Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:05 27.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Отслабвам с Дюкан 27нови [re: Po3a]  
Автор banbucha (nova)
Публикувано24.10.09 14:36



Привет на всички!За моя радост кантарчето ми вчера не се е пошегувало с мен и днес сутринта ми показа толкова Ура.А при вас как е?
Роза какво означава това,,Повечето от написаното не е вярно, всъщност отговаря за съвсем друг тип хора с друга кръвна структура. Бих препоръчала да се яде само кисело мляко, може и с хляб, но то обезателно да престои поне 24 часа в хладилника. Киселото мляко има свойството да лекува също много заболявания."
Надявам се да си се объркала и да не говориш за режима Дюкан особено,ако не си го пробвала как действа.И откъде знаеш какъв тип хора сме и с каква структура да не говориш за някакви извънземни.И кой ти иска препоръките с този хляб и кисело мляко който изобщо не се отнасят до режима.Големите му лечебни свойства на киселото мляко особено на това дето го продават по магазините .Не искам да обиждам никого ,но страшно се издразвам на хора който говорят така за режима без да са го пробвали и ми се правят на големите доктори това полезно онова не е,айде бегай всеки сам си решава.



Тема Re: Честит Имен ден!нови [re: banbucha]  
Автор banbucha (nova)
Публикувано26.10.09 12:31



Честит имен ден на всички именници днес!Пожелавам Ви да си носите името с много здраве и радост,много воля и успехи.Весело изкарване на събитието днес.

И се покажете малко де къде се изпокрихте всички.Да защитиме режима ,че се появяват някакви завистници и си дават необразованите съвети с кисели млека.При мен всичко е наред сега ще съм 5 дни на П и после ще видя резултата ,а да ви се оплача вече от 1 седмица не мога да спя започвам да се изнервям вече ,а при вас как е?Хайде доскоро и ще чакам хей



Тема Re: Честит Имен ден!нови [re: banbucha]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано27.10.09 13:00



Раде, Банбуча, напишете ми колко точно килограма да ви нанеса в табличката, че се обърках тотално.



-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: Do Dorchesterнови [re: Dorchester]  
Автор banbucha (nova)
Публикувано27.10.09 19:04



Привет мила!Как е мамчето надявам се добре.За мен пиши начални 79 кг.

и сегашни 74кг. започнах на 15.10.2009 г.сега съм на втори епат както се сещаш ами това е друго не се сещам ,ако има нещо питай вече съм тук редовно на линия .До скоро!



Тема Re: Do Dorchesterнови [re: banbucha]  
Автор banbucha (nova)
Публикувано28.10.09 07:08



Мила поправими и годинките на 34

и ръста ми е 167 незнам защо съм го объркала чак сега видях.До скоро!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 27нови [re: Dorchester]  
Автор asenova_61 (непознат )
Публикувано29.10.09 14:34



Здравейте .Ако ме помните-завърнах се.Изкарах едно хубаво лято в планината и се завръщам малко нарушителка

.Ама всички ми казват колко съм слабичка и взех ,че повярвах,пък сега ме е яд.Качила съм няколко килограма,макар ,че още съм под калкулатора.Ще ги боря полека засега не мисля да се връщам във втора.Ще опитам с 2 П дни седмично,ако не се получи пак ще му мисля.Яд ме е защото толкова време бях стриктна и сега когато е най-лесно се направих на глупачка.Ама знам как и ще се справя.Сега ви изпращам много целувки и се радвам,че пак съм с вас. Ще се отчитам редовно и като знам ,че сте тук ще успея. САНИ



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 27нови [re: asenova_61]  
Автор banbucha (nova)
Публикувано29.10.09 18:10



Здравейте

.Сани мила не се обвинявай всички сме сгрешили вярно не трябваше да става ама....Ще се справим щом още си под калкулатора тогава всичко е ок.Може да е по-трудничко ,но щом всички сме заедно и си даваме кураж ще успеем аз съм сигурна в това.Ще се жалваме ще се хвалиме и така неусетно ще стопим кг. Ами това за сега утре пак!Чао!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 27нови [re: asenova_61]  
Автор korsichka (напред с рогата)
Публикувано30.10.09 11:30



Здравете сладурки!

След като и Сани се появи ме хвана срам, защото не съм писала месеци наред, въпреки че ви чета.
Специални поздрави на ветеранките и мои приятелки по съдба неМечето, Сани и неповторимата Рада. Дорчето получава целувки и подкрепата ми за грижите й за нейното майче.
Милички и аз като някои от вас съм много разочарована от себе си, че си върнах слава богу не всички, а само 5 кг. Ту ги намалявам, после пак възстановявам, но не съм се хванала сериозно за да ги ликвидирам всичките.
Чух, че има нова книга от Дюкан и ще я търся, защото ставало въпрос за гликемичния индекс, което мен ме касае заради диабета. До колкото разбрах за всяка храна ще има информация.
Милички, обещавам че ще се появявам по-често.
Успех на всички новички, напреднали и на ветеранките!

Това е истинският и здравословен режим на хранене, не се съмнявайте нито за миг в това!!!

Редактирано от korsichka на 30.10.09 15:58.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 27нови [re: korsichka]  
Автор banbucha (nova)
Публикувано31.10.09 13:23



Привет на всички.Как сте надявам се добре.Днес кантарчето ми отчете -1кг.бавно ,но славно и сигурно си отиват кг. За 16 дни - 6 кг.много се радвам,защото си мислих ,че втория път няма да е така интензивно свалянето на кг., но слава богу режима си действа без проблем

.А при вас как върви ?



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 27нови [re: banbucha]  
Автор banbucha (nova)
Публикувано03.11.09 20:04



Ехо, къде сте се изгубихте всички ?Как върви при вас ?При мен за сега всичко е наред.Скоро ще пиша за резултати ,че сега съм в пз и умишлено не се тегля.До скоро.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.