Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:08 25.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re:солетинови [re: dr.xaus]  
Автор дaни (eдин roлям инaт) (отслабнала )
Публикувано28.01.09 12:46



Не не може, нито солети, нито каквото и да е нережимно. Моля те прочети пак първото мнение от темата. В него Дори е описала много точно и ясно кое може и кое не. Съжалявам, но ги забравяш.

.



Тема Re:КЛА 1000нови [re: дaни (eдин roлям инa]  
Автор banbu4a (nova)
Публикувано28.01.09 13:13



Привет на всички!Една моя позната спазва диетата от 2 месеца и е свалила само 4 кг. помоли ме да попитам дали ще е удачно да взема и КЛА 1000 и да си спазва режима честно да си кажа аз съм против ,но ако някой е ползвал и може да ме посъветва ще съм благодарна иначе при мен всичко е ок!



Тема Re:КЛА 1000нови [re: banbu4a]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано28.01.09 14:52



По-добре кажи на твоята позната да се запише тук и да даде няколко дневни менюта - може там да е грешката. Може да има и физиологични проблеми разбира се - там вече имат думата лекарите и най-вече ендокринолог. А пъл за какво й е да се трови с химии - не разбирам. Мда, най-добре е да видим дали спазва нещата като трябва.



-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re:солетинови [re: дaни (eдин roлям инa]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано28.01.09 14:54



Мисля, отдавна писах, че резюмето на режима е съставено от колежката Wildberry, аз само го доукрасих.


А пък Дани, да ти кажа, на такива въпроси хич и не отговаряй - не е възможно да са зададени на сериозно.

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: До Xyмopeckaнови [re: дaни (eдин roлям инa]  
Автор corsichka (непознат )
Публикувано28.01.09 15:10



Здравей инатче,

снимчиците от срещата са у Мечопух и чакаме да се напухи та да ги изпрати.
Немечето изглежда е заето и не е сколасало да се занимае с тази работа, защото отдавна не е влизало и във форума. Ти скоро на 28 ще станеш, та ти си скандално млада, а кокво да кажа аз, че соро ще гръмна 55 и моите дечица са по-голями от теб.
Хумореске, да се надяваме, че скоро ще си видим снимките. Можеби ще трябва да се обадя на силно вталеното меченце...
Следваща среща аз предлагам да си направим напролет, защото сега времето е ужасно, а пък и по тънички дрешки да облечем.

Хайде целувки и много минусчета на всички!!!
--------------------------------
дюканка-ветеранка



Тема Re: До Xyмopeckaнови [re: corsichka]  
Автор kateluna (приятел)
Публикувано28.01.09 15:47



Здравейте и от мен!


Много съм доволна от себе си защото днес най-после заковах минус 31 кг.Дорчесъкровище наше, поправи ме в табличката!Гледам и другите нови и стари ветеранки имат своите минусови резултати!Най- после окончателно са разделих с качените през празниците гадни килограми!Но това ще ми бъде обеца на ухото и вече...обещавам никакви прегрешения...Дано да вляза по Великден в трета че от козунака не мога да се откажа и ще ям поне на галата...Корсичкаи ти не си била отдавна при нас.Аз нали знаеш че съм ти какичка, така че не се "гърми"!Но всяка възраст си има своите прелести,мили дами-дюканки!Успех и по-нататък!



[image][/image]

Тема Re:КЛА 1000нови [re: Dorchester]  
Автор banbu4a (nova)
Публикувано28.01.09 15:58



Благодаря ти за съвета,Дорче. Точно това ще й кажа да направи казва,че е напълно режимна ама знам ли я. Явно нещо греши и аз така и казах,но мисля,че като сподели тук ще й помогнем сигурна съм(ако проблема не е здравословем разбира се).А при теб как върви спортуването?До скоро!



Тема Re:КЛА 1000нови [re: banbu4a]  
Автор lodka_v_moreto (вълнение 1 бал)
Публикувано28.01.09 20:52



Привет на всички, чета ви и ви се радвам!

При мен новини няма, но липсата на новини е добра новина. Целувам дюканки и дюканци и желая успехи!



Тема Re:солетинови [re: Dorchester]  
Автор дaни (eдин roлям инaт) (отслабнала )
Публикувано29.01.09 09:46



Извинения към Wildberry. Надявам се не се сърди. Дорче, браво за украсата. Знам, че може би се заяждаше потребителя, но понеже около мен само давам наставления какво може какво не (знаете за мъж ми - полурежимния и за новото ни попълнение Мария), та инерциално отговорих. А за срещичка напролет ще е суперррр. Хайде, чакаме Не Мечо Пух да качи снимките. Поздрави на всички.



Тема Много съм доволна днеснови [re: дaни (eдин roлям инa]  
Автор дaни (eдин roлям инaт) (отслабнала )
Публикувано30.01.09 10:20



Дори, аз да се похваля, пък ти като можеш да ме поправиш. Сутринта на кантара излезе 62.700. Е момичета, три пъти се качих, за да не би да бъркам, ама не. Кеф, не мога да ви опиша и като знам че ми остават само някакви си 5-6 кила (след 32 аут) съм на седмото небе. Пък и вчера напрваих един шопинг и се сдобих с нови ботуши. Та днес радостта ми е неземна.

. Целувам Ви всички.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.