Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:33 27.09.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Отслабвам с Дюкан 27нови [re: ДaниM]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано02.12.09 18:53



Изводите ти са в правилна насока. Аз не знам точно как да го формулирам, но "нормалното" френско хранене не е като българското "нормално" хранене... И това обещание за четвърта фаза, което ни дава Дюкан, трябва да се базира на навика, че вече не ядеш всичко.

Наближава новата тема, в която аз ще променя увода. Освен описанието на диетата, ще има и някои предупреждения.

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта


Тема Re: Отслабвам с Дюкан 27нови [re: ДaниM]  
Автор Xyмopecka (новак)
Публикувано03.12.09 16:24



Дорче,да те благослови Господ за търпението,което имаш...Ветеранките тук знаят за какво иде реч...Визирам разбира се по-по горни...въпросчета....и на НЕ ПРОчЕЛИ КНИЖКАТА...
Аз пък имах "щастието" в болницата да се запозная с дама/според мен/над 133 кила,правила ударна фаза "стриктно" за 7 дни и ....качила 5 ...кила...Е,немам думи!
Момичета , не всичко на всеки действа добре-сигурна съм! Преди Дюкан за 4 месеца изтезания-разделно хранене ,но само един -единствен вид храна през 4-5 часа успях да сваля 13 килца,но бях в депресия,чаках да минат необходимите минутки,за да хапна я хляб,я зеленчук...
Не,че не вярвам на някои хора...Но и тук правилото има изключения,дори големи...На един помага едно,на друг -друго! Трета фаза я карам с 2 дни задължително на протеини/ДОРИ В БОЛНИЦАТА МИ НОСЕХА ПОДХОДЯщА ХРАНА!!!/ А ако пък не ви понася Дюкан-няма лошо...Не зная французинът да е заявил,че това е ПАНАЦЕЯТА в диетуването...Опитвайте друго-все ще намерите подходящото за вас-ДАНО!!!

ваша Рада Хумореска-
ей ме пак и днеска !
Сани,Корсичка и НЕМЕчЕ
време му е вече-
да заформим срещичка наяве-
пак ще се изфукам ...даже
с фигурка като Снежанка-
изпълнителна...Дюканка !!!







Тема Re: Отслабвам с Дюкан 27нови [re: Xyмopecka]  
Автор ДaниM (непознат)
Публикувано03.12.09 18:51



Знаеш ли, заяждането ти не е особено коректно. Вероятно Дорчестър е прекалено търпелива да твоя вкус, но съм и благодарна, че ми отговори.

Бъди сигурна, че за 27 месеца на този режим съм научила книгата наизуст.
И че съм спазвала повече от стриктно всичките 3 фази. Едва в четвъртата, когато видях, че обещаното запазване никакво го няма, започнах да ограничавам все нови и нови неща, но без резултат.

Бих се радвала да прочета твоите резултати - от колко време си в четвърта фаза? И какво е "подходяща храна" за четвърта фаза? Уточнявам, че допреди половин година живеех именно във Франция и за мен "нормална храна" значи точно френската кухня.


Дорче, благодаря ти пак за отговора. Няма да се намесвам повече в темата, явно в нея се допускат само радостни възгласи и всяко отклонение от това се тълкува като отклонение от верния курс на партията.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 27нови [re: ДaниM]  
Автор peti32 (непознат )
Публикувано04.12.09 12:36



Дани , не става дума за теб, а най-вероятно за мен. Аз СЪМ ЧЕЛА книгата и въпреки всичко имах въпроси. Мисля , клуба е точно с цел - някой да пита , друг да се похвали, трети да сподели и т.н....
Благодарна съм на Дорчето за бързият и изчерпатилен отговор. Продължавам с пълна сила 2 фаза.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 27нови [re: peti32]  
Автор Xyмopecka (новак)
Публикувано04.12.09 18:09



Поради липса на време не мога да ви отговоря мили ми,дами! До неделя!Предишният ми пост дава моите обяснения,ама емоцията ви пречи да четете между редовете! Дорче,търпение мила,мен ако ме поставят "ПРЕД РАЗСТРЕЛ" и ме питат-ЗА ИЛИ ПРОТИВ...ДюКАН....отговорът е ясен!

МЕТАБОЛИЗЪМ,БЕ !



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 27нови [re: Xyмopecka]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано05.12.09 12:13



Никого няма да разстрелваме



Всички сте чудесни, не бива да допускаме "разкол в редиците"

Ето и новата тема

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.