Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:56 25.06.24 
Градове
   >> Димитровград
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Kandidaturi za kmetнови  
АвторMarshal (Нерегистриран)
Публикувано01.07.03 11:16



Pishete za kandidatite za kmetove
Az znam veche nyakolko.
1.Gospodin Georgiev - BSP - bivsh kmet na grada, ujasno korumpirana lichnost. Vijte samo kakva kooperaciya si napravi apartamenta mu e na tri etaja. I iska oshte da grabi.
2.Hikolai Kolev - advokat - udachna kandidatura, no otnovo e svarzan s chervenite.
Priytel s deputata ot BSP Angel Naidenov.
3.Dimitar Hadjiivanov - nastoyasht kmet - dobra kandidatura, tryabva mu malko poveche reshitelnost i deistviya. Ne se e chulo da se e korumpiral.
4.Hristo Kolev - sadrujnik v avtobusna firma Snejanka - kandidatura na BZNS no ne se znae na koe ot mnogoto zemedelski organizacii.
5.Doktor Tonev - zabolekar - vechniyat kandidat za kmet i obshtinski savetnik. Vseki mandat ot razlichna partiya. Kloni kam komunistite i tapoto sdrujenie RAZUM
6.Petko Petkov - SDS - chovek s tvarda raka. Mnogo udachna kandidatura.
7.doktor Ivan Ivanov - NDSV - mlad ambiciozen i mnogo korekten zaslujava si da stane kmet, kato se znae che obshtinskiyat savet go othvarli ot direktor na obshtinskata bolnica.

Ako chuete oshte pishete.

Marshala



Тема Re: Kandidaturi za kmetнови [re: Marshal]  
Авторralica (Нерегистриран)
Публикувано20.07.03 00:08



tvyrdo za Hadjiivanov sam mislq 4e dobre upravlqva grada
sloji kosh4eta navsqkade
4eshmi4kata v parka
nostnoto osvetlenie
asvaltira i bulevarda kamenec de
taka 4e toi e moq 4ovek



Тема Re: Kandidaturi za kmetнови [re: ralica]  
Авторa seg na kade (Нерегистриран)
Публикувано23.07.03 02:28



A ve hora, kakvi sa tezi raboti koto govorite izrazete sobstvenoto si mnenie a ne da govorite kato RALICA ;-).
Parvo che tezi koshcheta sa slojeni po programi NA ES, i parite se osvoiavat ot NASHIA ili po tochno tiahnia kmet ( ne znam dali toi e nash zashtoto oshte ne go e dokazal ).
Vtoro pak zapochnaha s asfaltiraneto ama e kasno shtoto vischki ste otchaiani ama ne shtete da si go preznaete, ami kvo sidite i samo si pishite BEZ nikvi deistvia, i kato vi cheta pisamcata i niama nikakva rishitelnost u VAS ama kakvo li vi pisha i az ta nali vie si znaete po dobre ( ne iskam da me rabirate pogreshno ).
Treto tezi hora koito se predlagat za kmetove che ot koi se predlagat ( mai ot grupa hora narecheni OLEGARSITE na DIMITROVGRAD, ami nie TAPOTO prostoliobie koeto samo pisheme kade sme A ).
NEZNAM AMA AZ NE BIAH GLASUVAL ZA NITO EDIN OT TIAH ZASHTO LI - MOJE BI ZASHTOTO OSHTE NIKOI NE SI DOKAZAL KATO GRADONACHALNIK AMI PREZ DVA TRI MANDATA PAK E TOI SAS SASHTITE OBESHTANIA - VARNAH SE I PAK SHTE SI STRIA, PAK SHTE SI PRAVIA KAKVOTO SI POISKAM. AMA NE STIGA TOLKOVA



Тема Re: Kandidaturi za kmetнови [re: a seg na kade]  
АвторTy (Нерегистриран)
Публикувано27.07.03 19:54



Tozi gospodin koito kazva,che Ivan Ivanov e dobar kandidat za kmet iavno ne go poznava.Toi beshe nai korumpirania anesteziolog v bolnicata.



Тема Re: Kandidaturi za kmetнови [re: Marshal]  
Автор Пceтo жaбoyбиeц (Псе №1)
Публикувано03.08.03 03:21



бойкот на изборите !



Тема Re: Kandidaturi za kmetнови [re: Пceтo жaбoyбиeц]  
Авторpop (Нерегистриран)
Публикувано03.08.03 16:55



i za6to boikot, kakvo o4akva6 ?



Тема Re: Kandidaturi za kmetнови [re: Пceтo жaбoyбиeц]  
Авторvesela (Нерегистриран)
Публикувано07.08.03 18:59



Taka li njamate edin kandidat, kojto da e "po-malkoto" zlo.
Vijte kakvo stava v Haskvo, grada zaprilichva na grad - sigurno i v Dimitrovgrad ima svestni(umni hora) kandidati.AMA EJ na:
1.Loshoto e che povecheto hora v malkite gradove, gledat v "chujdite panici" a ne vijdat "lyjicite si".

2. "na koj mu puka" i "s'to py toja ,da ne e poveche ot MENE " iziade BG-to.
bojkotiram prostotiata - shtoto klimatika mi ne raboti!!!!



Тема Re: Kandidaturi za kmetнови [re: Marshal]  
Авторkaпчyk (Нерегистриран)
Публикувано12.08.03 15:49



Вижте хора,
изборите са много сериозна работа и не си мислете, че ако не гласувате помагате на себе си или на град си.
Трябва да се гласува! Ако ли не пак ще ни изберат пенсионерите този, за който им наредят да гласуват. Не защото е по-добър или кадърен, а просто ей така по инерция. Докато начело на Димитровград не застане един кадърен и умен човек, който си разбира от работата и знае как да управлява, как използва знанията си и връзките, да бъде деен и търси перспектива във всяка среща във всеки разговор то ние все ще си стоим на това незавидно и глухо място. Трябва ни живот, развлечения, красота наоколо и много, много динамика. Ей сега ми кажете кой ще е този кандидат кмет. Как изглежда как се държи и пр. Може би е някой от младите кандидати, които все още не са загубили устремът и динамиката си, но вече зне и може много. С нетърпение чакам да го видя - не само на плакат, но и насвякъде в града - в различни ситуации и да го сравня с останалите, които ще драпат към властта. Дръжте се, кандидати, ние няма да ви простим, ако и този път ни предадете, защото обичаме града си и искаме да живеем тук, но при по-добри условия!



Тема Re: Kandidaturi za kmetнови [re: Marshal]  
АвторMapшaлa (Нерегистриран)
Публикувано28.08.03 12:12



Излезна още една кандидатура.
НДСВ щяло да издигне Росен Кузев заместник областен управител на Хасково.
Добро попадение, но не се знае как ще се пребори с комунистите в Димитровград. Знае се че града е червен. Точен, коректен, земен и доста хора от града го познават.



Тема Re: Kandidaturi za kmetнови [re: Marshal]  
АвторBZNS-to (Нерегистриран)
Публикувано01.10.03 00:31



twardo za Hristo Kolew,BZNS-eto koeto go izdiga e nai golqmato a zad nego sa o6te i WMRO.goworil sam s nego i moga da kaja 4e e energi4en i inteligenten 4owek,sa6to taka ima si sobstwen biznes i sigurno nqma da lamti za pari.obe6tawa o6te 1 godina da poprawi wsi4ki 4e6mi4ki na grada.abe golqm pi4 e ama wzeh da se use6tam 4e pi6a kato nqkaw pensioner tai 4e 4ao




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.