Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:27 03.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: 6 киланови [re: METHOD]  
Автор Blake (ветеран)
Публикувано31.08.11 17:01



1.93 съм. По принцип трябва да съм към 100 кила, ама и 110 ме устройват прекрасно.
Иначе за спорт времето ми клони към 0 от долната страна





Тема Re: 6 киланови [re: Mиpa_M]  
Автор Blake (ветеран)
Публикувано31.08.11 17:05



По принцип е така, ама телесната маса не е само мазнини, а и да речем задържани течности. Много пъти ми се е случвало да губя по повече от един килограм на ден, при това не е като да не ям и да не пия. Ще кажеш - да, ама то вода - да, вода е, ама както се сваля, така се и трупа и задържа.
Всъщност, на тема вода, съм открил интересен факт - колкото повече вода пия за един ден, толкова повече свалям откъм тегло. Аналогично и обратното.



Тема Re: 6 киланови [re: Blake]  
Автор Mиpa_M (мацка)
Публикувано31.08.11 17:24



Е, да, масата и обемът са и задържани течности, но ако си здрав, е лесно да ги разкараш, затова не трябва да се брои като успех.


А и едва ли можеш да задържиш неограничено количество излишни течности - не знам, но мисля, че някой и друг литър в излишък можеш да задържиш и да се се освободиш, повече - не. Освен при сериозни болестни състояния (сърдечни и бъбречни заболявания и пр.).



Тема Re: 6 киланови [re: Mиpa_M]  
Автор METHOD (peppermint)
Публикувано01.09.11 08:32



Всяко кило надолу е успех, стига да не се съсипваш с химии, измислени процедури и т.н. тъпизми.

Ъпдейт от днес.

Пети ден започна - под 74 към със сигурност. Минах на супата - много си ми харесва, пък брат ми я опитал и каза, че такива бълвочи нямало било и в хАмерика, а той ги знае тия работи



Вчера един приятел само и само за да ме дразни ми прати един ММS с една запотена Стела Артоа (продуктово позициониране), но аз не му вързах на провокациите

Айде хубав ден



Тема Re: 6 киланови [re: METHOD]  
Автор Mиpa_M (мацка)
Публикувано01.09.11 11:12



Според мен една малка биричка не пречи.
Не е вредна, а всичко е въпрос на количество.



Тема Re: 6 киланови [re: Mиpa_M]  
Автор METHOD (peppermint)
Публикувано01.09.11 11:29



Аз съм невъзпитан в пиенето на бира. Под 6 не мога да стана от масата. И въобще, съм чревоугодник, харесвам определени неща, обичам да опитвам нови и в крайна сметка знаеш как е



Редактирано от METHOD на 01.09.11 11:31.



Тема Re: 6 киланови [re: METHOD]  
Автор ha! (дрисльо)
Публикувано01.09.11 13:05



Успех МетОде, то така, ден-по-ден и ще стане. Като те четох и се понавих да си зема една зелка... Мойто е малко сланинка с много вода, та зелевата супа добре ще ми дойде.
Мога ли едно акълченце да ти дам? По-после, като си почиваш с бирите, не го прави всеки ден, а поне през 2-3 дни.



Тема Re: 6 киланови [re: ha!]  
Автор METHOD (peppermint)
Публикувано01.09.11 13:59



Ба, итересно, че след като спрях нямам никакво желание за биропиене в момента. По скромното ми мнение бирата е доста адиктив.

Течен парафин не ти продадох, дай да ти продам една зелка поне





Тема Re: 6 киланови [re: Blake]  
Автор Happy Birthday SCll (Игра №1)
Публикувано01.09.11 20:04



МираМ е напълно права относно килата- калории. А течности се губят не от вело, а от липса на определени храни(предимно въглехидрати) и от прием на достатъчно вода, както сам отбеляза :)



Тема Re: 6 киланови [re: METHOD]  
Автор Happy Birthday SCll (Игра №1)
Публикувано01.09.11 20:04



Успех. Щом си прекалил с алкохола сигурно имаш малко повечко вода, която първите две седмици ще изчистиш и ще ти останат има няма от половината кила за сваляне :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.