Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:31 23.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Отслабвам с Дюкан 25нови [re: Илиaнa29]  
Автор Kukita ()
Публикувано22.01.09 22:00



Аз лично си купувам Центрума от аптеката

. Има го, но не знам какво е сравнението в цените с онлайн доставените.
А по отношение на храните - просто се опитваш да разнообразиш менюто си чрез комбинация на разрешените храни в различни обичани от теб рецепти. И това е



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 25нови [re: Kukita]  
Автор Noc (минаващ)
Публикувано22.01.09 22:12



Аз не съм чак такъв голям фен на стриктното спазване на диетата. Вчера я наруших яко с макдоналдс и храна в ресторант - така става винаги, когато съм в компания. Номера е че когато вече си на диета по-лесно можеш да си позволиш тия неща, защото организма си го настроил да ги отработва. Въпроса е да не прекаляваш за повече от ден. :)

Как мога да си сложа лентичка в подписа :) ?



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 25нови [re: Noc]  
Автор Илиaнa29 ()
Публикувано22.01.09 23:45



Tи си мъж ,както виждам, а мъжете имате съвсем друг метаболизъм.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 25нови [re: Kukita]  
Автор Илиaнa29 ()
Публикувано22.01.09 23:47



Явно още разнообразяването не ми се отдава.
Все цикля на шунка с извара, кисело мляко, печена риба и палачинката.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 25 [re: Илиaнa29]  
Автор дaни (eдин roлям инaт) (непознат)
Публикувано23.01.09 09:24



Центрум онлайн си поръчвам от ebay.com. Аз лично ползвам тези: 325T-new-formula-Centrum. Пишеш го в търсачката и ще ти излязат доста резултати. А относно разнообразяването напиши в google.com Дюкан рецепти и ще излязат доста идейки как хем да е различно хем да е вкусно.



Тема Re: Информация за "СТЕВИЯ"-та! [re: mechopuh(вeчe нe e м]  
Автор fractalz (непознат)
Публикувано23.01.09 16:59



Днес се обадих във фирмата; дистрибутори са, стевията е парагвайска, опакована във Франция и качеството й е по-добро от кримската (инфото е от господина, с който говорихме). Може да се купи на място, но в провинцията не изпращат.





Тема Доволна съм [re: fractalz]  
Автор дaни (eдин roлям инaт) (непознат)
Публикувано26.01.09 10:08



Здравейте, дами. Дорче, искам да те помоля да поправиш Мария в таблицата. Девойката от събота е във втора фаза. Завърши ударната с разлика от -4.5 кг.

. И вече е горд носител на само 64.5 кг. . И като видя, че режима работи си промени и изискванията към крайната цел на 52 кг. . А аз съм доволна тъй като от 8 месеца я убеждавам, че е най-вкусния начин да отслабнеш и най-страхотния хранителен режим, а тя все в стил Тома неверни. Как изкарахте уикенда? Аз да ви се оплача, след седмица имам рожден ден и съм в някаква дупка. Нямам настроение за нищо. . Единственото хубаво май е че ми минаха мислите за разни нережимности. Хайде аз започвам да се трудя. Много слънчев ден.



Тема Re: Do Dorchester [re: дaни (eдин roлям инa]  
Автор banbu4a (nova)
Публикувано26.01.09 10:51



Дорче,привет ,мила къде се изгуби стига с тази работа малко почивчица си дай при мен нещата вървят добре тази седмица бях на ПЗ и кантара сутринта ми отчете 69.5 кг. е най- накрая я хванах тази 6 ,ако имаш време поправи ме да даваме стимул на новичките.А ти как я караш?Хаиде до скоро!!!



Тема Re: Do Dorchester [re: banbu4a]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано26.01.09 14:44



Голям гърч е при мен. Старая се да не пропускам промените за табличката, но нямам много време за писане.
Спортувам в почивните дни.

Представете си.

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: Do Dorchester [re: Dorchester]  
Автор banbu4a (nova)
Публикувано26.01.09 15:28



Браво само така!Щом ти доставя удоволствие продължавай ,а и спорта е здраве!Хайде до скоро и приятно спортуване!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.