Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:23 28.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: ... не съм влизала май от февруари...нови [re: banbucha]  
Автор Meчo пyx(вeчe нe e мeчe) (...)
Публикувано20.10.09 21:52



Хей ме на, тук съм!
Ама само чета и гледам да съм на течение на събитията, обаче нямам време, а и нямам за какво да пиша! При мен нищо ново - държа се на килограми, Дюканствм в трета, танцувам, плувам и чакам да дойде края на февруари! Това е при мен. Да пишат новичките, за да видим те как я карат, колко се смаляват и прочие

!
Целувки на всички от мен!



Тема Re: ... не съм влизала май от февруари...нови [re: Meчo пyx(вeчe нe e м]  
Автор banbucha (nova)
Публикувано20.10.09 22:02



Браво как се радвам ,че някой се появи ами какво да ти кажа освен,че се радвам за теб,давай все така февруари наближава още малко мила давай си кураж,а аз искам да те питам как е в трета,че стигнах до нея първия път и от страх ,че няма да се справя провалих всичко.Незнам защо ,но изпитвам голям страх от трета.Аз за 5 дни съм - 5 кг. много съм радостна опасявах се,че може да няма ефект , но засега си бачка дано е все така!Целувки и до утре ще чакам някой да се мерне тука най- накрая какво е това къде се изпокриха всички?



Тема Re: ... не съм влизала май от февруари...нови [re: banbucha]  
Автор Meчo пyx(вeчe нe e мeчe) (...)
Публикувано21.10.09 11:40



Какво да ти кажа за трета фаза? Тегаво е! А си изпуснал контрола, а всичко, което си постигнал през втората отива по дяволите

! Самоконтрол; подробен оглед с повишено внимание на всичко, кето слагаш в устата си; повече движение (някакъв спорт, бързо ходене или танци) два - три пъти седмично и голяма снимка от дебелия период залепена на вратата на хладилника! Поне при мен има страхотен ефект - освен дето стряска мен, стряска и домашните любимци и взеха да не се задържат много, много в кухнята, което си има и полжителна страна: от известно време пазарувам по-рядко!
Так че дерзай - няма начин да не стане! С риск да се повторя ще река - всичко, което ни е забранено като храна сега, ще го има и след края на диетата. Само, че тогава ще сме по-слаби и вече ще знаем как да устояваме на изкушенията!
Целувки за всички!



Тема Re: ... не съм влизала май от февруари...нови [re: Meчo пyx(вeчe нe e м]  
Автор eлa пeй ми ()
Публикувано21.10.09 19:21



Здравейте на всички! И аз не влизах много, много, но защото беше много самотно тук. Имах чувството че само аз съм останала дебела

. За протокола, на 26 ще станат 2 месеца откакто съм на режима, от последното ми докладване съм свалила още 2,5-3 кг или общо 9 от началото. Спазвам всичко стриктно и свалям, може и да е бавно, но е сигурно, аз бърза работа нямам . Правила съм бързи диети и това е най- лесното нещо, както казал Марк Твен за отказването на цигарите. Файда от бързо отслабване няма, поне за мен. Ще се радвам да имам компания в свалянето, здравей Банбуча . Лека вечер от мен!



Тема Re: ... не съм влизала май от февруари...нови [re: eлa пeй ми]  
Автор banbucha (nova)
Публикувано21.10.09 20:38



Здравейте на всички !Ето,че тук настъпи малко раздвижване така е по-добре.Сега да благодаря на Немечету за чудесния съвет със снимката много оригинална идея поздравления и аз ще я пробвам само да стигна до трета фаза та както казваш с повече контрол ще стане.Здравей ,Ела пей ми браво за 2 месеца 9 кг е напълно нормално никак не е малко така не се получава стрес за организма нека да е по-бавно ,но да е сигурно.Аз първия път за 2 месеца свалих 14 кг.и разликата както се сещаш беше направо очевадна може би затова доста колежки се зарибиха по диетата.При мен проблема е точно в бързото сваляне може би за това не полагам достатъчно усилия за задържане на кг.много ми е кофти после като се погледна ,но сама съм си виновна за това.Ами това е за днес .Чао до утре!





Тема Re: ... не съм влизала май от февруари...нови [re: banbucha]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано22.10.09 08:45



Привет, милички.
Искам само да ви кажа, че хвърлям по едно оченце съвсем набързо. Напоследък имам време само да следя "отдалеч", понеже помагам на опрерирана ми мама.
Късмет на всички!!!

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта


Тема Re: ... не съм влизала май от февруари...нови [re: Dorchester]  
Автор banbucha (nova)
Публикувано22.10.09 19:15



Здравей,мила!Не се и съмнявам ,че ще ни оставиш без надзор знам ,че винаги хвърляш по едно око. Желая много здраве и бързо възстановяване на мама,а ти когато имаш възможност драсни 2-3 реда,че ми домъчня много.Да кажеш как е при теб режима.При мен днес нищо интересно т.е. всичко режимно .Е хайде до утре!





Тема Re: ... не съм влизала май от февруари...нови [re: banbucha]  
Автор Xyмopecka (новак)
Публикувано23.10.09 14:44



Ами аз писах,писах,търсех ви,пък като замлъкнахте въпреки хумористичните ми подкани и аз ви зарязах обидена и огорчена... На всичкото отгоре ви се хвалих,че желаните 70 от 90 станаха 65...После се заинатих и въпреки Третата фаза слязох до.........62!!!
Е,завиждайте,другарчета-държа фронта!!!Задължително 2 чисто протеинови на седмица-понеделник и четвъртък.Ако 2 дни Кантарчо покаже 63 оки,отново ден или два П!/ДО ДОСТИГАНЕ ТРАЙНО 62,чЕ ТОВА МНОГО МИ СЕ ХАРЕСВА/

Поздравчета мили
стига сте се крили!
Дорче,стягай нашите редици
с много нови хубавици!
Форумчето винаги си е упора-
няма тук да споря,
който има нужда от подкрепа-
да ни търси в Първа,Втора...Трета!!!

ваша Рада Хумореска
появи се днеска




Тема Re: ... не съм влизала май от февруари...нови [re: Xyмopecka]  
Автор banbucha (nova)
Публикувано23.10.09 18:27



Браво,мила страшна си само така да удържаш фронта,права си да ни се сърдиш няма да се оправдаваме като ученички,а ще се опитаме да те смекчим като сваляме кг.точно като теб,като ни видиш резултатите като на манекенки друга песен ще запееш нали няма да си ни сърдита.Аз днес съм много учудена от моето кантарче за 1 ден показа - 1,3кг.а аз от 3 дни съм на ПЗ и си мисля,че това е шега на кантара утре ще разбера .Този резултат го очаквах примерно за 5 дни ПЗ.Ако върви така скоро и аз ще постигна целта си 57кг въпреки .че калкулатора на дюкан ми показва 67кг.дано и аз като теб го излъжа.

Редактирано от banbucha на 23.10.09 18:40.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 27нови [re: Dorchester]  
Автор Po3a (непознат )
Публикувано24.10.09 11:30



Повечето от написаното не е вярно, всъщност отговаря за съвсем друг тип хора с друга кръвна структура. Бих препоръчала да се яде само кисело мляко, може и с хляб, но то обезателно да престои поне 24 часа в хладилника. Киселото мляко има свойството да лекува също много заболявания.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.