Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:42 22.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Легни час по-рано,нови [re: Изyмeн]  
Автор Blake (старо куче)
Публикувано31.03.09 17:41



честито, завиждам ти... както вече споменах, при намалено с поне 1/3 количество храна + повишаване на качеството от 3 месеца не свалям нищо. За първия месец свалих 5-6-7 кг и това беше...





Тема Re: Легни час по-рано,нови [re: Blake]  
Автор Изyмeн (Ненормален)
Публикувано31.03.09 19:03



Нали казах, че нямам проблем с метаболизма. Просто съм голям чревоугодник. Колкото и да се тъпча (а аз мога много), трудно качвам над 100 кг. Все пак 5 килограма не са много в началото, най-вероятно само около 2 от тях са мазнини. На 23 април трябва да съм 90 кг.

Най-важното е невидимо за очите.



Тема Re: Грух :)нови [re: Бeзпoдoбнa]  
Автор Malvina*** (минаващ)
Публикувано01.04.09 01:37



Я кажи ккво знаше 'вис", че съм забравила..........



Тема Виснови [re: Malvina***]  
Автор Бeзпoдoбнa (Убавица)
Публикувано01.04.09 08:10



Хващаш се на лост, "увисваш" и си вдигаш краката да речем под прав ъгъл изпънати или свити в колената. Може и на специалния уред на който вместо от вис опората е на ръцете, гърбът е опрян в облегалото, това е по-лесния вариант.



Тема Re: Легни час по-рано,нови [re: Изyмeн]  
Автор Mиpa_M ()
Публикувано01.04.09 11:57



Абе, дали наистина има горна граница на килограмите, които даден човек може да качи, независимо колко яде, или има само горна граница на тъпкането, на което все пак е способен?



La Maritza c'est ma rivière...

Тема Re: Легни час по-рано,нови [re: Mиpa_M]  
Автор Изyмeн (Ненормален)
Публикувано01.04.09 12:17



Не знам, ама сега направих изключително вкусен крем с извара и кафе - обезмаслена извара, малко кафе и за подсладител аспартам.

Най-важното е невидимо за очите.



Тема Re: Легни час по-рано,нови [re: Mиpa_M]  
Автор Blake (старо куче)
Публикувано01.04.09 14:02



не, можеш да си дебелееш на воля. ако се изтървеш - колкото повече хапваш - толкова по-дебел ставаш, и оттам - толкова повече хапваш... красиво затворено кръгче





Тема Re: Легни час по-рано,нови [re: Изyмeн]  
Автор allissia (непознат )
Публикувано01.04.09 16:44



изумен, искам да те попитам как се справяш с апетита. Не ти ли се яде още тъй като храненето ти е сведено да минимум. Помогни ми и на мен.Моя проблем е постоянния глад който изпитвам. Въпрос на воля ли е всичко? Аз си правя десертче с белтъци, канела и овесени трици - на микровълновата печка.Понякога настъргвам вътре малко ябълка.Също настъргвам варено яйце в обезм кис мляко. Опитай бързо ходене пеша . Ооооооох помогни ми!



Тема Re: Легни час по-рано,нови [re: allissia]  
Автор Изyмeн (Ненормален)
Публикувано01.04.09 17:14



Свиква се. Първите дни бях доста гладен, но сега нямам проблеми. Изварата доста засища, а е нужно да се ядат и достатъчно зеленчуци.

Най-важното е невидимо за очите.



Тема Re: Легни час по-рано,нови [re: Mиpa_M]  
Автор martyr (мчк)
Публикувано01.04.09 22:30



Няма горна граница на тъпкането. Стомаха се разширява ако го подлагаш на преяждане. Маргинален 300 кг човек има 5-6 литров стомах при патолога, когато вече не е имало на къде и сърцето му е спряло.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.