Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:47 23.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Отслабвам с Дюкан 25нови [re: Cлънчeвoтo зaйчe]  
Автор lodka_v_moreto (вълнение 1 бал)
Публикувано02.01.09 09:34



Скъпи дюканки и дюканци, и аз на свой ред да ви честитя новата 2009 година! Нека ви донесе само радост и положителни емоции, много победи на духа и мир и любов за всички нас! Тези, които са прегрешили като мен - сега е момента да си признават и да влизат обратно в режима. Моето признание е килограм и половина нагоре- развалих четвъртата фаза, сега съм на протеини първи ден и така , докато вляза обратно в границите на дюканското си оптимално постижение. Целувам всички и още веднъж желая щастлива и богата година!!!





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 25нови [re: lodka_v_moreto]  
Автор Rossella (упорита)
Публикувано02.01.09 16:16



Здравейте, упорити момичета и момчета! Следпразнично се включвам доста гузна, защото преминах към 2-3 гала вечери макар да съм във 2-ра фаза и си позволявах всичко макар и в ограничено количество. Направих го съзнателно, не оправдателно. Заради близките и заради доброто настроение по празниците. Все пак, удържам фронта и дори съм свалила 500 гр. Не взимайте пример от мен, защото аз съм на финалната права и 3 кг знам, че няма да ми се опрат. В никакъв случай няма да се дам!

Жеалая още веднъж на всички много щастлива 2009 година, бъдете здрави, слаби и много красиви!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 25нови [re: Rossella]  
Автор anika56 (непознат)
Публикувано02.01.09 17:50



Годината, която се задава
с шепи радост да раздава.
Да бъде мирна, плодовита
и за Вас да е честита!

Бъдете живи и здрави, щастливи и добротворни.
Нека всичките Ви дела бъдат увенчани с успех и
носят удовлетворение и радост.



[image][/image

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 25нови [re: anika56]  
Автор lafeee (нова в клуба :))
Публикувано02.01.09 21:11



Честита нова година и от мен! При мен с много мъка нямаше брутални прегрешения освен две три глътки шампанско, но ми се струва и че прекалих малко с триците, колкото и да са режимни цял кекс да изядеш си е лакомийка

Поне не беше така официално събирането, че да се обяснявам защо няма нищо в моята чиния от баниците, тортите и баклавите:)
Имам един въпрос към вас - в много рецепти четох 1 ванилия, 2 ванилии... мислех си досега, че става въпрос за ванилова есенция (от тези в малките шишенца).. това ли имате предвид или ванилия на прах (която при мен се казва ванилова ЗАХАР? и е на прах в пакетчета като бакпулвера)?



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 25 [re: anika56]  
Автор banbu4a (nova)
Публикувано02.01.09 21:13



Искам да се похваля бях стриктна по празниците (хапнах си режимна марулена салатка ,пилешка пържолка и пуешка пъстърма за мезенце,моята си кока кола),алкохол никакъв и без това не го обичам дори бира не пия не допуснах никакви изкушения и за награда свалих 1 кг.,а при вас как беше?

Редактирано от banbu4a на 02.01.09 21:15.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 25 [re: lafeee]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано03.01.09 15:01





ЦелуФФФки!
В темата прочетох все хубави работи, браво, сладури!!! Споделените чувства са взаимни, а и се радвам на всички, които са успели да бъдат разумни по празниците.
Лодчице, дано бързо се върнеш на желаните кг, с теб сме на един хал.
Вързвам се за Лафее, за да отговоря за ванилията - не е есенция, а са прахчета ванилия, които обаче не съдържат захар, само ванилин. Ако ползваш течна ванилия, да е с капки, а не цяло шишенце.

Кака ви Дорчестърова кара кънки на лед, това е първия ми спорт през последните години!
Е, засега два дни по един час, ама все е файда - факт е, че си надвих над мързела, което е просто велико!

ЦелуФФФки пак, до скоро!

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 25 [re: Dorchester]  
Автор kateluna (приятел)
Публикувано03.01.09 15:24



ЧЕСТИТА И ЩАСТЛИВА ДА Е НОВАТА ГОДИНА МИЛИ ДЮКАНКИ И ДЮКАНИНО!
Да сте живи и здрави, отслабнали и красиви!
На всички които са устояли на изкушенията-браво ,получавате една наша голяма дюканска целувка и букет цветя!/Дорче, дай тук един букет!/
А такива като мен-един ритник и един тиган по главата...защото аз тъкмо свалих и направих минус 30 кг./каква радост беше,какво щастие!!!!/и сега всичко обърках...но ще се поправя...ако ще още 6 месеца да стоя на 2-ра фаза...минавам на противните месища...


Но се радвам на всички вас, на вашите успехи и на вашата приятелска компания!
Благодаря че не сте ме е забравили!
Всеки ден като си правя кексчето спименавам Кукита че тя ме научи на тази вкусотия, и моята "водка"в морето за попътния вятър, и на Рада за ентусиазма и на Дорчето за куража...къде остана Мечо пух?Целувки на Корсичка и Платноходка-елате при нас!Не мога да ви изброя всичките ,но на всички искам да благодаря за приятелството!Успех и по-нататък!



[image][/image]

Редактирано от kateluna на 03.01.09 15:30.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 25 [re: kateluna]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано03.01.09 17:33



В отговор на:

Дорче, дай тук един букет!




Готово! Ето го моят любим:


-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 25 [re: Dorchester]  
Авторcaни (Нерегистриран)
Публикувано03.01.09 18:58



Здравейте милички иЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА.
Страшно ми липсвахте по празниците,но нямам нет на вилата и днес щом се прибрах първо тук влезнах,за да ви поздравя и да ви пожелая много здраве и късмет,а успехите няма да закъснеят,защото сме упорити и вярваме в себе си. И как няма,щом успяхме дотук,нищо не може да ни се опре.
Аз не бях съвсем режимна по празниците,но все пак много внимавах и нямам особени поражения.Сега ще направя 2 протеинови дни,за всеки случай и продължавам с 3та по книжката.
Много ви благодаря,че сте тук и помагате,да сме красавиците на празниците.
Целувки от мен и специално за Рада,Корсичка и Елегантното мече с които се запознах лично и които ме заплениха с успехите си,с чар и невероятно хубаво настроение.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 25 [re: caни]  
АвторPaдa (Нерегистриран)
Публикувано04.01.09 23:11



За новата работна седмица и даже година-успехи на всички работещи-професионални,емоционални и финансови!!!


На безработните като мен-пожелания за желана работа и добър работодател!!!
А ПЪК НА ДЮКАНСТВАЩИТЕ- от все сърце-желаното тегло....Знам за какво говоря...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.