Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:40 09.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: 6 киланови [re: yниKaлнa]  
Автор METHOD (peppermint)
Публикувано11.09.11 17:12



Лош пророк си, разбира се



Според мене можеш да пророкуваш само собственото си отслабване, защото всеки организъм си има своите особености.

Бях на почивка тия дни, извън София - пих бира - общо не повече от литър и половина, ядох пържоли и салата, сега се премерих и съм 72 кг. Всичко е наред, очевидно, не съм се лишавал.

До таргета се знае колко остават и ще давам сведения!

Поздрави!



Тема Re: 6 киланови [re: METHOD]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано12.09.11 06:21



Дано, дано съм лош пророк, наистина се надявам да е така.

Имай предвид, обаче, че не говоря за единия ден, в който ще ядеш каквото ти се яде, нито за резултати, които са видни в кратък срок. Ще съм много любопитна да се чуем пак тук след половин или една година и тогава да ми разкажеш как са се развили събитията, колко кила си, какво точно ядеш...как точно се чувстваш...

"""Винаги има поне още една гледна точка... """


Тема Re: 6 киланови [re: yниKaлнa]  
Автор METHOD (peppermint)
Публикувано12.09.11 09:07



Да, да знам на къде биеш :), но пак повтарям - всичко е индивидуално.



Тема Re: 6 киланови [re: METHOD]  
Автор METHOD (peppermint)
Публикувано12.09.11 13:49



Тази седмица я очаквам да е силна в диетично отношение, от сутринта ми е ясно. Басейна е отворен вече и днес съм си планирал поне 30 дължини и 2 сауни по 15 мин.

Имам уговорка за по салата довечера с едни хора, тъй че ще има отново момент на предизвикателството.

Да видим!



Хубава седмица на всички отслабващи и дано сумата на личното тегло намалява!



Тема Re: 6 киланови [re: METHOD]  
Автор METHOD (peppermint)
Публикувано13.09.11 09:17



Здравейте,

Днес съм 71 кг, вчера съм се хранил със салати, сода Кинли и едно кисело мляко.

Басейна е отворен, плувах малко и врътнах три сауни. Определено паузата в спорта (около месец) си има значение, защото се уморих.

Борбата продължава до пълна победа над килограмите, а и времето е много хубаво за спортуване.

Поздрави и хубав ден





Тема Re: 6 киланови [re: Mиpa_M]  
Автор Dark Templar Rush (Rush №1)
Публикувано14.09.11 08:13



Амииии странно :) Аз имам подобни проблеми само и единствено когато вляза в кетоза първите дни, демек първата седмица след сериозно намаляване на въглехидратния прием.

The void claims its own


Тема Re: 6 киланови [re: METHOD]  
Автор METHOD (peppermint)
Публикувано17.09.11 17:45



Нещо дневничето Ви е безинтересно май?



70, твърдо на сирене, супа и пчелен мед съм, карам байка и плувам всеки ден. Не се чувствам скапан, а най-сетне съм това, което трябва да бъда като килограми.

Натискам таргета до 68 кг.

Пздрави!



Тема Re: 6 киланови [re: METHOD]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано17.09.11 22:04



Нещо дневничето Ви е безинтересно май?

Нали ти казах - дневничето ти ще ми е интересно поне след 6 месеца. Придружено с медицински изследвания...



Шегичка (за изследванията). Внимавай, все пак...

"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: 6 киланови [re: yниKaлнa]  
Автор METHOD (peppermint)
Публикувано18.09.11 12:56



Е, ще внимавам еВстеВствено :)



Тема Re: 6 киланови [re: METHOD]  
Автор JustDoIt (непознат)
Публикувано19.09.11 09:49



Може ли и аз да се включа

? Целта ми е подобна на твоята: 4 кг, надявам се до средата на октомври да я постигна. Жена, 168/56 - цел 52. Твоят вариант с ограничаване на количествата без определена диета ми допада; ще пробвам нещо подобно, само че без спорт , поради липса на време (поне първоначално).




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.