa и щacтливa]  
АвторVN (Нерегистриран)
Публикувано12.05.07 21:01



8 лв.

.Наистина съм шокирана от ниската цена, ако наистина е толкова.Ние плащаме по 20 лв. на месец за неограничен достъп. "Компас" са малко по-добре от Еском,но ще си помислим за Софтел. Къде се намира офиса им? "Толбухин" имаш впредвид кв."Славянски " ли, защото новото му име е това ,но всички си го знаем-"Толбухин". Да, за Еском имам абсолютно същото мнение, защото и при нас нещата стояха по този начин.



Тема Re: КОЙ Е НАЙ-СКАПАНИЯ ДОСТАВЧИК НА ИНТЕРНЕТ В Д-ГРАДнови [re: VN]  
АвторHakaтa (Нерегистриран)
Публикувано12.05.07 23:09



18 лв бе скъпа,чети





Тема Re: КОЙ Е НАЙ-СКАПАНИЯ ДОСТАВЧИК НА ИНТЕРНЕТ В Д-ГРАДнови [re: Hakaтa]  
АвторVN (Нерегистриран)
Публикувано12.05.07 23:21



Ами отвори съобщението на жената и погледни по-добре 1-цата как е написана и дали не ти прилича повече на -! /удивителна/.



Тема Re: КОЙ Е НАЙ-СКАПАНИЯ ДОСТАВЧИК НА ИНТЕРНЕТ В Д-ГРАДнови [re: Дивa и щacтливa]  
Автор Дивa и щacтливa (загадъчна)
Публикувано13.05.07 12:22



Извинявам се!18 лева е!извинявам се но с тия диоптри съм сбъркала.офиса е на ул.Емилиян Станев;бл.4;вх.В;ап.3;телефона е 0878767013



Тема Re: КОЙ Е НАЙ-СКАПАНИЯ ДОСТАВЧИК НА ИНТЕРНЕТ В Д-ГРАДнови [re: Дивa и щacтливa]  
АвторVN (Нерегистриран)
Публикувано13.05.07 12:42



18 лв. съвсем не е висока цена. Може да помислим за едно прехвърляне към тази фирма. Благодаря за точната информация. В случая е най-добре да се разговаря на място, както се казва очи в очи.



Тема Re: КОЙ Е НАЙ-СКАПАНИЯ ДОСТАВЧИК НА ИНТЕРНЕТ В Д-ГРАДнови [re: VN]  
Автор Дивa и щacтливa (загадъчна)
Публикувано14.05.07 00:02



Права си!Няма да съжаляваш.



Тема Re: КОЙ Е НАЙ-СКАПАНИЯ ДОСТАВЧИК НА ИНТЕРНЕТ В Д-Гнови [re: филo]  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано22.05.07 19:36



Какви са скоростите при компас и къде им е офиса за да се свържа с тях?



Тема Re: КОЙ Е НАЙ-СКАПАНИЯ ДОСТАВЧИК НА ИНТЕРНЕТ В Д-Гнови [re: 12345]  
Автор cralich (непознат )
Публикувано10.11.08 10:21



За мен най-скапани са ESKOM. За 21лв и обещана скорост от 16/16MBps, получавах 513 Kbps Данлоут и 20 MBps Аплоуд ?Няколко пъти от офиса ми обясняваха, че съм имал "Вирусче" в компютъра, после че съм използвал тежка антивирусна програма, после че съм ползвал Биткомет и съм сийдвал много даже след затварянето и тя продължавала да работи и др. глупости. Тези неща ми бяха наговорени от Христо - началника им. Носих компютъра в сервиза им. След като го взех - тръгна бързо, но за 5 дена. После пак мъки. Непрекъснато се обаждах в продължение на 3 седмици. Отговор- Проблемът ти е в компютъра. Никога не е при тях

. Даже от безпомощност Христо искаше пълен достъп до копютъра за неограничено време??? През почивните дни почти нямах Интернет. Отивам в офиса, питат на каква тарифа си -на 21 лв. казвам. Отговор би трябвало да е много бърз Интернета. Да ама не е! показах заснети снимки от трафик метър, от спидметър. Гледат ме в очите и лъжат. Казват ми това са над 10МВps. Смених доставчика и всичко си дойде на мястото. Сега съм на 4MBps и е по-бърз от ESKOM.



Тема Re: КОЙ Е НАЙ-СКАПАНИЯ ДОСТАВЧИК НА ИНТЕРНЕТ В Д-Гнови [re: cralich]  
АвторTo6o (Нерегистриран)
Публикувано10.11.08 22:46



Към кой интернет доставчик си?



Тема Re: КОЙ Е НАЙ-СКАПАНИЯ ДОСТАВЧИК НА ИНТЕРНЕТ В Д-Гнови [re: cralich]  
Авторbonko (Нерегистриран)
Публикувано09.01.09 16:29



Az, sym kym escom, neta mi ne vyrveshe dobre plashtah za 11Mbit a imah okolo 4 - 5 i mi nasichashe mnogo chesto. I syshto im zvynqh idvaha do nas s edin laptop, kazaha che problema mi e v kompiutyra trqbva da se preistalira i shte se opravi ama te vzemat po 20lv. za preinstalacia (neznam drugite kolko zemat) Viknah edin priqtel i s nego go preinstalirahme. Ot 2 meseca pochti interneta ne mi e spiral ili az nesam usetil i vyrvi s nad 10mbit a uploada mi stiga do 20-30mbit, veche i internet televiziqta im gledam i sam ocharovan MNOGO SYM DOVOLEN. Smenil sam KTD posle KAligula Kompas i sega ostavam tuk a mi obeshtaha che veche puskat i kabelna televiziq v nashq kvartal (Prostor)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.