Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:33 25.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Отслабвам с Дюкан 25нови [re: kateluna]  
Авторлopи (Нерегистриран)
Публикувано07.01.09 23:22



пусно една снимка де...прияде ми се



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 25нови [re: лopи]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано08.01.09 09:50



Ето примерна снимка на сандвич за ПЗ дни





Имам си колежка Дюканка, и тя като мен в четвърта фаза. Почти ВСЕКИ ден си носи сандвич на работа - ей такъв като на снимката. Чудесна закуска!

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Редактирано от Dorchester на 08.01.09 09:51.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 25нови [re: Dorchester]  
Автор banbu4a (nova)
Публикувано08.01.09 19:45



Сандвича ми изглежда много добре и сигурно ще е страхотен на вкус със сигурност ще го изпробвам като вляза в пз след 2 дни. но сега нещо съм притеснена вече 1 седмица кантара упорито не иска да помръдне, а дрешките ми стават широчки не съм хапвала нищо нережимно и не съм прекалявала с яденето незная защо е така започвам да се отчайвам не ми ли е много рано да задържам кг.,а имам да свалям още 16кг.ако някои може да ми обясни ще му бъда много благодарна ще чакам с нетърпение
лека вечер на всички и прегръдки!!!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 25нови [re: banbu4a]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано09.01.09 11:46



Спокойно, мила! Неведнъж е казвано, че режимът действа стъпаловидно. 7-10 дни без промяна не се нарича задържане, това е закономерно. Сега в тези дни, когато кантарът не помръдва, е времето, когато организмът ти се нагажда към новото тегло. Дай време на кожата да се прибере, на ставите да се понаместят към новия център на тежестта, такива ми ти работи. Възприемай дните на плато като необходимост.


Пък и без друго, щом си режимна, всеки момент ще помръднеш!.

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 25 [re: banbu4a]  
Автор Rossella (упорита)
Публикувано09.01.09 13:52



Banbu4a, същата работа и при мен. Аз си го обяснявам с това, че си позволих някои неща по празниците. Въпреки това, установявам, че дрехите ми стават по-широки, а дупето все по-малко

. Всичко това ме изнервя, защото ми остават някакви си 2 кг и половина, за да премина в 3-та фаза, а кантарът е замръзнал. Даже влязох днес във форума с цел да попитам дали има някой представа що така... но виждам, че Дорчето е отговорила и вече съм по-спокойна. Нямам намерение да се предавам. Кураж и на теб!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 25 [re: Rossella]  
Автор lodka_v_moreto (вълнение 1 бал)
Публикувано09.01.09 15:48



Здравейте, милички! Всички ви чета и всички ви поздравявам и целувам.

Добре е от една страна, че празниците приключиха, малко да се посвестим. И съблазните са вече много по-малко, устоява се. От големия студ, който настъпи по българските земи апетитът се покачва неимоверно и трябва всички да внимаваме. Няма да се предаваме, не сме така лесни!!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 25 [re: Dorchester]  
Автор banbu4a (nova)
Публикувано09.01.09 19:10



Благодаря ти ,мила Дорче и на теб Росела аз като се позамислих стигнах до този извод,но реших да се допитам до вас,защото сте минали през всичко това и знаех,че ще ми дадете добър съвет и ще ме успокойте и снощи си казах само напред няма място за отчаяние продължавай така и ще има резултат и за моя радост сутринта кантара отчете -1кг.и така вече съм 72кг. и това ме насърчава още повече няма да се отчайвам толкова лесно ще им докажа аз на мойте колежки ,че дюкан наистина действа нека се пукат от яд тяхна си работа нека си мърморят,че ще умра от глад (иначе само ми душат тостерите и дай да си отчупя малко ама то мнго вкусно било,а после триците били гадни да да ама и те си купиха трици),а те стоят гладни цял ден ,защото били напълняли а аз си хапвам спокойно и после аз съм щяла да умра от глад нека си мислят,че ще отслабнат като не ядат ,а аз така им се смея на глупостите ние си знаем нали,а те като им е толкова акъла нека си ходят дебели и завистливи.Прегръдки и лека дюканска вечер утре пак ще надникна както впрочем правя всеки ден след като се върна от работа сядам на компа и ви чета така свикнах с вас,че през деня адски ми липсвате е хайде,че се поовлякох.

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от banbu4a на 09.01.09 19:25.</EM></FONT></P>

Редактирано от banbu4a на 09.01.09 19:28.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 25 [re: lodka_v_moreto]  
Автор banbu4a (nova)
Публикувано09.01.09 19:22



Привет ,Лодчице разбира се ,че няма да се предаваме ама то изкушения дал господ където и да се обърнеш и какво са те за нашата воля нищо и как така ще се дадем на студа няма такива работи ,а децата как се кефят ,че мама отслабва чак ми става едно такова е нали знаете и вие сте мами хаиде мила чао до утре!



Тема Аз май преборих празниците, [re: Dorchester]  
Автор Kukita ()
Публикувано10.01.09 13:42



а вие? Чак днес успявам да отчета преминат протеинов ден, в който да не съм хапнала я краставичка, я зелце, я нещо друго. Не че има нещо лошо в зарзавата, ама нещо способността ми да спазвам поредица протеинови дни е доста засегната. А иначе важното е, че при мен зимната поредица от трапези нямаше някакъв отрицателен ефект - стоя си на залепени 64 кг. и много се замислям, дали това не е границата, до която мога да спадна. Ще ми се да стигна и надолу, до мечтаните 60, но близо месец няма движение и трета фаза ми се вижда все по-логично продължение на режима.
Затова се обръщам към опитните трето- и четвъртофазнички - кога всъщност спира отслабването и започва инатенето? Как преценихте за себе си целта? Знам, че калкулаторът на Дюкан е доста масов ориентир, но в него има величина, която аз не мога да преценя за себе си. Това е теглото, на което съм била най-дълго. Ами в последните 15 години аз трайно и последователно прилагам всевъзможни режими с йо-йо ефект и от това ходене малко надолу и много нагоре май нямам такова тегло. В такъв случай се връщам на тийнейджерските си граници, от преди да родя, което всъщност ми се вижда доста нереално. И тук, поне при мен идва дилемата - стигнах ли до края? Отслабнах ли достатъчно? Дали поставената цел не е нещо нереалистично (макар сланинките по ханша и корема ми да са си съвсем реални) и струва ли си да я гоня? Как беше при вас? Моля, споделете, все още не мога да реша да стартирам ли мечтаната трета фаза или да продължа с рутината на добре позната втора?



Тема Re: Аз май преборих празниците, [re: Kukita]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано10.01.09 14:39



Моето лично скромно мнение е да си гониш целта.


Имай предвид, че може да влезеш в трета 64 кг, а после до месец вече да си 65-66 (даже без да дебелееш, само от стомашното съдържание). СЛед гала кантарът хвърчи нагоре... и ще си много недоволна, вярвай ми, като си кажеш "можех да бъда 60 в момента". Мен лично ужасно много ме е яд, че не успях да стана 58, а вярвай ми, много е трудно да се върнеш след трета във втора.
Има отделни личности, които в трета свалят 2-3 кила още, но това са хора, които или гладуват, или просто не включват всички позволени храни.
Преди да се откажеш, опитай рибни дни, може да помогнат.

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.