Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:37 27.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Отслабвам с Дюкан 27нови [re: rosssemary]  
Автор rosssemary (непознат )
Публикувано24.09.09 01:59



Като цяло резултата до сега е -4 кг. Не е кой знае колко, а и аз на няколко пъти се провалях и почвах наново. Продължавам обаче





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 27нови [re: rosssemary]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано24.09.09 09:18



Добър ти е резултата.

Обаче, ако не бяха баклавичките, дали нямаше да е повече? След началото килограмите падат вече по-бавно. Ако продължаваш да правиш "провали", няма да ти върви никак леко, да знаеш.

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 27нови [re: Dorchester]  
Автор rosssemary (непознат )
Публикувано27.09.09 02:33



Май е така, то и сега не ми е леко, винаги лесно съм се изкушавала.
Между другото, съпругът ми започна и той Дякан, 113 кг, за седмица свали на 109. При него върви ужасно леко, като на майтап. Топи се човека, а аз стоя отстрани и завиждам...не с лошо сърце де





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 27нови [re: rosssemary]  
Автор eлa пeй ми ()
Публикувано27.09.09 11:22



Здравейте! При мен нещата също стават бавно. Нямам залитания никакви, стриктна съм, но след първите 4 кг, съм свалила още едва 2, като вторият е плаващ. Но за месец са си 5-6 кг общо. Продължавам, успех на всички!

Дорче, махни ми 2 кг от таблицата





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 27нови [re: eлa пeй ми]  
Автор Meчo пyx(вeчe нe e мeчe) (...)
Публикувано27.09.09 13:23



Здравейте бивши, настоящи и бъдещи Дюканци!
Не съм писала от доста време, но това не значи, че не следя какво става в клуба! Следя си ви аз доста изкъсо и се намес(т)вам, когато е необходимо!


Та с риск да се повторя от преди време, ще се изкажа по темата за скоростта на отслабване.
Скъпа, eлa пeй ми, а и всички новодюканстващи, казвала съм го и пак ще го река - не е възможно, килограмите, които сме трупали с месеци /години/ да изчезнат само с добри пожелания за една седмица! Е, не става - пробвах, но не се получи! Както и да го мислим, както и да ни се иска си трябва време, инат и постоянство. НЕ прегрешавайте често, защото всяко прегрешение се наказава! Всички сме прегрешавали, но това неминуемо се отразява в показанията на кантара за повече от седмица след това!
eлa пeй ми, 5-6 кг. за 1 месец не са никак малко. Не се отказвай, опитай се да спазваш колкото се може по-стриктно режима, ПИЙ ПОВЕЧЕ ВОДА, намали солта до минимум и избягвай готовите и консервираните храни - или са много солени, или са пълни с какви ли не "Е"-та. Няма начин да няма резултат!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 27нови [re: Meчo пyx(вeчe нe e м]  
Автор eлa пeй ми ()
Публикувано27.09.09 16:54



Благодаря ти за подкрепата. Аз спазвам всичко наистина, пия 4 литра вода поне, на работа си нося от вкъщи храна, приготвена от мен лично, просто малко бавно става. дефакто първите 4 кг ги свалих за 5 дни ударен режим. А през останалото време за 27 дни съм свалила кг и половина. Надявам се да се отпушат нещата и поне по 1 кг на седмица да успея да свалям. Но дори и да не стане така, продължавам, защото за пръв път в моя огромен опит с какви ли не диети свалям без да съм гладна. Успех на всички!





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 27нови [re: eлa пeй ми]  
Автор tzu113 (непознат )
Публикувано05.10.09 10:35



Здравейте на всички,
май всички свалят килограми по план, но защо никой не иска да споделя.
Аз от един месец съм все между 60 - 61 кг, явно това ми е минимума :), и все още се кумя кога да я почна тази трета фаза.
Обнових си малко снимките :) Не знам как е било при другите, но аз най-накрая осъзнах че съм отслабнала, а и имам чуството че още слабея, въпреки че кантара не мърда :)
Успех на всички и похвалете се де, даже и да е с едно килограмче :)





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 27нови [re: tzu113]  
Автор kote67 (непознат )
Публикувано07.10.09 16:18



Привет на всички!
TZU113, взе ми думите от устата! Мислех, че само при мен е така, но сега съм спокойна - не съм само аз!!! Моят "танц" е между 62 и 63 кг. Щеше ми се да сваля до 59,999 кг, ноооо нещо явно зациклих.
Сега се чудя какво да предприема: дали да продължавам, знаейки, че последните кг се свалят най-бавно, или да премина в трета фаза. Резултът в огледалото ми харесва. Е, разбира се, има още какво да се желае, но да не бъдем максималисти!
Ще се радвам, ако някой "ветеран" даде съвет!
Приятен и успешен ден!



Тема Re: ... не съм влизала май от февруари...нови [re: lodka_v_moreto]  
Автор banbucha (nova)
Публикувано18.10.09 19:55



Привет на всички!Много ми е неудобно не съм писала от почти 5 месеца ,но така се стекоха нещата около мен ,а и без комп и нет няма как да стане нали?Сега по същество.Така да си кажа честно изложих се с диетата качих си обратно кг. и сега от 15.10 отново съм на Дюки,но този път съм решила да няма отказване и отклоняване каквото ще да става.Отказах и цигарите и сега ще спазвам стриктно режима само незнам дали ще ми действа .Първия ден нямах възможност да се претегля,но за 3 дни мисля ,че има разлика по дрешките съдя дано да действа и сега ,че така ме е яд на себе си дето се провалих първия път.Сега вече съм тук и ще пиша редовно може по малко,но редовно.Хайде успехи и до утре!Дано успея да махна и линийката.



Тема Re: ... не съм влизала май от февруари...нови [re: banbucha]  
Автор banbucha (nova)
Публикувано19.10.09 21:15



Ехо къде се изпокрихте май не само аз съм се отцепила от колектива.Няма ли новини Дорче,Хумореска.Лодчеце,Немеченце и Кукита къде сте бе мили да не сте станали по малки от компа с тоя дюкан бе (шегичка) обаче давайте все така служите ни за пример.При мен днес е без гафове да но и утре е така .Хайде драснете 2-3 реда !




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.