Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:12 25.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Отслабвам с Дюкан 25нови [re: fractalz]  
Автор _belladonna_ ()
Публикувано09.02.09 17:19



Незнам...не ми действат тези трици и това е. Днес станах 2 часа по-рано, пих кафе, трици с обезмаслено мляко и чаша вода 250гр и пак нищо. Утре ще опитам да увелича водата. Довечера ще взема хапче. Надявам се да не привикна за месец два. Не искам да пия хапчета през ден два. Една колежка е много доволна от чая Инхуа, а на мен изобщо не ми влияе. Явно съм по трудна в това отношение и всичко е индивидуално. За сега освен хапчета със Сена друго ефикасно средство не съм намерила.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 25нови [re: _belladonna_]  
Автор Xyмopecka (непознат )
Публикувано10.02.09 10:11



Дорчеееееееееее,влизай в таблицата веднагически-
65!!!!!!!!!
Новогодишните качени 4 килца си отидоха и с П и ПЗ 5/5 и с Бързохода 12-18 км на ден си отиде трайно/надявам се/ още едно КИЛО!!!
То дънките вече се въртят,бе!След малко паля мотора щастливо щото ме чака път!Довечера пак ще пиша!
ваша Рада



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 25нови [re: Xyмopecka]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано10.02.09 12:11



Браво, Раде, супер си.

Момичета и момчета, искам да ви кажа, че напоследък съм ви лекичко длъжник - не следя и не реагирам адекватно. Болести, бач, няма време. Пишете ми на лични за промените!!!

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта


Тема Re: Отслабвам с Дюкан 25нови [re: Xyмopecka]  
Автор corsichka (непознат )
Публикувано10.02.09 12:41



Здравейте всички,

Дорче, привет!
Раде, завиждам ти, че имаш време да ходиш, вярно че причината че имаш толкова свободно време не е за завиждане, но както виждам духа ти не пада.
Поздравявам те с успеха! Аз свалих едно от трупнатите 2 кила и трябва да се стегна малко, защото ми се върти една еретична мисъл да сваля още 2-3 кг.
Човешкато око е ненаситно.
Новичките, в никакъв случай не се отказвайте, не унивайте, колкото повече време минава, толкова по-добре ще се чуствате и ще се научите да разнообразявате храната си. Ще се научите да контролирате теглото си във всеки един момент и никога да не допускате да се върнете в старото "дебело" положение. Дюканският режим ще се превърне в начин на живот и начин на мислене.
Успех на всички!

дюканка-ветеранка
в трета до 8 март
/нищо чудно да се върна малко във втора, та да стигна 62-63, та да стана като фиданка/





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 25нови [re: corsichka]  
Автор Xyмopecka (непознат )
Публикувано10.02.09 16:52



Корсичка,писах ти и на лични,да не би да пропуснеш тази моя радост!


Вярно,духа ми не пада ,защото сега имам само тази/но мн важна за мен/РАДОСТ!!!
Току-виж,че като се изманекеня съвсем работодателите ще ме канят сами на престижна и добре платена РАБОТА!Ама тогава пък ще мога да си купувам пиле и риба,та ще си спомня пак вкуса им...
НеМече,ще търся подкрепление от Сани,Дорче и разбира се Корсичка за саморазправа-знаеш защо-да не разберат другите!!!Карай си успешно фаза 3,но мисли и за нашите стимули!
ваша Рада



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 25нови [re: Dorchester]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано10.02.09 22:18



Момичета, степчетата, дето ги пиете, напълно безвредни ли са? Имам предвид - и за диетници, на които въглехидратите им са забранени, и за здравето въобще? Не са ли прекалено химични и боядисанки?

"Винаги има поне още една гледна точка..."


Тема Re: Отслабвам с Дюкан 25нови [re: yниKaлнa]  
Автор _belladonna_ ()
Публикувано11.02.09 09:19



Познавам хора които пият степ вместо безалкохолно и са си здрави. Аз също го ползвам в малки количества за подслаждане на млякото. Няма да ти навреди. От 19.01.09 съм на диета и още първото степче не съм свършила. Слагам малко за вкус и цвят.





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 25нови [re: _belladonna_]  
Автор Milley (tender_heart)
Публикувано11.02.09 16:19



Избирайте тези с по-светъл цвят - например лимон, по-малко портокал или други оранжеви. Поне откъм оцветителите да си спестите вредността. А има газирани напитки с подсладители, които са безцветни, така че това е моя съвет.

"Споделяйте знанията си с други. По този начин ще достигнете безсмъртие." Далай Лама


Тема Re: Отслабвам с Дюкан 25нови [re: Milley]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано11.02.09 20:28



А чувала ли си да има и НЕгазирани напитки с подсладители? И дали можем да бъдем съвсем сигурни, че са САМО с подсладители?

"Винаги има поне още една гледна точка..."


Тема до Дорчесърнови [re: Dorchester]  
Автор picol (непознат )
Публикувано11.02.09 21:34



здравей!
обръщам се към теб, защото звучиш много оптимистично, и явно си я изучила тази система. аз от два месеца се мъча с нея, и нищо! впечатлена съм колко хора са доволни в тоя форум, и от всичките загубени кила по постовете... защо тогава с мен не работи изобщо? купих си книгата, прочетох я от кора до кора, и спазвам всичко супер стриктно! от два месеца съм свалила половин кило! направих 2 пъти цяла протеинова седмица, без зеленчици, без нищо! а не е като да няма какво да се сваля - поне 10-тина килограма, но вече и на 6-7 ще съм доволна...
моля те, помагай! има ли и други такива?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.