Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:52 01.07.24 
Градове
   >> Димитровград
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Геринови [re: desi]  
Автор irchelp (непознат )
Публикувано07.11.05 17:32



......... като не я познавате не коментирайте.Как може да сте толкова прости всички бе,кой знае какви лапета сте...........


Редактирано от Teди на 19.01.07 13:41.



Тема Re: Za Gerganaнови [re: eisha]  
АвторCoolOne (Нерегистриран)
Публикувано12.11.05 15:46



Ti pa ako si mislish che v chujbina ne e taka! A v Bulagriq horata sa takiva konsrvi che ne e istina!Mi na koito si iska shte si dava gaza nein si e i jivota si e nein! E.ati zavistta! Katocheli vashiq jivot jivee gergana ne neiniq! Abe hora osaznaite se malko, gledaite si vav vashite chinii ne v chujdite!



Тема Re: Za Gerganaнови [re: Neli]  
Авторsuzi (Нерегистриран)
Публикувано23.01.06 18:04



Аз знам че Гергана(относно външния вид) НИКОГА не е била със СИНИ Очи!!явно си слага лещти,незнам,защтото очите и са небесно сини по клипове и участия,но със сигурност знам,че естественият цвят на очите и са КАФЯВИ или светло кафяви,но немислите ли че това няма нищто общто със синьото..?
Аз определено нямам нищто против нея,особено като човек ми се вижда доста земна,добра и приятна..но понякога лъже наистина за очевидни нещта,като:размерът на бюста,цвета и естествеността на косата,цвета на очите дори..,при положение че в личните и документи пише че е с кафяви очи..Направи ми впечатление,на едно нейно гостуване във "Фолк Маратон",по повод излизането на най-новият и албум:"СИНИ о4и",водещтата я попита,защто точно е решила така да озаглави албума и Гери каза:"Ами моите очи са сини!!!,и така леко се ококори и се усмихна:)...незнам,според мен,няма нужда да лъже за такива нещта като цвета на очите например..то е ясно че не е естествена блондинка,колкото и да се стараят да я направят такава,тя си е себе си..Гери..но въпреки всичко ми е симпатчна.
Какво мислите за това?Има ли някой който в действителност я познава и какъв е естествения цвят на очите..?ако имате и снимка,ощте по-добре,
Желая ви всичко най-добро!Поздрави на Димитровград!



Тема Re: Za Gerganaнови [re: papi]  
АвторStalker (Нерегистриран)
Публикувано28.01.06 21:24



ABe ora toq..."Fen Klub" xax za psuvane na gergana li e...Tva si e 1 qka peva4ka ne e ain6tain...ma ne e i ciganka ebasi...Ima qki pesni momi4eto...Daite mi nomera I



Тема Re: Za Gerganaнови [re: suzi]  
Авторsanita (Нерегистриран)
Публикувано17.02.06 17:47



gergana e s pastri o4i.pro4eti i aftobiografiata



Тема Re: Za Gerganaнови [re: sanita]  
Авторsuzi (Нерегистриран)
Публикувано17.02.06 18:02



imenno-tq e s pastri o4i,a kazva che e sas estestveno sini ochi.
Gledah go v edno intervu-"Folk Maraton" i v spisanie Maximum,ako iskash procheti,tam q pitat kakav e estestveniq cvqt na kosata i Geri kazva-"kestenqv,no ochite mi sa estestveno sini.."
ne razbiram za6to laje,pri polojenie che vsichki znaqt che ne sa i sini ochite.I tova che si slaga sini cvetni le6ti,savsem ne oznachava che tova sa "estestveni sini ochi" kakto tq samaa kazva..



Тема Re: Za Gerganaнови [re: suzi]  
Авторdjoni (Нерегистриран)
Публикувано27.02.06 19:11



Виждал съм Гергана..тя е много добра позната на моят братовчед..
Всъщност тя наистина не е със сини очи,ако затова питаш,а нещо средно между кафяво и тъмно зелено.Но сега като я гледам в клиповете е със сини-най-вероятно има цветни сини лещи,зада бъде по-атрактивна.,защото руса коса и сини очи най-си ходят,пък и нали се стремят да и изградят образ на кукла барби,което най-добре става със изкуствени сини лещи.



Тема Re: Za Gerganaнови [re: djoni]  
Авторgeri (Нерегистриран)
Публикувано13.03.06 19:27



Gergana hva6ta oko, no ne move da pee dobre. O4ite i ne sa osobeno sini, a ne6to 6areno i neopredeleno



Тема Re: Za Gerganaнови [re: Neli]  
Авторanji (Нерегистриран)
Публикувано12.04.06 20:20



az poznavam gergana i tq e syper qka!syper qki albymi ima tq e ymna 4arovna,talantliva i krasiva



Тема Re: Za Gerganaнови [re: ь]  
Авторdidka (Нерегистриран)
Публикувано12.05.06 14:55



zdr pi6e vi didka ot dimitrovgrad znam vsi4ko za gergana tai kato se poznavame mnoo dobre i izlizame zaedno kogato e svobodna.rodena e na 30.11(noemvri).trite i imena sa gergana georgieva kacarska.ako iskate da pitate drugo pi6ete az 6te vi otgovarqm.4ao za sq.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.