Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:56 25.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Отслабвам с Дюкан 25нови [re: _belladonna_]  
Автор fractalz (новак)
Публикувано06.02.09 13:57



Като за начало, не се паникьосвай (да бе, знам, че ми е лесно да го кажа). Прочети и това:


В зеления чай с бамбука има и сена, не е добре да свикваш с него, както и с таблетките - развива се привикване, от един момент нататък няма да ти действат, а и сената при *продължителна* употреба води до изтъняване на лигавицата на червата. Не зная дали ползваш парафиновото масло за салати в ПЗ, но и то има разхлабващ ефект. Аз рядко съм имала проблем със запека, най-вече около МЦ ми се случва, и тогава наблягам на повечко вода сутрин и на супите (нещо като течен Дюкан; само трябва със солта да не се прекалява, че става едно задържане и подуване, кошмар). Опитай, може и при теб да подейства.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 25нови [re: fractalz]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано06.02.09 15:47



Триците сутрин в топло мляко, после поне една чаша вода!

Фрактал, честита ти година и четвърт, доста време, а? Пожелавам ти бързичко достигане на целта, късмет!



А аз, не стига, че не оздравявам, ами си заразих и мъжа.

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 25нови [re: fractalz]  
Автор _belladonna_ ()
Публикувано06.02.09 17:06



Благодаря за съветите и подкрепата. Нямам друг избор за сега ще си пия хапчетата. За период от наколко месеца надявам се че няма да привикна. Просто без тях съм много зле. Днес следобяд имах посещение в тоалетната, надявам се да отмине проблема. Главоболие ме мъчи и мисля че има връзка със запека. Тъй че като се нормализират чревните ми проблеми се надявам и общото ми неразположение да отмине и да докарам нещата до край.

Ще продължавам да следя темата, че много ви се радвам и ме вдъхновявате. Успех.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 25нови [re: Dorchester]  
Автор chery38 (непознат )
Публикувано07.02.09 19:08



Здравейте! Нова съм в клуба и искам да се присъединя към вас "дюканките".
Момичета, страшно ме амбицирахте и от 4.02 започнах диетата. Целта ми е от 72 кг да стана 60 поне.

. Сега съм в първата фаза и я понасям добре, но имам един въпрос - 3-4 скилидки чесън (към някой сос,например) - много ли са ? Изобщо, има ли определен грамаж(на ден) за чесъна, лука..и др.от този род, с които протеиновите дни се понасят по-лесно !
Благодаря.



Тема Re: belladonaнови [re: _belladonna_]  
Автор heili1 (непозната)
Публикувано07.02.09 19:11



здр белла пробва ли с чай нали е разрешено да се пие има билки които разхлабват- дано ти помогнат





Тема Re: belladonaнови [re: heili1]  
Автор _belladonna_ ()
Публикувано08.02.09 15:36



Да пробвах с разхлабителни чайове, Зелен чай с бамбук и Инхуа, никакъв резултат и от двата. Хапчетата със сена вчера подействаха, след няколко посещения в тоалетната отново съм 55 кг, така че остават още 5 до целта, Продължавам с вас. Благодаря за подкрепата успех.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 25нови [re: chery38]  
Автор fractalz (новак)
Публикувано08.02.09 17:34



Chery, добре дошла. Относно чесъна - прочете ли за добавките на 1 стр.?
Оцетът, мащерката, копърът, лукът, магданозът и всички подправки са не само позволени, но и препоръчителни.

Ако си разгледала рецептите в книгата, там също се препоръчва чесън в доста от тях.
Между другото, аз откакто съм на Дюкан, се пристрастих към чесъна! Не зная дали има връзка с режима, или е просто съвпадение.





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 25нови [re: fractalz]  
Автор chery38 (непознат )
Публикувано09.02.09 09:56



fractalz, благодаря...да, попрочетох тук-там за добавките, но ми се струваше, че прекалявам с лука и чесъна при приготвянето на храната ..вече ще си ги похапвам спокойно.
Издържах първата фаза и резултат наистина има - 3кг ! Супер ! Много съм доволна. Продължавам нататък .





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 25нови [re: chery38]  
Автор fractalz (новак)
Публикувано09.02.09 13:27



Честито намаление!

Сега си във втора, така ли? По принцип, лукът по време на протеиновите дни го възприемаме като подправка - т.е. с него - като количество - не бива да се прекалява. Не бих могла да посоча точно количество, измерено в, примерно, супени лъжитси и пр., но аз, ако все пак го използвам в протеиновите дни, слагам няколко тъъъъъъъънички резенчета колкото за вкус и мирис върху пилешката пържола или рибата. Трябва да препрочета книгата май, нямам спомен какво пишеше там по въпроса.
Приятна отслабваща седмица на всички!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 25нови [re: _belladonna_]  
Автор fractalz (новак)
Публикувано09.02.09 15:45



Уффф, скоро май и магия за 00 ще се научим да правим! Аз закъсах тия дни не толкова с 0те, колкото с водата - установих, че пак съм почнала да пия малко и, естествено, задържам. Та... 2 сутрини подред приготвям триците, кафето (чашата е поне 250-300 мл, от червеничките на нескафе) и половин литър вода. И почвам - глътка кафе, лъжица трици, 5 глътки вода. Подейства след около половин час.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.