Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:56 27.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: ... не съм влизала май от февруари...нови [re: lodka_v_moreto]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано08.09.09 16:42



Целувки и за теб, Лодчице! Ти, дето беше една от най-активните тук да даваш отговори и да помагаш, знаеш ли как те мислих къде се затри!?!
Недй да се губиш така, де!!!

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта


Тема Re: Отслабвам с Дюкан 27нови [re: rosssemary]  
Автор rosssemary (непознат )
Публикувано09.09.09 04:01



-1,5 кг. за 8 дни. Бавно, но надолу





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 27нови [re: rosssemary]  
Автор eлa пeй ми ()
Публикувано09.09.09 09:18



Здрасти и от мен. След първите свалени 4 кг в ударния съм в застой, но това се очакваше. Все пак за 2 седмици са си 4 свалени и задържани кг. Спазвам всичко стриктно, трудно ми е да се удържам само с тричавите неща, но се старая. Настроила съм се за бавно сваляне, дори да са 2 на месец, за да няма разочарования, това е от мен засега, успех на всички!





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 27нови [re: eлa пeй ми]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано09.09.09 09:34



Харесвате ми и ти и rossemary с много добра позитивна настройка. Само така!!!



-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 27нови [re: eлa пeй ми]  
Автор Cecenceto (питанка)
Публикувано09.09.09 12:49



Аз съм tzu113, но нещо не ми приема прякора

Поздравления и от мен.



Имам един въпрос към тези които са преминали вече в трета фаза или по нагоре.
Двете филийки хляб могат да се ядат всеки ден, така ли?
И зеленчуци и свинско всеки ден ли могат да се ядат?
Знам че в четвъртък е разрешено само протеини, така че той не влиза във "всеки ден"
Честно да си кажа малко ме плаши трета фаза. Още не съм влязла, но се подготвям психически :)). Досега всичко си беше ок. Знам какво може да се яде и какво - не.
За протокола вече съм 61 кг. Остава ми само килограмче .

Редактирано от Cecenceto на 09.09.09 12:52.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 27нови [re: Cecenceto]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано09.09.09 15:18



Охо, Цу, браво, браво, страхотем момент идва.

Напоследък Дюкан сам препоръчва постепенно въвеждане на храните в трета фаза, да знаеш. Но зеленчуците са всеки ден без проблем, хляба също. За свинското имам съмнения, ама ти едва ли се каниш да ядеш свинско наистина всеки ден.


Иначе има какво да те плаши в трета, че е доста сериозна работата там. Просто не спирай да следиш кантара и своевременно да отбелязваш кое от нововъведенията причинява покачвания в кантара и умната със съответните храни. Аз имам една лична препоръка, в нишестените не се нахвърляй на картофи и ориз, по-добре грах, царевица, паста (ама не българска ) Хайде, имаш още малко и после ще разправяш как върви.

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 27нови [re: Dorchester]  
Автор Xyмopecka (новак)
Публикувано12.09.09 21:39



Нали знаете,че ви чета и даже честичко пиша.Бях разззззззззззсърдена от НЕУчАСТИЕТО на всички,които тук получиха помощ,подкрепа,разбиране...получиха нужния стимул,намериха другари по съдба,постигнаха мечтаното...даже имахме скромна откъм бройки,но съдържателна откъм емоции...среща на...Дюкан ЖЕНИ
Като идва този сезон и датите...септември,октомври....
Момичета,много ми се спеше/вероятно,свалено и кръвно...налягане/ лекувах с айрян...със сол... НЕ СЕ ПРЕДАДОХ....Желанието от отражението в....огледалото...беше по-силно от...една..праскова...Пак ще цитирам ВЕчЕ НЕМЕчЕТО...и догодина ще има дини,кайсии,т.е. плодовце,но ако ги ядем сега и догодина ще сме си...ДЕБЕЛ-КИ...С една дума-послушах Дюкан,спазвах го, беше ме страх ,ама много страх от фаза 3
Да си дойдем на думата-Дорче,нашият модератор,спътник в трудността и изпиталият на гърба си ДИЕТКАТА -пак ме,т.е. ни...даваше кураж и помощ....
Е,ВЕчЕ СЪМ ...62...ТРАЙНООО! ОТ 2-3 МЕСЕЦА ДАЖЕ,ЖЕЛАНИТЕ ПРЕДИ 70,СТАНАХА....62....Успехи на сериозните,временните наразположения,са само....временни....Повярвайте,така е...



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 27нови [re: rosssemary]  
Автор rosssemary (непознат )
Публикувано13.09.09 02:42



Още един килограм по-малко! Невероятно!
Макар вчера да се изложих с две малки баклавички, просто не издържах и за малко да се откажа от всичко...наложих си да си тръгна от партито и така устоях. Но и това не е работа, цяла нощ ги сънувах проклетите баклавички. От днес съм на П пак.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 27нови [re: Dorchester]  
Автор kote67 (непознат )
Публикувано14.09.09 16:32



Привет на всички!
Първата седмица на септември бяхме на почивка в Родопите. Още първия ден си казах: аз в отпуск и Дюкан в отпуск! Ами така де! Веднъж в годината почивам за седмица.... То не бяха пататници, паниран смилянски боб, морудници и т.н., и т.н. Резултатът: + 2 кг.


Важното е, че не се измъчвах от чувство на вина, защото то /чувството/ убива бавно, но сигурно, убедена съм от личен опит.
И така в понеделник /07.09./ ЗДРАВЕЙ, ДЮКАН! Направих 3 последователни протеинови дни и за седмица пак съм - 7 -8 кг. Та с една дума, отложих за две седмици началото на трета фаза.
Като споменах трета фаза, да попитам: в нея свалят ли се кг или само се задържат? Една моя приятелка, която от година и половина е на този хранителен режим, каза, че е свалила в трета фаза още 2 кг.
Желая ви успешна работна седмица!



Тема Re: ... не съм влизала май от февруари...нови [re: Dorchester]  
Автор lodka_v_moreto (вълнение 1 бал)
Публикувано23.09.09 16:17



Никакво затриване повече, ама имах нужда от малко промяна.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.