Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:20 27.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: съвсем отскоронови [re: dalidas]  
Автор Kukita ()
Публикувано12.07.09 19:33



Здрасти на всички дюканци от мен! Вече съм в дълга лятна отпуска, дори за мъничко минах през Арапя (встрани от темата, залива както винаги е прекрасен, но в момента района е засипан от рояци скакалци). И като се върнах, веднага се зарових в новостите на клуба. Успех на dalidas, добре дошла и на tzu113.
И в тази връзка, ми се ще и аз да ви окуража. Dalidas, аз в ударния за 7 дни свалих точно 1 кг. Чувствах се ужасно, но сега съм щастлива, че не се огънах, а се заинатих. Впоследствие ми се поизясни, че май водата в ударния ми е била недостатъчно, защото впоследствие във втора фаза увеличих количеството (до 3,5-4 л. в протеиновите дни и поне 2,5-3 л. в смесените) и тогава килограмите тръгнаха надолу. Вярно, че бях дежурна по тоалетна (по 3-4 пъти на нощ съм ставала, за дните да не говорим), но мисля, че това реши проблемът при мен. А що се отнася до зеленчуците, мисля, че трябва да ядеш от всички разрешени, но без преяждане и естествено, без да забравяш за протеините в смесените дни. Предполагам, че при теб втората фаза ще продължи поне няколко месеца, и затова не мисля, че е разумно да се лишаваш от минералите и витамините в зарзавата и да се ограничаваш до зеле и моркови.
А бирената мая е чудесен източник на витамини, но лично при мен играеше ужасно върху апетита. Т.е. ставаше неудържим, и то най-вече към сладкото. Така, че внимателно докато я вземаш tzu113. Аз миналата година имах проблем с косопад по време на втора фаза (мисля, че също беше поради занижен имунитет), но го овладях с добавяне на смляно ленено семе към триците, като и досега продължавам да си го вземам.
Ами засега толкова от мен. Сега имам повечко свободно време, така, че скоро сигурно пак ще се явя.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 27нови [re: Dorchester]  
Автор BиK (BMBD)
Публикувано13.07.09 07:13



здр пак. Аз за 2 месеца свалих 27 кила и спрях, както викат хората около мене - вече ти е грозно. Да не говориме, че хич не съм я карал по дюкан. Просто спрях хляба, първата седмица бях само на месо и после месо и зеленчуци. Сега горе долу се придържам към това да ям повече месо и да не ям хляб. Иначе ям по един БОСС на ден и от време на време по кръчмите каквото ми се яде, независимо пържено ли е, печено ли е и т.н. Сега съм 87 кила, бях 85 най-малко, а започнах от 111. Не знам как ще я карам на там ама за сега е добре.



Тема Как спите?нови [re: Dorchester]  
Автор Karinka (членка)
Публикувано16.07.09 11:09



През първите две седмици от диетата умирах за сън. Сега .... изобщо не ми се спи. Стоя будна до 2 през нощта и сутрин се събуждам в 7 .... Има ли подобен ефект при вас?
И между другото само да разкажа как вървят нещата при мен: За 5 седмици съм свалила 4,5 кг. Първата не знам колко бяха, защото така и не се премерих като почнах и броя, че със свалила само 1 кг. Но си направих някакъв смесен режим между втори и трети етап. Рядко, но си позволявам някоя от неразрешените храни, като просто гледам да не е от най-калоричните и да бъде в много малко количество. Например .... един малък сладолед, или порция сирене или порция плодове. А през останалото време си ям храните от първия етап в повечето случаи с гарнитура зеленчуци. И ефекта е по кило на седмица. Което мен ме устройва и се чувствам много добре. Интересното е, че винаги много съм обичала сладки и тестени храни, но сега не ми се дояждат ....
Та основния ми въпрос беше - има ли някаква промяна при вас с продължителността на съня?



Тема Re: Как спите?нови [re: Karinka]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано16.07.09 13:04



Здрасти,
закачам се за последното мнение, няма да отговарям на никого.

МОЛЯ ТАЗИ ТЕМА ДА Е ТЕМА ЗА ДЮКАН. АКО ПРАВИТЕ НЯКАКЪВ ИЗМИСЛЕН РЕЖИМ, ОТВОРЕТЕ СИ ДРУГА ТЕМА.

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта


Тема Re: Как спите?нови [re: Dorchester]  
Автор Karinka (членка)
Публикувано16.07.09 13:50



Не виждам проблем, при положение, че основата е на неговата диета. Не би трябвало в днешно време мислещи хора да правят буквално всичко. Все пак всеки един от нас има различен режим на живот и различен метаболизъм.



Тема Re: Как спите?нови [re: Dorchester]  
Автор corsichka (с рогата напред)
Публикувано17.07.09 10:02



Здравейте сладурки,
настроението ми е супер, първо защото ми хареса това, което Дорчето сподели за най-новите тенденции по Дюки, а именно 1/1. От една седмица съм така и свалих 2 кг. от върнатите 5. Просто този режим е уникален. Второ - излизам отпуск и ще се включа пак август. Надявам се да рапортувам и за другите 3 кг аут.
Целувки на всички и по-специално на Дорчето, Хумореска, неМечето и Сани!





Тема Re: Как спите?нови [re: corsichka]  
Автор skalla (непознат)
Публикувано17.07.09 10:36



Сериозно ли?Чула съм,че при Дюкан,явяващия се на "поправителен"почти няма шанс да свали килограми.



Тема Re: Как спите?нови [re: skalla]  
Автор corsichka (с рогата напред)
Публикувано17.07.09 11:06



Изглежда не е съвсем така! Ето при мен действа


И всъщност не съм на поправителен, защото не съм спирала да се храня по този начин, просто включих плодове и ядки, а нещо по-така само в изключителни случаи-празници и то в малки количества.



Тема Re:ябълков пектиннови [re: corsichka]  
Автор lva_33 (непознат )
Публикувано18.07.09 19:37



Искам да попитам ябълковия пектин може ле да се съчетава с диетата на Дюкан?Благодаря Ви





Тема Re:ябълков пектиннови [re: lva_33]  
Автор Meчo пyx(вeчe нe e мeчe) (...)
Публикувано19.07.09 12:24



Да, стига да е 100 % пектин, без добавки. Аз го добавям в триците - 3 с.л. трици, 1 с.л. едро смляно ленено семе, 1 к.л. канела, 1 ванилия, 1 ч.л. пектин, подсладител на вкус и 2/3 кофичка кисело мляко 0,1 % /не ползвам само мляко "Култура", защото има добавени растителни мазнини. Всички други стават./. Това ми е закуската от началото на диетата до днес - вече 1г. 4 м. От време на време си правя кексчета от трици, но само за разнообразие. Тогава пектина и лененото семе ги размесвам с малко мляко и си ги хапвам отделно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.