Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:59 01.07.24 
Градове
   >> Димитровград
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Обезлюдява ли се Димитровград???  
АвторHeмиpниk (Нерегистриран)
Публикувано19.06.05 10:32



Как мислите - обезлюдява ли се Димитровград? Още повече и през лятото? Вечер като минеш от единия до другия край на пешеходната зона срещаш един-двама заблудени пешеходци...А какво беше преди години - не можеш да се разминеш... Така ли ми се струва или центъра се измести някъде другаде...
И дали е вярно че Димитровград е с 53 000 жители според преброяването от 2003 г? Кой ще каже колко е населението на града сега?
Какво мислите по темата - пишете тук!



Тема Re: Обезлюдява ли се Димитровград???нови [re: Heмиpниk]  
Автор пaтpиoт бr (върховист)
Публикувано14.01.06 21:42



Абсолютно се обезлюдява. И аз отдавна не живея вече тук. Сега е реално 35 хиляди. Остатъкът е в Испания, Италия , Пловдив и София. Тъжно, но факт.
Има си причини обаче - примерно водата не се пие.

Сакар планина - перлата на Тракия


Тема Re: Обезлюдява ли се Димитровград???нови [re: пaтpиoт бr]  
АвторRoky3 (Нерегистриран)
Публикувано17.01.06 03:08



Обезлюдява, естествено.
Незнам за вас, аз през деня излизам по-рядко. И като го правя това е или за да ида до някоя книжарница/обикновено Знанието, така че не ходя из центъра/, или за да хвана автобуса за Хасково/по работа/ или да седна на кафе/предимно в махалата, рядко сядам на други/. В редките случаи, когато мина по центъра ми се случва да засека поне десетина човека, максимум. Зимата е студено и по-малко излизат, лятото са на море... егати.
А вечер, когато по-често странствам насам-натам, обикновено единствените хора които виждам/освен някои странстващи идиоти, като мен, и разни пияници/ са хлапетата, дето ходят на Чико и това е само в петък и събота вечер.
Тъжна история



Тема Re: Обезлюдява ли се Димитровград???нови [re: Heмиpниk]  
Автор... (Нерегистриран)
Публикувано26.01.06 22:17



Обезлюдяването е характерно за всички по-малки градчета в Б-я, така че споко...Просто политика!



Тема Re: Обезлюдява ли се Димитровград???нови [re: ...]  
АвторDesy83 (Нерегистриран)
Публикувано25.10.07 16:27



da sas sigurnost se obezliudqva nqma kiorav 4ovek po ulicite koeto e mnogo jalko



Тема Re: Обезлюдява ли се Димитровград???нови [re: Heмиpниk]  
Авторex.... (Нерегистриран)
Публикувано25.10.07 18:00



.имах едно гадже- Люда се казваше-и откакто си замина,градът се обезЛюди!Ех..!



Тема Re: Обезлюдява ли се Димитровград???нови [re: Desy83]  
Авторизбяraл (Нерегистриран)
Публикувано26.10.07 19:48



Бягай Деси ! Ако не си се омъжила вече , имаш избор !



Тема Re: Обезлюдява ли се Димитровград???нови [re: Heмиpниk]  
АвторДимитpoвrpaдчaнин (Нерегистриран)
Публикувано29.10.07 00:14



Дали се обезлюдява или не, не знам, но минете сутрин по градските градинки и вижте колко много майки с малки деца и пеленачета има - ще се изумите! А това е индикатор, че въпреки, че искат да ни изкарат западащ град, нещата тук се случват! И не ни сравнявайте в Хасково - той е областен град - да се равнява с областните! Равнявайте Димитровград с останалите общински центрове - с Харманли, Чирпан, Свиленград, Симеоновград, Тополовград! Това е мерилото, а не все едно да равнявате село с общински център, както общински център с областен, или областен град със столицата!



Тема Re: Обезлюдява ли се Димитровград???нови [re: Димитpoвrpaдчaнин]  
АвторGG (Нерегистриран)
Публикувано20.11.07 21:37



Аз трудно си обяснявам факта, че хората по пешеходната алея са намалели , а колите в пиковите часове са се увеличили.



Тема Re: Обезлюдява ли се Димитровград???нови [re: GG]  
Автор Дивa и щacтливa (загадъчна)
Публикувано20.11.07 23:19



Това е лесно обяснимо-димитровградчани не тръгват на никъде без колата си.Малкото,които виждаш сме тези,които нямаме коли.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.