Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:04 23.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Отслабвам с Дюкан 25нови [re: heili1]  
Автор дaни (eдин roлям инaт) (отслабнала )
Публикувано05.02.09 09:58



Здравейте сладури,
аз да кажа че одъртях с още 1 годинка, та по повода Дорче, оправи ме в табличката. И на Мария и смъкни още 0.500 грама. Вече е 64 кг. И почна да мрънка, а бре тез хора няма ли да осъзнаят, че не може да си трупал години и да стане за дни. Но няма да се отказва. Свикна вече, научих я да си готви от наште вкусотии и и каза, че нищо не и липсва. Нахокайте ме здраво, наруших правилата. Като първо омухах половин буркан лютеница.

И не ми стигна това ами и един бонбон сложих в добавка. Ми туй от мен. Залавям се с многото задачки за деня. Целувки на всички.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 25нови [re: дaни (eдин roлям инa]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано05.02.09 10:56



Дани, слънчице, честит ти рожден ден!!! Само усмивки!
Бъди ни здравичка и слабичка!!!
Поздравления предай и на Мария - случи се така, че беше свидетел на промяната в табличката, тъй като тъкмо беше се позиционирала като "viewing" на клетката със своето тегло!

За първи път ми се случва такова съвпадение.

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 25нови [re: heili1]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано05.02.09 10:59



Здравей, heili1.

Ударният режим се прави в зависимост от броя килограми, които имаш да сваляш.
Теоретично може да е 2-7 дни, ама най-добре си е 5. Повече от 7 - на риск.
Ако се захванеш с Дюкан, сподели с нас стартовото и желаното тегло, ще преценим с общи усилия колко дни са най-добре за теб.



-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 25нови [re: Dorchester]  
Автор heili1 (непозната)
Публикувано05.02.09 19:13



Дорче, аз малко без да искам съм направила 2 етап от тази диета един месец не ядох храни като хляб,грах,вси4ко тестено и т.н. както е описано тук и понеже нямам много полезни храни в хладилника си използвах въображение

така за 2 седмици свалих 6 кг и спрях да свалям и се отказах после приятелка ми каза за диетата на Дюкан и сега след това което направих съм 62кг но не знам дали ще има ефект въпреки това ве4е 2 ден ям само месо колкото и да го мразя искам да сваля около 10 кг висока съм 168см. така 4е съм на 2 ден ако има спасение за 2 етап



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 25нови [re: heili1]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано05.02.09 21:39



Не знам дали правилно си разбрала, но втори етап се състои в редуването на брой дни на смесено хранене (протеини + зеленчуци) с брой дни чисти протеини. Най-удачно 5 на 5 дни, до постигане на желаното тегло. Дните на чисти протеини са именно двигателя на свалянето.

Ако ти е толкова трудно да ядеш месо, остави го само за обяд и вечеря, като го обогатвай със сосове или го прави на супа.

А най-вече, включи риба!!!

Изварата е чудесен елемент в дюканското меню. Пускай Гугъла за дюкански рецепти, има безброй много. Разнообразявай, че иначе ще ти писне и ще ревеш, че ти се повдига от месо. А вариантите за протеиновите дни са всъщност дъщо доста разнообразни.

Приемаме, че в ПЗ и баба знае да разнообрази със салата, но и там има измислени манджи, които са по-добрия вариант за перисталтиката и доброто настроение. Само мерак трябва.



-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 25нови [re: Dorchester]  
Автор дaни (eдин roлям инaт) (отслабнала )
Публикувано06.02.09 10:42



Благодаря ти, Дорче.

. Мерси и за поздравите от недоволната Мария. Мислела тя, че повече щяла да отслабне, че по-бързо. Дрън дрън. Резултата и е перфектен според мен. А днес да ме намалиш мен с 300 грама. Не е много, но е нещо. Вече съм 62.400. Остават само 5.400 грама до целта. Много слънчев и усмихнат ден Ви желая.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 25нови [re: дaни (eдин roлям инa]  
Автор fractalz (новак)
Публикувано06.02.09 10:57



Дани, ЧРД на патерица и честити намаления! Много добре се справяш, а и тия последните килограми най-трудно си отиват.

Дорче, оздравяваш ли?

Хели, добре дошла!

Аз днес имам месечинка - 15 месеца с режима!







Тема Re: Отслабвам с Дюкан 25нови [re: fractalz]  
Автор _belladonna_ ()
Публикувано06.02.09 11:56



Момичета помагайте съвсем се отчаях, на път съм да се откажа. Проблема ми със запека съвсем се задълбочи. Вчера си слагах свещичка и пак голям зор. Незнам...да намаля протеиновите дни ли?.... Почнах и да качвам... Дайте съвет отчаяна съм. Колебая се дали да не мина в трета фаза, но имам още 7 кг за сваляне. бяха 5, но както казах почнах да качвам





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 25нови [re: _belladonna_]  
Автор fractalz (новак)
Публикувано06.02.09 12:04



belladonna, напиши, моля те, какви мерки си взела досега (освен свещичката де), за да не се повтаряме със съвети. Освен това - пиеш ли достатъчно вода? Какво оличество течности пиеш непосредствено при и около приема на триците? Самите трици имат разхлабващ ефект, но само когато водата е достатъчно.

Редактирано от fractalz на 06.02.09 12:05.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 25нови [re: fractalz]  
Автор _belladonna_ ()
Публикувано06.02.09 13:04



От вчера- светичката , от която имаше ефект но незадоволителен според мен. Изпражненията бяха твърди и оскъдни.- Също така пак от вчера пия едни билкови хапченца със сена, по съвет от аптекарката- Лакс S, за сега не са дали резултат, но в аптеката ми казаха че те са по щадящи и действието ще дойде до 1-2 дни. По принцип нямам проблем с перисталтиката извън диетата и жената каза, че трябва да помогнат. Всяка вечер китайски зелен чай с бамбук и др. билки с разхлабващо действие- резултат никакъв.
Трици ям всяка сутрин, но...не съм знаела че трябва с повече вода. Обикновено си слагам три супени лъжици в половин часа кисело мляко. Преди това пия кафе около половин ч.ч., това ми е течността сутрин с триците. Иначе пия литър и половина за деня, насила но я пия. Незнам...вече се ядосвам на себе си, като ви чета какви зашеметяващи резултати постигате и колко сте жизнени, а аз съм като парцал. В момента цялата съм като подута.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.