Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:03 27.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: съвсем отскоронови [re: tzu113]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано08.07.09 11:00



Така е, момичета, наистина не всеки тръгва стремглаво!


Причината често се крие, че в организма в началото на ударния период не е имало задържана много вода. Тя е първото, което изкарват навън протеиновите дни. Тези 2 или 3 килограма са истинска изхвърлена мас - нелошо постижение за 5 или дори 10 дни.
За да ускорите процесите, увеличете приема на вода и повечко рибка!
Успех на всички нови момичета!

А на теб Tzu113, бързо отърваване и от последните 5!

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: съвсем отскоронови [re: Dorchester]  
Автор tzu113 (непознат )
Публикувано08.07.09 11:33



Благодаря!
Не държа да е бързо, само да се свалят



Мисля, че вече е време и аз да допринеса за свалените килограми в табличката и да ме запишеш и мен.
На 29 години съм, 167 см, започнах на 19.01.2009г. от 85кг., целта ми е 60, в момента съм 65 и още съм във втора фаза.



Тема help!нови [re: tzu113]  
Автор dessa (непознат)
Публикувано08.07.09 13:07



Момичета, моля помогнете ми!
От 2 седмици разтурих режима. Ям какво ли не и не мога да се спра. От 2 дни съвсем вече не мога да се контролирам.
Вече качих 1 кг.
Моля ви, кажете ми как да си помогна - нещо за подтискане на апетита, по възмажност на билкова основа?!
Знам, че воля му е майката, но за първи път до такава степен не мога да се владея.
Ще съм ви благодарна за всеки съвет - медикамент, билки, чайове, психологически трикове - каквото и да е...



Тема Re: help!нови [re: dessa]  
Автор ognen_kon (160)
Публикувано08.07.09 13:28



Преди да посегна към храна си задавам въпроса:Стомаха ли ми е гладен или мозъка?Винаги ям, само когато изпитвам стомашен глад.





Тема Re: help!нови [re: dessa]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано08.07.09 14:00



dessa, опита ли да се храниш 5-6 пъти на ден с режимни неща, преди да си огладняла?

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта


Тема Re: съвсем отскоронови [re: tzu113]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано08.07.09 14:09



Готово!!!

Благодарим за приноса!

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: съвсем отскоронови [re: Dorchester]  
Автор dalidas (непознат )
Публикувано08.07.09 17:08



Благодаря Ви. Знам, че е необходимо търпение, постоянство и стриктно спазване на правилата. Изкушението при мен дойде от един ВЕГА тест, който си направих и където се оказа, че доста храни не ги разграждам. Възможно ли е това да дава отражение на невъзможността на смъкна по-драстично в първа фаза килограми? Ям пилешко на поразия, но то не се разгражда от моето организъмче. Сета се питам като мина във втора фаза и разграждам само зеле и моркови това ли да ям или да си позволя краставици и домати пък каквото и да става. И понеже от плодовете разграждам кайсии се питам да си позволя ли една, две. Голямо нарушение ли е това?
Важното е, че не ми се яде и че имам мотивация. Дано я задържа.
Благодаря още веднъж и се надявам да чуя също няколко думи за този ВЕГА тест. Дайте съвети за ходене до тоалетна!



Тема Re: help!нови [re: Dorchester]  
Автор dessa (непознат)
Публикувано08.07.09 18:34



Опитах, ала като хапна малко се засищам . След 30 мин. вече съм полудяла (ама като наркоман - чак затрепервам) за нещо сладко, мазно, хлебно.
И не е от глад като че ли. Иначе като се натъпча ( макар че сегашното натъпчване става с далеч по-малко храна от някогашното) ми е тежко, гадно, идва ми до "преливника", ама за минути поглъщам много храна.

Не знам как да се справя.



Тема Re: help!нови [re: ognen_kon]  
Автор dessa (непознат)
Публикувано08.07.09 18:36



Ами задавам си го. Ама и без да си го задавам си знам - в повечето случай не е гладен стомаха, а мозъка.
Лошото е, че аз на стомаха мога да му се "опъна" и да не му дам храна, ама на мозъка - не успявам.
Както знаем - най-трудна е битката със себе си.:-(



Тема Re: help!нови [re: dessa]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано09.07.09 10:04



Ами, ето ти истината - минавай в трета фаза.
Иначе ще качиш малко по малко всичките кила.

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.