Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:30 27.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: и аз съм нованови [re: radoslava85]  
Автор skalla (непознат)
Публикувано06.11.09 15:25



L-карнитина, ако не спортуваш сериозно /час,час и половина активни трениривки/няма смисъл да го пиеш въобще.



Тема Re: Нова съм!!!!нови [re: Dorchester]  
Автор Kapadokia ()
Публикувано06.11.09 15:34



Мерси, това за килограма млечни изделия не го знаех, но си вземам бележка. И определено в тези 2-2,5 л. си включвах и колата, и кафето. Да не забравя да си взема значи една тубичка вода днес като се прибирам. Мерси за консултацията и приятна събота и неделя

!



Тема Re: и аз съм нованови [re: radoslava85]  
Автор Meчo пyx(вeчe нe e мeчe) (...)
Публикувано07.11.09 10:57



За рецепти виж на: www.dukanskirecepti.wordpress.com. Там има мноооого и най-всякакви, а най-важното - изпробвани! Успех на всички новодошли!





Тема Re: и аз съм нованови [re: Meчo пyx(вeчe нe e м]  
Автор fractalz (новак)
Публикувано07.11.09 14:13



Добре дошли на новичките и много късмет на всички!

Да дам отчет и аз: въртя се между 80 и 82, мерките са осезаемо паднали (не мога да си го обясня, дрехите, с които се снимах на 83 в момента се свличат при ходене, а кг-тата са почти същите, а де...). Не се оплаквам, здравето, визията и самочувствието са по-важни от някаква си цифра; кантарът от доста време насам ми е само за ориентация, за да не бъркам посоката, и, да ви кажа, така ми е доста по-спокойно на душата.

От днес отказвам и цигарите, но не и никотина засега - горд притежател на електронна цигара съм! Подарих си я за втората дюканска годишнина вчера! Ще докладвам за резултата, дано да няма качване на килограми, но и да има, пушенето е невъзможно - не мога да си намеря работа, навсякъде искат непушачи! Става дума за Англия, но, както гледам, и в България са взели да дискриминират пушачите. Изв. за отклонението от темата, ама не можах да се сдържа да не споделя.

Много усмиви през почивните дни ви пожелавам, момичета - с тях се отслабва и по-лесно, и по-бързо!





Тема !!!!!нови [re: Dorchester]  
Автор Kapadokia ()
Публикувано07.11.09 19:58



С днешна дата- вече съм 87 кг. А какви са тези тричави бисквити?



Тема Re: !!!!!нови [re: Kapadokia]  
Автор Xyмopecka (новак)
Публикувано07.11.09 22:26



Привет на всички и поздрави от сърце!

Дорче,навярно съм те пообъркала за табличката,защото желаните от мен 70 кг бяха когато започнах от 90,та си мечтаех за "скромните" 20 килца свалени! Ама то вече е ИСТОРИЯ...Страхувах се от фаза 3 най-много и с твоя помощ и на дружките Дюканки се престраших...След време обаче,точно във фаза 3 пак започнах да си свалям,защото през лятото си карах основно на риба,извара,кисело мляко и зеленчуци/не само зелени...Степът с кисело мляко и кола-лайт ми бяха десертите,плодове без понеделник и четвъртък-те си останаха за мен ПРОТЕИНОВИЯТ ЗАКОН!Даже на гала-вечерите не си представяйте някоя вакханалия на трапезата ми-според възможностите и желанията на съпругът понякога пак има я пиле,я риба...
Та няма кой знае какво за промяна,ама да уточня:вече съм на 50г,тежа 62 от стартово тегло 90!Виж,с напредването на възрастта може да съм намалила 1 см височинка,ама не смея да се премеря,че току-виж се окаже ВЕРНО...
НЯМА НЕВЪЗМОЖНИ НЕщА,МОМИчЕТА[smeq
За известно време ще зачезна-влизам в болница,не съм на смъртно легло,малко превантивно се явява лечението,но се налага
Обичам си ви и в събота-неделя пак ще да съм с вас
никак няма да съм пас...
И там ще спазвам си режима
и сълзи никви нема и да има...

ваша Рада Хумореска





Тема Re: !!!!!нови [re: Xyмopecka]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано08.11.09 15:02



Закачам се за последния, пък ще пиша няколко работи.

Раде, стискаме палци за тая болница, всичко да ти е наред!

Фракталз, написах ти 80 в табличката- Ок ли е? Дано откажеш цигарите съвсем, викам аз!

Радослава, радвам се, че бъбреците не те болят, но не ги пренебрегрвай, ослушвай се и наистин се прегледай!

Кападокиа, виж във wordpress, в линка, който даде Не-мечето!

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта


Тема Re: Отслабвам с Дюкан 27нови [re: fractalz]  
Автор banbucha (nova)
Публикувано09.11.09 20:17



Здравейте всички! При мен кантара не помръдва вече 5 ден ,но съм спокойна защото усещам промяна по дрешките.Та имам едно въпросче поразгледах форумите и искам да знам дали във втора фаза мога да си вземам триците всеки ден или да ги вземам когато вляза в трета фаза.Аз си вземам триците всеки божи ден даже още от първия ден на дюкан чувствам се добре ,но ме озадачи следния отговор:,,трици не се приемат нито в първа нито във втора фаза докато се свалят кг. ,а се приемат чак в трета когато започне задържането на свалените кг. "та затова реших да ви попитам.Ще се радвам ,ако ми отговорите.До скоро!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 27нови [re: banbucha]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано09.11.09 22:06



Да, виж, фактологията е объркана вече. Дюкан издаде 4 книги, част от нещата даже си противоречат. Заложи на изпитаната практика - триците от ден номер едно, та до края... на живота.

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта


Тема Re: Отслабвам с Дюкан 27нови [re: Dorchester]  
Автор tzu113 (непознат )
Публикувано10.11.09 10:07



Здравейте на всички. Поздравявам ви от все сърце за всеки свален килограм :))
Дорче можеш ли да ми преправиш графичките в таблицата.
Така станах 59 кг. и от 26.10.09г. съм в трета фаза. Доста ме беше страх от нея, но видях че няма от какво. Всеки ден ям филийки и ябълка, триците също не ги забравям. След първата гала три дни имах тежест в стомаха, но кантара не помръдна. А ядох китайско, просто защото ми е любимо. И ето от три седмици не съм качила нито грам.
Успех на всички :)))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.