Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:29 10.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Случва ли Ви се?нови [re: Meчo пyx(вeчe нe e м]  
Автор kote67 (непознат )
Публикувано20.07.09 17:38



Вчера бях като ламята Спаска

. Нямах друга мисъл в главата освен : ХРАНААААА. За разлика от днес - не ми се яде. До сега съм изпила едно кисело мляко и то на сила, което не е добре, знам.
Да се отчета: за 2 седмици - минус 3-4 кг.
Спорна работна седмица!

Редактирано от kote67 на 20.07.09 17:39.



Тема Re: Как спите?нови [re: Dorchester]  
Автор WildberryМодератор (bitter)
Публикувано29.07.09 12:40



Доре, честити 2 години с Дюкан





Тема Re: Как спите?нови [re: Wildberry]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано29.07.09 12:52



Мерси, мерси



Ами какво, да взема да почерпя Салатка без ракийка, месо без мазнотийка



-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: Как спите?нови [re: Dorchester]  
Автор Noc (член)
Публикувано08.08.09 07:22



На Дюкан съм от миналия октомври, спрях през май след като свалих от 103 на 90 кг. От май насам съм в някакво странно положение, уж съм на 4-та фаза но все напълнявам - 92, 93... сега предните седем дни бях на почивка при един приятел и си правех сам палачинки с овесени трици, кисело мляко, яйце и мед, и само това ми беше храната. Връщам се вкъщи - 95.7 кг ??? Отдавам го на това, че през тези десет дни реших окончателно да се откажа от кафето, но чак пък дотам да ми повлияе...

Хелп!



Тема Re: Как спите?нови [re: Noc]  
Автор Xyмopecka (новак)
Публикувано14.08.09 04:24



Е,не мога да трая нашата темичка да е последна и това си е !
Сърдя ви се на всички,то се знае...Отдавна си мисля,че сте се вталили дотам,че нямате нужда вече от помощ...Или пък пак сте започнали"през просото", срам ви е и затова се...таите, а??!! То септември иде, край на отпуските и извиненията, ще спретнем пак една срещичка да видим "кой колко ял и как пак надебелял..."
Майтап бе,дружки ! Аз лично карам фаза 3,но според това,което хапвам си е нещо средно между фаза 2 и 3-това обичам, и не ми тежи...Задържам успешно постигнатите 62 кг, Кантарчо го"уважавам" всяка сутрин,рядко показва 63,ама нали знаете,че и това се случва след определени причини...Та това е от мен засега...

вАшА Рада Хумореска
дето стихчета тук плеска
чака безнадеждно да ви прочете
и не смее нережимно да ...ЯДЕ...





Тема Re: Как спите?нови [re: Xyмopecka]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано14.08.09 09:13



Какво да ти кажа Раде, освен



-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: Как спите?нови [re: Dorchester]  
Автор tzu113 (непознат )
Публикувано18.08.09 09:45



Здравейте на всички,
явно повечето са в отпуск и на почивка и затова никой не пише.
Аз за съжаление приключих с почивката и реших да драсна няколко реда.
Първо ако може да се отбележи в табличката, че съм свалила още 3 кг и в момента съм 62. За моя радост ми остават само 2.
Докато бях на морето се опивах да спазвам режима. Нарушенията ми основно бяха на мазна основа

- таратор, пилешко с мазнинка др. такива. А и един натурален шоколад за 10 дни. Въпреки всичко за 10-те дни свалих един кг. Много се гордея със себе си че не се поддадох на изкушенията като палачинките и сладоледа.
Иска ми се да споделя и снимки, но незнам как става. Ще съм благодарна ако някой обясни.



Тема Re: Как спите?нови [re: tzu113]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано18.08.09 10:08



Ей сега ще те отбележа в табличката, поздравления.

А за снимките - използвай например www.snimka.bg (за тук ти трябва регистрация) или prikachi.com. Във втория сайт може без регистрация, може и със. Ако искаш да си запазиш снимките за повторно разглеждане, трябва да си с регистрация. Ако просто искаш да ги покажеш на някого веднъж (на нас например), може без да се регваш. Има и други сайтове, но тези са на български, всичко е обяснено и лесно ще се оправиш.
По-нататък използваш тук в отговора си тага URL и по средата му слагаш линка към снимката.

Ако искаш помощ, пиши на ЛС.

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта


Тема 3 fazaнови [re: Dorchester]  
Автор blue eye (непознат )
Публикувано19.08.09 21:19



Аз достигнах желаното тегло и влязох в 3 фаза. Тези вечери много зле ми се отразяват. След вечеря теглото ми е + 2 кг. Не прияждам, съвсем нормална вечеря, но теглото е нагоре. Как си стабилизирате теглото след 2 фаза?
Не може все на 2 фаза да съм с цел да не напълнявам...



Тема Re: 3 fazaнови [re: blue eye]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано20.08.09 09:10



Ами ти пък какво търсиш върху кантара след вечеря?



Спокойно, прави си стриктна трета фаза, не прави гали "като за световно" и протеиновият четвъртък да ти е максимално изчистен - смятай си за стабилно теглото в петък сутрин, след ВЦ.

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.