Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:18 21.09.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Отслабвам с Дюкан 25нови [re: Paдa]  
АвторPaдa (Нерегистриран)
Публикувано04.01.09 23:56



Мила ДОРчЕ,БЕЗ ТЕБ И БЕЗ ТОЗИ ФОРУМ,НЕ БИХ БИЛА ТОВА,КОЕТО СЪМ СЕГА-БЛАГОДАРЯ НА ТЕБ, НА ФОРУМА И МНОГОТО ПРИЯТЕЛКИ,С КОИТО СЕ ВИДЯХ -КОРСИчКА,САНИ, ,ЕЛЕГАНТНОТО МЕчЕ..ОТДЕЛНО ПЪК С ТЕЗИ,КОИТО СИ ПИшЕМ...
КОЛКО МИ Е МИЛО0 НА ДУшАТА,чЕ ВИ ИМА....КАК СЕ ХАРЕСВАМ С ПОЛИчКИ 3/4,КАК СИ НОСЯ ДЪНКИ,ЯКЕНЦА....ДАЙ БОЖЕ ВСЕКИМУ....ОООООООООООО,чУДЕСА!!!!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 25нови [re: Paдa]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано05.01.09 10:41





-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 25нови [re: Dorchester]  
Авторkopcичka (Нерегистриран)
Публикувано05.01.09 17:02



Здравейте скъпи дюканчета,

Най-после успях и аз да се впиша.
ЧЕСТИТА на всички новата 2009 г. Желая ви страхотно много КЪСМЕТ, защото
много здрави и богати хора потънаха с Титаник поради липса на късмет.

Специални поздрави на Рада, Елегантното мече,Сани, Дори, Кателуна, Водка в морето и разбира се на всички останали, да не ми се сърдят тези, които съм пропуснала. Липсвахте ми много.
Аз имам прегрешения в размер на 2 кг. Не съм прекалявала, но с удоволствие си хапнах от всичко по малко и естествено сега съм протеинка, единия килограм вече си отиде.
Дерзайте мили момичета и момчета!!!

Бъдете щастливи, обичайте се и се харесвайте за да ви обичат и харесват другите, мислете положително, мечтайте, поискайте и ще получите!

--------------------------
в трета до 8 март





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 25нови [re: kopcичka]  
Автор martinav ()
Публикувано05.01.09 21:01



Здравейте момичета най накрая ми остана малко време да ви драсна и аз няколко реда . Искам да ви честитя Новта 2009 г и да ви пожелая най - вече здраве тъй като всичко останало се постига с желание, упоритост и късмет. Нека Новата година донесе нови минуси на тези който имат още какво да желаят от себе си и задържане на свалените килограми на тези които са влезнали в така мечтаната четвърта фаза. Като споменах 4-та фаза Дори моля поправи ме в таблицата от края на декември вече съм влезнала , остава само да се стегна и да поправя и аз плюса прибавен по празниците

. Успех на всички



Тема ЧНГ и от мен:)) [re: kateluna]  
АвторПлaтнoxoдka (Нерегистриран)
Публикувано06.01.09 09:31



Бъдете много, много щастливи, мили момичета и момчета.

Аз съм във враждебна обстановка - тоест, нямам нет, нямам комп, много рядко успявам да се пъхна тук, само и само да ви чета.

Кате, никакви ритници и тигани по главата! И аз си похапнах добре по празниците, ама с кеф и без никакви угризения, признавам си. Все пак не сме в казарма, нали? И после пак нападнах изварата и яйцата и от трите кила отгоре почти два вече ги няма. Да, това ще ме забави, разбира се, но заради мамините пълнени чушки и разни други неща ще изтърпя няколко дена повече втора фаза:))). Да не говорим, че от половин година за пръв път нямах проблеми с ВЦ и се почувствах така прекрасно! Поне за малко.

Споменах проблема и се сетих да ви питам - помните ли какво имаше в рецептата на вече немечо:)) Пух? Бях си я копнала, но нали изгоря компът ми и я загубих. Помня трици, ленено семе и канела май, но имаше ли и нещо друго?
И, Кателунка, я ти да ме научиш пък мен на тая вкуснотия кексчето:)))). Но имай предвид, че нямам микровълнова печка и всичко на котлона или във фурната. Аз след ден-два може би пак ще успея да надникна за минути. А от края на месеца ще си имам вече и комп, и нет и ще ви вися на главите пак като преди.

Много ви гушвам и ми липсвате, да знаете.
Доскоро:).



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 25 [re: Dorchester]  
Автор lafeee (нова в клуба :))
Публикувано06.01.09 22:55



Дори, така де прахчета са, но виж как изглежда -


а другото е
та за това първото ми е въпроса, защото преведено е ванилова захар, на опаковката не пише какво съдържа, а в интернет пише захар и ванилова есенция, логично , но никъде не съм виждала само ванилин на прах? може ли някой да ми покаже на картинка какво ползвате? май ще продължа с шишенцата :)
бтв. вече съм 80 кг.. надявам се скоро да видя 7-мичка отпред



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 25 [re: lafeee]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано07.01.09 10:24



Ето сега. Не намерих в нета снимка на тукашната ванилия, та скокнах до магазина, цъкнах и качих в нета






Само ванилия е - 0,2 г ; не съдържа захар.
Доколкото разбрах от една колежка, ароматизира колкото 5 капки от течната ванилия.

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 25 [re: Dorchester]  
Авторkopcичka (Нерегистриран)
Публикувано07.01.09 10:33



Здравейте милички,

Дорче, моля те поправи в табличката на моя колега vucho 1963, който вече е 119 кг. Момчето добре се справя под "мъдрото" ми ръководство.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 25 [re: Dorchester]  
Автор lafeee (нова в клуба :))
Публикувано07.01.09 16:12



aaaa...

сега ми стана ясно, хиляди благодарности, стpахотна си!!!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 25 [re: lafeee]  
Автор kateluna (приятел)
Публикувано07.01.09 22:54



Здравейте красиви Dir.Дюканки!
Браво на тези коита са се справили с натрупаните кг по празниците!Аз съм още на поправителен, но все пак искам на помоля на Дорчето за ми свали 30 кг.сланини в табличката.Малко ги наруших, но ще ги оправя,няма начин!
Платноходка-А за кексчето на Кукита аз може би го видоизмених, но става великолепно и страшно засищащо.Та така:Един белтък се разбива добре/може и цяло яйце,но аз се пазя заради холестирола/Към него се прибавят 3 с.л.овесени трици,после 3с.л.кисело мляко с 1/4 ч.л.сода бикарбонат и две големи лъжици извара.Разбърква се и се поставя в гювече върху домакинско хартия.Пече се в МВ на най-силната програма за 6.20 !!!Може да се опече и в обикновенна фурна ,но там не съм го правила и не зная колко минути да се пече,но при всички случаи трябва да е при загрята фурна.После го разрязвам на две и си го правя на два сандвича които си мажа с крема Екскуиза 0,2 и ги покривам с пуешко филенце.Ако искам да е сладко кексче слагам 1с.л.подсладител.Става разкошно пухкаво кексче!Да ви е сладко!





[image][/image]


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.