Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:50 27.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: 3 fazaнови [re: Dorchester]  
Автор kote67 (непознат )
Публикувано21.08.09 15:18



Реших, че вече всички сте отслабнали..... и само аз съм останала на фронта
Седма седмица съм на втора фаза. За сега резултата е -6-7 кг. Много съм доволна от постигнатото, за никъде не бързам. Остават ми още 1-2 кг. Бях "заспала" на 65 кг поне 10-15 дена, не знам защо /може би защото много дълго време съм била точно тези кг??!!/. Но направих 3 последователни протеинови дни и кантарчето мръдна, за моя радост, че по едно време се бях поотчаяла мааалко.
Откровенно да си призная започнах режима с лек скептицизъм, но сега съм доволна от резултата в огледалото. Вече влизам в "слабите" си дрехи, за да погаля самочувствието си

.
Чувствам се в отлична кондиция. Режимът не е тежък, спазва се лесно.
Не бързам, защото искам да си дам достатъчно време за превъзпитание на хранителните си навици. Не е трудно човек да отслабне, по-трудното и по-важното е да задържиш постигнатото, нали така?
За сега от мен това. Желая ви изпълнени с приятни емоции почивни дни!!!

Редактирано от kote67 на 21.08.09 15:18.



Тема Re: 3 fazaнови [re: kote67]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано21.08.09 17:57



Браво за резултата!

Наистина изчезнаха хората - кой ги знае колко са (не)сериозни?!?

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта


Тема Re: 3 fazaнови [re: Dorchester]  
Автор eлa пeй ми (шапкостегачка)
Публикувано31.08.09 07:54



Здравейте! След като ви четох, четох, четох от първата до последната тема, дойде време да ви се представя официално и да ви кажа, че се присъединявам към вас, зная че ще ме искате, вече ви познавам добре. Аз съм на 38 години и се смаях че след като цял живот пробвам диети, някои успешни, някои не толкова, тази съм я изтървала, а точно тя е моята. Пробвала съм всичко, ама всичко, и плодово-чаено гладуване и воден глад дори,не е проблем, свалям си и си качвам като пич. Предвид това, че в 8 клас бях 80 кила, цял живот съм на диета или обмислям да почна диета, или се измъчвам, че съм развалила диетата. стигала съм висини до 130 кила, слабите периоди са ми по 90. Специалист съм по замаскиране, мога да напиша книга как да излезеш що годе добре на снимки и каква прическа крие най добре бузите. Смятах че ще си умра дебела,защото всички клишета по книгите като намалени порции, физическа активност, салати и плодове, трябва да се изпълняват нонстоп във времето, а не 20 дни или нам колко си дни, а аз нито обичам да съм физически активна, нито имам време, а работя наблизо до вкъщи и пеша не ходя даже повече от 30 мин. Сега като ви четох се обнадеждих, защото аз всъщност не обичам плодове,мога да живея и без зеленчуци и мисля че ще се справя. Очаквам много зацикляне, моето тяло никога не знае какво точно ще му сервирам, дали ще е само вода за 10 дни, или здраво плющене за месец, метаболизмът ми е извън строя отдавна, но съм се въоръжила с търпение, този път няма да бързам. Много е хубаво, че ви открих, вие сте страхотни, такъв позитивизъм ме обзема като ви чета,че ще се радвам да отслабвам във вашата компания. Въпроси едва ли ще имам, защото купих книгата, изчетох всичко тук от кора до кора и съм подкована теоретично, но ще ми е приятно да ви съобщавам докъде съм стигнала. За протокола: ръст 168, начално тегло 110 кг , цел според калкулатора 83,старт на 26 август, в момента съм -4, днес ми е 6 ден П, смятам да са 7. Това е от мен, приятен ден на всички и много усмивки!





Тема Re: 3 fazaнови [re: eлa пeй ми]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано31.08.09 10:06



Здравей, добре дошла наистина!



Искаш ли тези данни да влязат в таблицата. И изобщо виждаш ли я при отваряне на линка от 1-ва стр.?

Успех.
Да пиеш много вода, ей!

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: 3 fazaнови [re: Dorchester]  
Автор eлa пeй ми (шапкостегачка)
Публикувано31.08.09 11:03



Здравей, знаех си че ще ме посрещнеш!

Мятай ме в таблицата, виждам я, но трябваше да се регистрирам, та нали точно снимките ви бяха един мощен стимул, освен това че сте толкова.....страхотни!! На създателя на диетата отреждам 10% заслуги, другите 90% от мотивацията си дължа на всички вас, много се радвам, че ви открих и ви благодаря,че сте такива! А за водата,може и да ми е множко дори, пия по 4 литра някъде. Чао, очаквайте още преки включвания от мястото на събитието



Тема Re: 3 fazaнови [re: eлa пeй ми]  
Автор tzu113 (непознат )
Публикувано31.08.09 14:33



Пожелавам ти успех!
И понеже каза за снимките реших и аз да споделя малко от своите.
Албума го направих набързо и ще го допълня.
Ако може Дорче да го сложиш в табличката ще съм признателна.





Тема Re: 3 fazaнови [re: tzu113]  
Автор eлa пeй ми (шапкостегачка)
Публикувано31.08.09 15:31



Благодаря, страхотни снимки, изобщо всички снимки, които видях тук, говорят сами за себе си, радвам ви се много от сърце. Днес на обяд получих лек стрес, след като си излапках вакуумираното пилешко филе на скара се загледах в етикета(груба грешка, че беше след, няма да я повторя). Та какво видях-състав: пилешко филе, глюкозен сироп, декстроза и в добавка поне 10 Е-та

. Махам го завинаги!! Умувам и умувам и не мога да се начудя, какво прави тая декстроза и глюкоза в пилешкото?Надявам се след като има сирене без мляко, колбаси без месо, най-накрая да измислят и цигари без тютюн най-накрая.



Тема Re: 3 fazaнови [re: eлa пeй ми]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано02.09.09 10:12



Привет!
Извинявам се за закъснението... Малко съм болна, но вече се оправям!
Ей сега отивам да правя табличката и да добавя чудесния албум на Цу




ПП Да, за вакуумираните работи - винаги подхождаме с едно на ум. Консумират се ако няма какво друго. Но най-добре си е да си носи човек домашно приготвена храна.

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Редактирано от Dorchester на 02.09.09 10:26.



Тема Re: 3 fazaнови [re: tzu113]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано02.09.09 10:23



Хайде, готово! Наистина страхотен албум. И преди си била симпатяга, а сега си просто казано красавица.



-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: 3 fazaнови [re: Dorchester]  
Автор tzu113 (непознат )
Публикувано02.09.09 12:08



Благодаря, засрамих се.
Без този форум и без вашата подкрепа нямаше да има такъв резултат.
Надявам се по този начин да покажа че режима действа.
Малко се притеснявам от трета фаза, но смятам че ще се справя.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.